Dunkel

2TON - I MISS YOU (prod. by Nego) [Official Music Video] 

2TONoffical
Abonnieren 683 Tsd.
Aufrufe 10 Mio.
99% 32 000 1

STREAM: colonize.us/c/2ton-passion
Music and Lyrics : 2Ton
Produced by : Nego
Master : Don Gima
Video n’Pike Creative
-------
Follow 2TON:
Instagram: / 2tonofficial
Tik Tok: / official2ton
DE-vid: / @2tonoffical
Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.
#2ton
#IMISSYOU
#imissyou
#albanian

Musik

Am

 

1 Jun 2023

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE    
2TONoffical
2TONoffical Vor 3 Monate
CHECK MY NEW ALBUM: colonize.us/c/2ton-passion
Danjela Mucaj
Danjela Mucaj Vor 3 Monate
Gjithmon super yll 2 ton ❤❤
Mr Thapar
Mr Thapar Vor 3 Monate
What a lovely song ❤❤
Fjolla braha
Fjolla braha Vor 3 Monate
Hitt 🔥🔥💥💥
Behare Imeri
Behare Imeri Vor 3 Monate
❤❤❤ ylli i preferuar 👌👌
moza
moza Vor 3 Monate
🎉😊
sidorela sharra
sidorela sharra Vor 3 Monate
Zoti i bashkofte njerëzit qe duhen shumë, dhe ndodhen larg njeri tjetrit 😢😢😢🙏🙏
R3ALONI
R3ALONI Vor 3 Monate
Amin❤🙏
Eduart Fasliu
Eduart Fasliu Vor 3 Monate
Amin vlla 😢
Tirane S
Tirane S Vor 3 Monate
😢😢😢😢
Emiljano Kaca
Emiljano Kaca Vor 3 Monate
Gjithçka ndordh por eshte e pa mundur 😢
Arjan Kajacka
Arjan Kajacka Vor 3 Monate
Amin
Mario True
Mario True Vor 3 Monate
Ruaja vlerat djalit NEGO , muzika qe ai krijon te pershtatet ty ne tekst Zoti ju rujt ❤️
sabina ndoj
sabina ndoj Vor 3 Monate
2TON - I MISS YOU LYRIC I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet Miss you gjithcka me ty em kujtohet Miss you merzia per ty vec shtohet Miss you 3x Ki buzqesh kom buzqesh per ty krejt per mu princesh Un nervoz ti ke hesht bona shume por nuk tcoi npeshe Un tpata ty dashni tmadhe tdhash un vec dashni tsinqert Nfillim pata ndikim nty tani tpaten ndikim tjert Une ty nuk tkuptojsha,se pi se ca dojshe Bona krejt ca dashte e ti kurgjo nuk besojshe Po dal me tjeter kon ti kte a e imagjinojshe Qysh ishim na mas miri sdi pse ti vec peshe u cojshe I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet Miss you gjithcka me ty em kujtohet Miss you merzia per ty vec shtohet Miss you 3x Vet tkom cu shume nalt e tani spo shoh me t'ul Ndryshe menova per ty e qysh thojshe ti nuk dul The prej teje smuj mu nda,cdo sen ndryshe e ke bo Mungojn krejt senet e tua sa dua un ty me tpa Nmenje po mendonte per ty me pi sonte Vec per at buzqeshje qe mu gjendjen ma ndryshonte Goten do ta thej per hir te bukuris tonde 2x I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet Miss you gjithcka me ty em kujtohet Miss you merzia per ty vec shtohet Miss you (3×) Ps.:Nje kng qe cdokush e gjen veten ne te...e ndjen ne cdo qeliz te trupit tee tij/saj🥰 You will be always my favorite @2ton🫀❤️lovee youuu❤️🫀ur the best..nobody compares to you💫🥰
Albion Krasniqi
Albion Krasniqi Vor 3 Monate
na vyn ky teksttt🎉🎉🎉❤❤❤
sabina ndoj
sabina ndoj Vor 3 Monate
@Albion Krasniqi eh...me I kuptu mas miri fjalt edhe me e MSU mas miri😁😍♥️
Vjollca Maliqi
Vjollca Maliqi Vor 2 Monate
Flm per text se e kom ma let me msu hahahaha❤❤❤❤😊
sabina ndoj
sabina ndoj Vor 2 Monate
@Vjollca Maliqi asigje🥰😍mvjen Mir qe te ndihmova
Dashamir Cellina
This man doesn’t get the respect he deserves always making good music respect from NYC
Ronaldo Tako
Ronaldo Tako Vor 3 Monate
Kjo keng ka me ngel e pavdekshme gjithmon kam me e degju Respekt 2TON 🇨🇭🇨🇭
ISSA
ISSA Vor 3 Monate
Sa e gjat mu duk kenga. Valet qe krijohen duke degjuar, jan te pashmangshme dhe tpadiskutushme per mos me i ndje. 2T❤️n i perkryer, si cdo her!!
Gazi Masraful
Gazi Masraful Vor 3 Monate
😂
Sabian
Sabian Vor 3 Monate
proud with you 2ton ❤️
A. I
A. I Vor 3 Monate
Edhe pse nuk ka me vlere e kaluara me Ex-in,kjo kenge mi ktheu mbrapa 6 Vite te Bukura dhe te Urryera me te.Mi ktheu ndjenjat kur un kam ditur te jap Dashni shumm eh Tash me Mungon ajo ndjenj sepse nuk mund te jap Dashni kur e dij se askush nuk ta kthen ashtu si Ty 😢 2 Ton je i Pa zevendesueshem 🥰
Adem Halili
Adem Halili Vor Monat
😊😊
eris meco
eris meco Vor Monat
Dhe mua kjo kenge 6 vjet para m kthen....😢😢
Fatos Hysiiiaji
Fatos Hysiiiaji Vor Monat
Per mua ka plot kuptime
Soolking Albanian-Supporter
🥲🥲
Mπιορνα
Mπιορνα Vor 28 Tage
😢😢😢😢😢😢😢
Ro mina
Ro mina Vor 3 Monate
I vetmi kengetar qe ben hite pa bashkpunime❤❤
Bledibledi
Bledibledi Vor 3 Monate
Shum e vertet😊
V.E.T.O.N
V.E.T.O.N Vor 3 Monate
HEJ KUR KI KOHE SHKRUJ QETU PAK OKEJ ROMINA
V.E.T.O.N
V.E.T.O.N Vor 3 Monate
HEJ ROMINA JEA KTU
V.E.T.O.N
V.E.T.O.N Vor 3 Monate
ROMINA
frymezim_shpirteror🥀🥺
@Sonila Troplini edhe Rina gjitha kenget ika vet edhe kan mbi 7mln shikime hite
Leyla Nuralieva
Leyla Nuralieva Vor 3 Monate
Your songs are the most beautiful💎You are a legendary rapper👑2Ton 👑And of course we are waiting for more songs from you😉.May Allah bless you.
Bekimruci Bekimeuci
Bekimruci Bekimeuci Vor 3 Monate
2ton a nder kongetart ma te mir se ne qdo kang qe ka ba nuk ka perdor fjal te keqia ky a mbrti ma i mir muziks shqiptare suksese 👏👏😍🥰❤
euro al
euro al Vor Monat
Kengetari im me i preferuar, zoti te rujt mor flori djal ❤
Plus Maq
Plus Maq Vor 2 Monate
Kjo kenge eshte hitti me i bukur i ketij viti ❤
A C
A C Vor 3 Monate
Je nga të vermit që ndjek ..sepse më pëlqen Beat dhe këngët e tua. Gkithmonë talent për këngë dhe më të bukura paç
OLGET AMANT🇽🇰
OLGET AMANT🇽🇰 Vor 3 Monate
Ne së bashku ne duhet ta respektojm shokun ton të famshëm 🎉🎉🎉❤️❤️❤️🥂🍻
Elda Guza
Elda Guza Vor 3 Monate
Shume e bukur…. Na ka marre malli per kenge dashurie ne shqip, ku nuk permenden porche as ferrari dhe te tjera materialisma. ♥️
Gazi Masraful
Gazi Masraful Vor 3 Monate
😢
ola peza
ola peza Vor 3 Monate
Esht e pabesusme je numero 1 si gjithmon nuk na zhgenjen si ka mundesi po si i krijon kto keng kaq te bukura me na kenaq shpitin faleminderit👑
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha Vor 3 Monate
Ne fakt kjo kenge shkon per ata qe duhen dhe zihen e bertasin pastaj ikin nga njeri tjetrin por ne fund te fundit e kerkojne nj tj ❤
Emil&kim
Emil&kim Vor 3 Monate
Very nice song...hi from Romania ❤
cuore di sasso
cuore di sasso Vor 3 Monate
Ndonjëher bëj sikur jam e fort dhe mendoj se nuk do vuaj më për të kaluaren ,por kur dëgjoj këngët e 2ton më k'putet shpirti
Aulona Petaj
Aulona Petaj Vor 3 Monate
😢😢
Ani Ani
Ani Ani Vor 3 Monate
Saimir Rusta
Saimir Rusta Vor 3 Monate
Kenga qe nuk vdes kurr legjend.fjalet jan te kote ku bohet fjal per 2ton❤je me i miri kengetar ne estraden shqiptare.ska tjeter per veq teje.
Fjolla braha
Fjolla braha Vor 3 Monate
Hittet nuk ndalen 🎉 suksese 2TON ❤❤
Kadri Rama
Kadri Rama Vor 3 Monate
I vetmi rreper qe nuk shan ne asnje keng per mua je i pari 2ton👑
tigri TIGRII
tigri TIGRII Vor 3 Monate
i vetmi kengetar qe nuk i bezdisen kenget edhe cdo dit me nxjer❤⭐️
GONA Mekeshi
GONA Mekeshi Vor 3 Monate
Hitet qe nuk ndalen ivetmi eshte 2toni legjenda super ❤❤❤
Ylli Loka
Ylli Loka Vor 3 Monate
Je gjithmon mbret ne gjdo keng qe beni ne jeten tuaj ju uroj suksese 🎉 gjithmon 🫵
Daniela Ndoj
Daniela Ndoj Vor 3 Monate
Uau super kenge. Na ktheve pas ne kohe te plage te vjetra qe nuk sherohen kurre.
video te bukura
video te bukura Vor 3 Monate
cdo keni hit sa keng e bukur sa persona e gjejnë veten ne kte keng😊suksese@2TONofficial
Ide 123
Ide 123 Vor 3 Monate
Këngët e tij më flejn në shpirt, sidomos qikjoo woooww🥰🥰
thirrem qysh dush 🤭♥️
Bravo 2 ton je vip per kta trit 💥⭐ Sukses muzikt e tua vertet jan tjt nivel 💥♥️
L.L
L.L Vor 3 Monate
Seine Stimme einzigartig 🥰🥳🍀♥️
Remzie Morina
Remzie Morina Vor 21 Tag
Kjo kenga osht shum e bukur per muaa e dua shum kit kang❤❤❤
suzana
suzana Vor 3 Monate
Ndër këngëtaret ma të mirët me plot kuptimin e fjalës 😘😘😘😘kenga që të qëteson edhe kur je me nevera
Daniela Ndoj
Daniela Ndoj Vor 2 Monate
Bravo per kengen super e bukur. Po na ke kthy pas ne kohe. Ne kohen kur ishia e lumtur. 😢😢. I miss you 😢😢
AH.M .leyla.26
AH.M .leyla.26 Vor 3 Monate
Tu shtofte jetaaa 🎉🎉🎉 sa mire bre ❤❤❤ mbaje gojen se i kalle njerezit me muzik
•Misteriozja•
•Misteriozja• Vor 3 Monate
🔥I vetmi kengetar qe e meritojn qka ka❤
Teuta Qerimi
Teuta Qerimi Vor 3 Monate
🎉Hiite hite pafund me vler te madhe 😊
Arbnor Ahmeti
Arbnor Ahmeti Vor 3 Monate
Rap me i paster ne Estraden shqiptare!
nocode4shqipe
nocode4shqipe Vor 2 Monate
Respekt per ket hite💪
Bledibledi
Bledibledi Vor 3 Monate
Super hit bravo 2 ton zoti te rujt qdo keng qe njerr jan super 😊
Bam
Bam Vor 3 Monate
2TON franchement t’es le meilleur 🇽🇰🤝🇫🇷😊
G Xh
G Xh Vor 3 Monate
Nje nga kengetaret e mi te preferuar🔝🔝🔥🔥🔥
AutoCarAlbania
AutoCarAlbania Vor 3 Monate
Kjo shkon per x goce kemi dashur me te vertet . Por gjithmon njerzit shkojne pas lekut nuk e mendojne lekun iken dhe vjen . Faleminderit x momente qe kaluam bashke . 💔
Idea të ndryshme
Idea të ndryshme Vor 3 Monate
Bravo 2Ton per këngët secila më e mira se tjetra suksese
Danny Ela
Danny Ela Vor 3 Monate
Si gjithmon je gjigand talenti jot thyn rekord 😇
Xhevahir Hoxha
Xhevahir Hoxha Vor 3 Monate
Suksese 🇦🇱 super kenge 👏
Tabita Larisa
Tabita Larisa Vor 3 Monate
Blessed be your voice💃🏻💃🏻💃🏻
Vasii
Vasii Vor 3 Monate
Like kush mendo se asht hit i 2023 🧡
En iyi Remix
En iyi Remix Vor 3 Monate
Bu aşk şarkılarını seviyorum... her dinlediğimde kendimi daha iyi hissettiriyor ve beni rahatlatıyor.
Marvin M
Marvin M Vor 3 Monate
I love it 🥰😍🔥⭐
Klea Hidri
Klea Hidri Vor 3 Monate
Perfekt ne cdo detaj ❤️
Saide Haliti
Saide Haliti Vor 3 Monate
2 Ton Allahu ju begatoft me familje Suksese në vazhdim 2023 Respekt.☝🤲🤲🌍
kejsi Shuli
kejsi Shuli Vor 3 Monate
Suksese ❤ Super kenge
Arton Halimi
Arton Halimi Vor Monat
2ton kengetari me i miri Respekt broo 👍👍👍👍👍✌️
Albana Driza
Albana Driza Vor 3 Monate
Keng shume e papare bravo 2 ton❤️❤️❤️
Zen Meditation
Zen Meditation Vor 3 Monate
Keng shum e bukur ❤
mimoza gjermani
mimoza gjermani Vor 3 Monate
O ajo zemer e aj shpirt te kendoft 2 ton o yll boteeeeee👑💖 zeri yt ne qjelli shkon o yll boteee 💎
Dona Mema
Dona Mema Vor 3 Monate
Gjithmon kenget e 2Ton jan perl po kjo esht super 🥰🥰
Bobi Goxha
Bobi Goxha Vor 3 Monate
😢 dashurit e mbdha Kur zbehen bashk 😢❤
Thanas Sovjani
Thanas Sovjani Vor 3 Monate
Respekt Bro super kenge i vetmi reper ne shqipni qe nuk ka shar kure ne asnji keng bravo
Abedin Hoxha
Abedin Hoxha Vor 3 Monate
Respekt per ty dhe 2ton dhe ata qe e kan dasht me zemr ni person qe aj e la me nje tjetr un mendoja se ësht kaq e let ta besh per vete nje njeri e provova ta bëja po tani jam pa askënd dhe askush nuk me prekrahu mua po ësht e veshtir ta bësh një njeri per vete respekt ata qe e donin me zemr nje njeri 😢😢
Flori09
Flori09 Vor 3 Monate
Super keng më pëlqen shumë kjo keng😍
Vesel Thaqi
Vesel Thaqi Vor 3 Monate
FALEMINDERIMI I TAKON ALAHUT QE E KEM NJE KENGETAR SIQ ESHTE MIKU IM NGA FERIZAJI ARTON AVDYLI 2TON RESPEKTE BRO PER MU DHE PER DASHURIN TIME ESHTE KJO MUZIK 😢😢😢😢😢😢😢
Habibe Alija
Habibe Alija Vor 3 Monate
kengetari ma i mir ❤
Thaqi Egzon
Thaqi Egzon Vor 3 Monate
Baba per hite shpresoj qe edhe kangen mama te jet me clipe❤👍🏻
Mira Mira
Mira Mira Vor Monat
Geweldig zanger
omidi2000
omidi2000 Vor 3 Monate
Great as always❤
Sadije Kalludra
Sadije Kalludra Vor 3 Monate
Gjithmon hit me imiri këngëtar qe më pëlqen mua gjithmon yll imuzikes je 2 ton
Mücahit Dere
Mücahit Dere Vor 3 Monate
TÜRKİYE'den selamlar. şarkı çok güzel başarılar 👏🏾👏🏾
Lori 1
Lori 1 Vor 3 Monate
2 Ton je kengetar sh i mire,tekste gjithmone te pastra dhe me kuptim. Bravo🎉
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc Vor 3 Monate
I Love this song the best 2 Ton 💪💪💪👏👏👏👏💖💖💖
Валерия Попова
Një tjetër këngë super hit që i përlot shpirtin dhe zemrën🔥🔥🔥. 2ton ju jeni këngëtarja më e mirë në planet 🇷🇺❤🇦🇱
Kusha H
Kusha H Vor 2 Monate
😢😢trustys
Selo Selo
Selo Selo Vor Monat
Është këngëtar 😅😅 jo këngëtare 😜
Taku Koka
Taku Koka Vor 8 Tage
😂😂
Slauka Mizigarova
Slauka Mizigarova Vor 3 Monate
For you 2Ton♥️💟
flora bofja
flora bofja Vor 3 Monate
Sa e bukur kjo keng besoj se te gjith njerzimit I pershtatet😊
Saranda Al
Saranda Al Vor 3 Monate
Kenge te sheron plagen 2 Ton je i madh❤❤❤❤❤
Leyla Nuralieva
Leyla Nuralieva Vor 3 Monate
May Allah give everyone health and happiness🤲🏻❤️
Anxhela Meta
Anxhela Meta Vor 2 Monate
I vetmi kengetar qe kam kaq kenaqesi qe i degjoj cdo keng hit nuk merzitem me duket sikur thot fjalet qe dalin nga shpirti suksese 2 Ton je me i miri 🙏👌
ILDA Dezhgiu
ILDA Dezhgiu Vor 3 Monate
I love this music. Good❤
Hassan Oulik
Hassan Oulik Vor 3 Monate
Bravo bravo frère 2ton toujours ou top bravo bravo
Qendresa Boka
Qendresa Boka Vor 3 Monate
Ne kēngē me qit ky emos mu ba HITTTTT""NUK KA SHANCË........💯.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👑
Afaq Mayo 🦅
Afaq Mayo 🦅 Vor Monat
Nice song ❤
Sabian
Sabian Vor 3 Monate
2Ton forever ❤️
bar bilardo
bar bilardo Vor 3 Monate
Kenga me e mire e keti viti 2 ton i vetmi kengetar qe i ka kenget me kuptim .
Ester Mario
Ester Mario Vor 3 Monate
Bellissima ❤
Klajdi-AMG96
Klajdi-AMG96 Vor 18 Stunden
Sa her 😢e vendos ket kangen me kujtojet ajo …… kam pas i rs4 u bana pishman si e shita …. 😢missyou myexRS4
Ani
Ani Vor 3 Monate
Wow sehr schön 💪🏻
Fatos Hoxha
Fatos Hoxha Vor 3 Monate
Super kenge e bukur👏👏👏👏
Xhoar Kroni
Xhoar Kroni Vor Monat
Kenga me bukur e 5 viteve per mendimin tim
Ulduz Tv
Ulduz Tv Vor 3 Monate
super trending song ❤️🥰
Elsuana Nikolla
Elsuana Nikolla Vor 3 Monate
Kënga super Edhe 2 Toni super këngëtar Teksti shum i bukur 🤗
Jeta Shfkie
Jeta Shfkie Vor 3 Monate
superrr kenge respekte
Seef HN
Seef HN Vor 3 Monate
Need lyrics in English ❤
Sulejman Ramadani
Sulejman Ramadani Vor 17 Tage
Kenget me te mira qe i nxjer je njeshi
Shefit gurrica
Shefit gurrica Vor 3 Monate
Na shkaterrove me kte Keng 😢
Myzejene Domi
Myzejene Domi Vor 3 Monate
😢😢😢😢😢😢😢😢
Tefta Thaçi
Tefta Thaçi Vor 3 Monate
Dashuria ështē mbi gjithçka po pate dashuri. Ke suksesin dhe shendetin po kur xhelozia hyn ne mes gjithćka shkaterrohet .ska dashuri ska sukses asgjē .. jeta sfid është dhe kjo muzik është pershtat .qifteve që nuk vlersojn dashurin po perqendrohen tek semundja mendore është xhelozia !!
Ahmed Sliem
Ahmed Sliem Vor 3 Monate
شابوووووووووة 🙏❤️
Jasin Misini
Jasin Misini Vor 2 Monate
💖💖💖💖💕💕💕💕👏
乃
Vor 3 Monate
Ca kem bo kurr nuk harrohet🎼😍 Gjithcka me ty m’kujtohet 🎼💃
Ani Ani
Ani Ani Vor 3 Monate
Hopa 🎉
Tina Mazreku
Tina Mazreku Vor Monat
👏👏👏👏👏👍💙
Gaming 1991
Gaming 1991 Vor 3 Monate
2 TON DU BIST UND BLEIBST DER KING