Dunkel
Mevli Official
Mevli Official
Mevli Official
Abonnieren
80 KOMMENTARE
Alket Fasko
Alket Fasko Vor Stunde
🥰🥰
Selda Cervanaku
Selda Cervanaku Vor 13 Stunden
Prsh Mevli pse na ben bllok ne istagram apo pse jemi fansat e tu ... nuk behem bllok fanst ........
Ana Krosa
Ana Krosa Vor 23 Stunden
🥰🥰🥰❤💥💗💗🌺
Ali Ismailji
Ali Ismailji Vor Tag
Shum zerin e bukur Juli
Oli Cakshiri
Oli Cakshiri Vor Tag
Respekte 😍👌👌👌joice
polikseni
polikseni Vor Tag
😍😍😍
Aiden Rami
Aiden Rami Vor 2 Tage
Shum e bukur
Arbi Yze
Arbi Yze Vor 2 Tage
Brav🎉🎉🎉🎉🎉
Ismahil Cobaj
Ismahil Cobaj Vor 3 Tage
jdjd
Irisa🌹
Irisa🌹 Vor 3 Tage
Mevliiiiii🔥🔥❤️❤️
manveer singh
manveer singh Vor 3 Tage
Song
Visar Bajrami
Visar Bajrami Vor 4 Tage
A jeni budall a qa jeni
Olta Lamaj
Olta Lamaj Vor 4 Tage
❤️♥️💋♥️♥️♥️🌹🌹💯💋
Leanra Keci
Leanra Keci Vor 4 Tage
Mos u merzit nuk te meritonte askush aty nga gocat e perputhen fat ne jet ishalla me mir dhe me te thjeaht jo me kto piskat qe lyhen e shkruhen shohin vetem veten jo dashurin e mashkullit qe perpiqen per te🤲🙌🤗
Sara Merz
Sara Merz Vor 5 Tage
better to see sabiani with marseli 😄
Trendelina Isufaj
Bravo
Valeria Reda
Valeria Reda Vor 5 Tage
Me shume ngjan Sabiani si Antonela, sesa ajo bjondina
Donika Zana
Donika Zana Vor 6 Tage
Astrid hellou
Defrime Uku
Defrime Uku Vor 6 Tage
Sh bukur kenga 🍓♥♥♥
Defrime Uku
Defrime Uku Vor 6 Tage
Jeni te mrekullueshem 🍬🍬
Alt133
Alt133 Vor 6 Tage
Ngele pa gje o Mevli 🤣🤣
GT Katili
GT Katili Vor 6 Tage
me hummer mor bab
Gisti Elezi
Gisti Elezi Vor 7 Tage
👌👌👌👌
hanme asllani
hanme asllani Vor 7 Tage
Sjasyrhsh😎😍😚
hanme asllani
hanme asllani Vor 7 Tage
Argyfagmtjdnd
Shkoder Shkod
Shkoder Shkod Vor 7 Tage
Me pelqen kejo këngë
Phone Exp
Phone Exp Vor 8 Tage
Atolela 😍😍😍😄😄
Lili Lili
Lili Lili Vor 8 Tage
Beju gati o djal se radha,per ty do jet pafund
Emiljana Prelashi
Bravo juli
Ergi Prifti
Ergi Prifti Vor 8 Tage
Jyli fantastik Mevlani yll
Songyl12 Songyl12
Te lumt goja❤❤❤💕💕💕
Samanta Hasa
Samanta Hasa Vor 9 Tage
Bravo mevlan je një këngëtar super ti ndjek të gjitha këngët qe ti thur vazhdo kështu dhe ishalle pajtohesh me ledjanen sepse më pëlqen shum si çift me ledjanen me antonelen smunt të thoja asigje shpresoj që t'a bësh nënën të lumtur me gjithë respekt Samanta...
A K
A K Vor 9 Tage
Cudi zdi cka po nodh me mu po me pelqen shum Mevlani kur kendon 😂
ALEXANDRA ALEXANDRA
MELVAN JE SUKSES!!!!!!
Tani Kubolli
Tani Kubolli Vor 9 Tage
mevlan kenga me bukur qe kam fegjuar😘😘😘
s...... K.....😍♈
Mevlani ka ze te bukur
Pamela cuni
Pamela cuni Vor 9 Tage
Waaaaaaaaw
Pamela cuni
Pamela cuni Vor 9 Tage
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩💕😎😎💞💞💞
Era Petalli
Era Petalli Vor 10 Tage
Oooo yllll bote je njesh ste kam pare asnjeher live te pres te restoranti porto palermo respekte dy ylla,🌟🌟🙏🙏
Ylmi Gjestila
Ylmi Gjestila Vor 10 Tage
👍👍👍👍
ROVENA CELA
ROVENA CELA Vor 10 Tage
Bravoooooooooo super të dy shumë bukur
Florinda Papa
Florinda Papa Vor 10 Tage
👏👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟
Florinda Papa
Florinda Papa Vor 10 Tage
Suksese cuna 👏👏👏👏
Kujtim Morina
Kujtim Morina Vor 10 Tage
❤💪💪💪 Forca Mevlan
Kujtim Morina
Kujtim Morina Vor 10 Tage
Forca Mevlan 😙❤
God Father
God Father Vor 10 Tage
Pppppp
Nikos Nikolinos
Nikos Nikolinos Vor 10 Tage
😸😸😸😸😸😸😻😻
Nikos Nikolinos
Nikos Nikolinos Vor 10 Tage
Bravo kenduat shum bukur😀😀
ELEONORA ZENELI
ELEONORA ZENELI Vor 10 Tage
Jam mëse e sigurt se mbasi te kaloj ky inati juaj me njeri-t'jetrin ju do jeni perseri bashkë.... Ju kam shume xhan *Mevlani+Lediana* ❣️❣️❣️❣️❣️❣️⭐⭐⭐⭐✳️☘️🏠
Leandra Malshi
Leandra Malshi Vor 10 Tage
Klipin plsss💣
Elida Aliaj
Elida Aliaj Vor 11 Tage
Bravo te dve♡♡♡
Valentin Bashota
Valentin Bashota Vor 11 Tage
pip
Amarda Hyra
Amarda Hyra Vor 11 Tage
Bravo mevlani
Hope Aiden
Hope Aiden Vor 12 Tage
Team antonelaaaa
Altin Myzyri
Altin Myzyri Vor 12 Tage
Zemra
Amela Tusha
Amela Tusha Vor 12 Tage
O mevli e ke kenduar shume bukur💋💋💙💙
Edmont Shaska
Edmont Shaska Vor 12 Tage
Kenget e tua Jane shume te bukura Zoti. te bekofte bashk me Ledjanen . Ledjana mos e hub Mevlanin as ai ty .Respekte nga nje fansi juaj. DETROIT MICHIGAN SH.B.A
Angjelinamirashi Mirashi
Jul je i hkelqyeshem 🔥🔥🔥🔥🔥
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Valmira Poka
Valmira Poka Vor 13 Tage
Bravo Mevli
nisa isa
nisa isa Vor 14 Tage
💃💃💃
Ales Alea
Ales Alea Vor 14 Tage
Mevlan Nuse nuk gjete gjasme perpth pa gjo nuk dole u bere Kengetar
Kanerina Rajta
Kanerina Rajta Vor 14 Tage
P
Astrit Myrtaj
Astrit Myrtaj Vor 14 Tage
Te kendoft zemra Mevlan se na kenaqe😍😍😍❤❤
Tictac100 K
Tictac100 K Vor 14 Tage
O mevlan Ku e ke bo ket kengen ne kavaj ke Gon kalaja se me than qe rrin ke Gon kalaja
FF TRUNKS
FF TRUNKS Vor 14 Tage
#55K
Anna Veli
Anna Veli Vor 15 Tage
Uuu qyqja😅
kj dj
kj dj Vor 15 Tage
Aq shum ja Kan modifikuar zerin ne studio, sa duket sikur po' kendon tjeter kush 🙄🙄🙄
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz Vor 15 Tage
Kjo goca shum enteresante 👍
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz Vor 15 Tage
Super 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
irwinkachi
irwinkachi Vor 15 Tage
Nivel fillim vitesh 90😅Te behesh vip te nje pseudoreality dashurie dhe njerëzit ta besojne eshte vertet dhe te qajne me keto palokenge eshte estrade por ca ti besh tashme jane fenomene botërore këto 😄
mungo miftar
mungo miftar Vor 15 Tage
Nuk eshte problem mevlan
Aferdita Shuli
Aferdita Shuli Vor 16 Tage
Mevli vs julit 🤣🤣 se ben shoku jot bravo ✌✌⚽️
Astrit Tollovina
Astrit Tollovina Vor 16 Tage
Mevlan je shume djale i mire po kjo kenge eshte e dale mode.
Ariaana Ziu
Ariaana Ziu Vor 16 Tage
Ti je super djal o ylll bote! Suksese te metejshme 😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ramadan dashi
ramadan dashi Vor 17 Tage
Mevlan kengetari me i mire je ti
Risi Tusha
Risi Tusha Vor 17 Tage
Mevlani nje Keng super ishalla bashkohesh me ledjanen, ju e doni shum njeri tjetrin 😍😍nga kavaja jem dhe una
Anduel Zeneli djal i vogel kendon
Iqrpklnlbdo blV!xvvl blb yfhdxg👏👏👏👏👏
Altin Zmajli
Altin Zmajli Vor 18 Tage
Te mrekullueshem jeni 👍👍👍👍👍