Dunkel

2TON - M`LUJTE

2TONoffical
Abonnieren
Aufrufe 1 550 581
50% 1 1

Spotify: open.spotify.com/track/6T6rDV...

Produced by: Dardd
Mastered: Don Gima
Video: MAX Production
METRO MUSIC

…………………………..

Follow 2TON:
Instagram: instagram.com/2tonofficial
Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton

…………………………

🔔Subscribe to the 2Ton’s channel: de-vid.com/u-2TONoffical

………………………….

PRE REF:

Kmishen me lula

E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye

Lula

Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye

REF:

T`du bre m`lujte menen ti ma lujte

Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte

4x

VERSE:

Spo muj me ti hek syt yeah sorry sorry

A jon buzt e tua a i ka bo doktori

Uu qfar mmmm mori mori

Spo guxoi me fol se ndytet fjalori

Krejt senet e tua un ti dua dua

Qa kisha hek te ti jon shoqet tua

Po na xhelozojn ty edhe mua

Hajde ti te une qojav ni mhuaa

REF:

T`du bre m`lujte menen ty ma lujte

Menen ty ma lujte bre menen ty ma lujte

mhuuaa

4x

VERSE 2:

Provoje niher ti shijen tem

Tani ska problem nese munesh lem

Noshta ty pot doket qe po boj flirt

Zemra o ka mbon mu vrrr

PRE REF:

Kmishen me lula

E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye

Lula

Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye

REF:

T`du bre m`lujte menen ti ma lujte

Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte

4x

Unterhaltung

Am

 

21 Nov 2022

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 439
Sophia Miller
Sophia Miller Vor 4 Tage
Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪☄🔥💥👑🙏🏻
denys velija
denys velija Vor 6 Tage
Respect je ma i miri i estrades i cilli meriton shum Respect njeriu qe ne asnje keng ska perdor fjale banale dot jesh gjithmon me i miri zoti ju Rujt ne cdo kohe te jetes🎉
Albanian Illyrian
Albanian Illyrian Vor 16 Stunden
Respekt jo respect
Ismail Xhaferi
Ismail Xhaferi Vor 4 Tage
Je.ma.i.miri.dhe.je.kon
Elsi Dama
Elsi Dama Vor 4 Tage
😂😂😂
Florentina Hyseni
@Ev qato desht me kshyr a ka hala qe bajn qesi komente muzikt e ti 😂
Qendrim Topalli
Qendrim Topalli Vor 5 Tage
Mos fol pldh
Filiza Imeraj
Filiza Imeraj Vor 6 Tage
kenget e te vetmit qe muj mi lshu pa hezitim edhe ne pranin e prindve tmi💎🙏🏻
alije hoti
alije hoti Vor 5 Tage
shum e vertet kenget qe skan asnje fjal banale
Sefedin Meziu
Sefedin Meziu Vor 6 Tage
Shum eshte e vertete , eshte shume gjigand
Vjoleta Ndoja
Vjoleta Ndoja Vor 6 Tage
Njeri me kembe ne toke respekte per ty vetem ti ja din vleren vujtjes kur ishe shum broke e ku je sot ne skenat e medha🙏🙏🙏🙏sukseseeee
T1NNO VLTN
T1NNO VLTN Vor 6 Tage
2Ton Zero Alcol Zero Gun Zero bad words Just The best LOVE Ma Lujte mendjen🔥🔥🔥
Gaming Levels Helper
Kqyr ma mir pak se alkool po 😂😂
Edin Bajrami
Edin Bajrami Vor 6 Tage
Veq kapuqi i mungon hoxh me ba
Nоt RiскrоII 🅥
Link to the Clip : unreleased album de-vid.com/video/video-jhTTxdBKSyI.html
Gena Lusha
Gena Lusha Vor 2 Tage
Nje nder kengetaret qe kurr ska me i vdek emri .♥️ sherus zemrash ky njeri♥️♥️
TürkishDelight
TürkishDelight Vor 5 Tage
I love all of your songs! I listen to you everyday.. King of music. 👏🏼
re1
re1 Vor 6 Tage
0%mendjemadhesi🙄 0%zhveshjeee😡 100%talent❤ Suksese_____bro🤭🤯
Adelina94
Adelina94 Vor 12 Stunden
Nr 1 ne Estrad . KAMPION forever ❤
re1
re1 Vor 3 Tage
@Kaon Demiri ani de 10% ata tjert 100%😂😂
Kaon Demiri
Kaon Demiri Vor 3 Tage
Njo 10% zhveshje vallah😂😂
Arta Amir
Arta Amir Vor 3 Tage
Üe1 sü
Blend Ahmeti
Blend Ahmeti Vor 6 Tage
👌👌👌
Klendi Mani
Klendi Mani Vor 6 Tage
Shum keng e bukur problemi i kesaj kenge eshte qe mbaron shpejt 🔥🔥🔥👏👏👏
Nоt RiскrоII 🅥
Link to the clip : trailer new music de-vid.com/video/video-jhTTxdBKSyI.html
Alma Xheleshi
Alma Xheleshi Vor 6 Tage
Shume te pakte kan mbet si ti,kenget tua degjohen dhe shihen me kenaqsin me te madhe suksese paç perhere 🥰
Erjonaa
Erjonaa Vor 6 Tage
Kënge shumë e bukur respekt je një këngëtare shumë e mirë 👏👏👍
Magbule Besiri
Magbule Besiri Vor 6 Tage
2ton respekt per ty je shum njeri me zemr tmir . m'lujte❤️🥺❤️‍🔥
Tanwir Ali
Tanwir Ali Vor Tag
Albania 🇦🇱 music is 🔥🔥 big respect to @2tonOfficial love my brother from UK 🇬🇧
Edisa Murati
Edisa Murati Vor 6 Tage
A mendoni qe personi mai thjesht qe si flliqt tekstet me asnje fjal banale si qyky 2Toni ✌
Albulena Balaj
Albulena Balaj Vor 6 Tage
Prappppp aaaaa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Respekt s‘ka me ty në Estraden Shqipë👏👏👏👏🎤🔥
reolanda bora
reolanda bora Vor 6 Tage
Edhe ti bre na ke luajtte mendjen me kenget e tua 🥰🥰🥰
Gjakovarja
Gjakovarja Vor 6 Tage
Veq sa fillon muzik,dihet se kang asht💣💣💣💣💣 2Ton⭐️⭐️⭐️🤴Estrades
alisja alisja
alisja alisja Vor 6 Tage
Kur 2 ton nxjer hite nuk ndalem dote pa kercyer 😁zoti te bekoj dhe sukses ne jet o mbret🙏🙏🙏🙏
Kosova Shqipëria
@alisja alisja uffffaaaaa
alisja alisja
alisja alisja Vor 6 Tage
@Kosova Shqipëria jo ré qa thua nuk me duhesh valla . Kujdes kur flet edhe me ke flet shoku ok
Kosova Shqipëria
@alisja alisja po valla ani te isha dhe un me ty
alisja alisja
alisja alisja Vor 6 Tage
@Kosova Shqipëria pse jo kenget e ktij te bejn mu shkunde 😁😁
Kosova Shqipëria
Paske me u shkund
Klaudia Tuci
Klaudia Tuci Vor 3 Tage
Kengetari im i preferuar! Zeri me i bukur 😍😍
privat
privat Vor 4 Tage
2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse. 👌👌👏🙏
mimoza gjermani
mimoza gjermani Vor 6 Tage
Respekt 2 Ton ma i miri je, i pres kangt e tua gjdo her Pa durim ❤️💎👏👏🔥🔥
Trapofoni Drillore
Shum bukur , pe du me pa 2tonin ne nje project si konga “Gandi- 3 Telefona “ 👍👍👍
Anita Shabani
Anita Shabani Vor 6 Tage
Vallah na lujte ti neve me kto kenge e tua 2ton .. je ma i miri 🥰
Narox Ni
Narox Ni Vor 3 Tage
Love his voice from iran😍❤
Antoneta Rrapi
Antoneta Rrapi Vor 4 Tage
Wow super cool kenga bravo melodia dhe teksti shum interesante fantastike!suksese uroj te nominohet kjo kenge mahnitese!artisti mahnites nje kenge romantike e bukure shqiptare!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Nderim Rexhepi
Nderim Rexhepi Vor 6 Tage
Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪️☄️🔥💥👑🙏🏻
SHQIPFantaziTV
SHQIPFantaziTV Vor 5 Tage
Qfar kange pa fjal Qdo gje Fenomenal 🤷‍♂️🤷‍♂️❤️❤️❤️ Arton Legjend je vllaqko Zoti trujt
gersild mema
gersild mema Vor 6 Tage
Mbaroji kenga vetem duke then "mendjen ti ma luajte" 😅 2 ton paske ra mrena me duket 💝
Fi Mea
Fi Mea Vor 6 Tage
Stilin kerkush smundet meta kopju je i veqant prej krejt artistve bravo si cdo her hite bon vllaqko 🔥
Tina
Tina Vor 6 Tage
Respekt shqipe përshendetje nga 🇨🇭
Atdhelind Vrenezi
Respekt kengtari ma i miri i estrades 2 ton 👍🏻
Yertai
Yertai Vor 6 Tage
Awesome!🤩 Already remixed this song!
Djana Demollari
Djana Demollari Vor 6 Tage
Super kenge suksese te metejshme 👏👏🥂❤
Ermal hoxhaj
Ermal hoxhaj Vor 5 Tage
0 fjal banale 0drog thjesht disa buza sps ika lezet stili respekte ❤😊
Born pink_blackpink
Yoldan çekilin. müziğin kralı geldi 🏆🏆🏆🥇🥇🥇
Lion King
Lion King Vor 6 Tage
Ato na luajtën ne ti na luajte më shumë me muzikën që bën 🥲🥲🥲
Tanwir Ali
Tanwir Ali Vor Tag
Can't stop listening to your music keep up the good work habibi ♥️💯
dolita windo
dolita windo Vor Tag
2 ton je I vaqant
Shyhret Sadiku 💎👌
si gjithmon 2TON 👑🥇❤️🔥🔥
Nоt RiскrоII 🅥
Link to the clip : trailer new music de-vid.com/video/video-jhTTxdBKSyI.html
Ermonela Dana
Ermonela Dana Vor 6 Tage
Meriton suksese, eshte per tu adhuruar !
Flavio Shahini
Flavio Shahini Vor 4 Tage
Bravo qdo keng e bukur si gjithmon 🥰
o.j
o.j Vor 3 Tage
I vetmi REPER qe pa u shajt dhe perdor fjale fyese dhe banale bon kang HITA👍
Marisa Firanj
Marisa Firanj Vor 6 Tage
Je me i miri bravo 2ton suksese😍❤️
Laureta Mehmeti
Laureta Mehmeti Vor 5 Tage
Bravo 2toni respect per ty 🤩🤩😘😘 te uroj suksese te dua kengetar im i preferuar 😘😘
AL PABLO
AL PABLO Vor 5 Tage
Bro je dhe do mbetesh me i miri nga artistat respekt per tt se e merita te jeah ne maj ❤️🫶
Luan Golla
Luan Golla Vor 6 Tage
Shum kenget e mira te rujt zoti ne gjdo hap te jetes o vlla shum mir👍👍👍🤲 kendon
Saimir Rusta
Saimir Rusta Vor 6 Tage
Bravo 2 Ton je ma i mir qe ka estrada shqiptare keshtu vazhdo mos u nal
Luljeta Haliti
Luljeta Haliti Vor 2 Tage
Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak
Rajmonda Frroku
Rajmonda Frroku Vor 5 Tage
Kenge shum e bukur. Edhe vajza ne klip ⭐⭐⭐
Ahmet Stafa
Ahmet Stafa Vor 6 Tage
Ti do ngelesh legjend ti je maji miri nven .edhe do ngelesh maji miri nven suksese .respekte per ty trujt zoti bro je super talent super reper. Vazhdo kshu siq je .👍👍👍👍👍✌✌✌✌✌✌👑👑👑👑👑😛🙏🙏🙏🙏🙏
Rungollari Olger
Rungollari Olger Vor 6 Tage
Hiti i Radhes 🎉🎉🎉🎉 gjithmon perfect ne ate qe ben👑
Fatlum Helshani
Fatlum Helshani Vor 6 Tage
Rrespekt njeri ma i mir qe ka pas estrada dej me sod qdo kang e ke pas pa fjal banale rrespekt
Albjon Kambellari
Superrrr kenge suksese te metejshme 👑✌️🔥🔥🔥🔥🔥👏🏻🥂
Valon Arifi
Valon Arifi Vor 6 Tage
Kendofsh gjithmone o gjigand !
ermirjan alia
ermirjan alia Vor 5 Tage
Betohem qe je kengetari ma I mir, nuk ka dit qe nuk I degjoj kenget e tua..
MS
MS Vor 2 Tage
Përshendetje me kët këng nga Gjermania për vajzen nga KS. ❤️❤️
jivn uwo
jivn uwo Vor Tag
2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse.
Klea Hidri
Klea Hidri Vor 6 Tage
Qysh 2009-2010 te degjoj edhe akoma me pelqen si ateher dhe sot ❤❤
Irenna
Irenna Vor 6 Tage
love it❤️‍🔥❤️‍🔥🤌🏽😝
Fatbardha Kodhelaj
Rrespekte 2ton je ma I mir nga te gjith kengetaret suksese ne muziket e vadhes❤te du shum dhe Rrespekte
Gazmend Osmani
Gazmend Osmani Vor 6 Tage
Ma forti du ngele gjithmon bravo Gzuar 💪
Jehona Tairi
Jehona Tairi Vor 6 Tage
2Ton in the Best❤️
Ani Jeza
Ani Jeza Vor 6 Tage
Ooo dashni super keng hit si cdo kang e jotja 🔥❤️❤️❤️🥰
L
L Vor 6 Tage
Kakav s’nalesh ti jo, bravo te kofte pasha zotin! I njejti i njejti ke mbet.
Aurel Nushi
Aurel Nushi Vor 6 Tage
Je nje kengtar me shum respekt tkonft zemra gjithmon o maj miri shqiptaris tpaqim gjithmon ❤❤❤❤
re1
re1 Vor 6 Tage
Jeni te mirepritur per ndonje vizit tek kanali im ju ruajt zotii🙏
Albana Mustafa
Albana Mustafa Vor 6 Tage
2 Ton veq per para sukses gjith jeten 🤲❤️😉
Nоt RiскrоII 🅥
Link to the clip : trailer new music de-vid.com/video/video-jhTTxdBKSyI.html
Flamur Kurti
Flamur Kurti Vor 6 Tage
Shum kang e mir Menoi se osht hit I dimrit💞💞
MOTIVOHU
MOTIVOHU Vor 6 Tage
Asnjëher komenti I'm ska qen I Pari a mund të ndodh kjo për her të par nvaret nga ju Ju dua😀🥰
Enver Esati
Enver Esati Vor 6 Tage
....
Enver Esati
Enver Esati Vor 6 Tage
😊
Mario Lekaj
Mario Lekaj Vor 6 Tage
Bravo se po kenaqemi duke ndigju kenget e tuja? Respekt
Arjan Krasniqi
Arjan Krasniqi Vor 6 Tage
Bravo je numer 1 dhe do te mbetesh veq vazhdo 2Ton
Falconcela
Falconcela Vor 6 Tage
Je njesh . Rrespekt 🇦🇱👍
Namik Official
Namik Official Vor 6 Tage
2ton albania music king
Born pink_blackpink
Her zaman mükemmel 👍2TON
Anila Skenderaj 🇦🇱
Ahh n’a lujte bre me kto kenge, n’a lujte !!😅🔥🔥
Senad Arifi
Senad Arifi Vor 6 Tage
Wow sa keng e bukur 😊
Edi Krosi
Edi Krosi Vor 6 Tage
Gjithmone me i miri, edhe sot..
Liridon Elezaj
Liridon Elezaj Vor 6 Tage
You are the best 😉te uroj sukseset me te medha.......
jola ola
jola ola Vor 6 Tage
Oh ti na lun krejt me Kenget e tua super 🔥
anja
anja Vor 6 Tage
Si gjjthmon👑👑 menjen ma lujte bre ❤❤
@n1ka_p3poshi :)
my favourite music very good song well done respect❤
Andi Andi
Andi Andi Vor 6 Tage
Legjenda 2TONNNNN💕💕💕
dolita windo
dolita windo Vor Tag
Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak
MR TONI
MR TONI Vor 6 Tage
Veq kte kongtar degjoj sot per sot🇦🇱🇽🇰💯🤍
Laabhu Singh
Laabhu Singh Vor 6 Tage
Love from India🇮🇳🇮🇳 ❤
ISSA
ISSA Vor 6 Tage
Ejvallah bre 2Ton 😎❤️❤️❤️❤️
𝑨𝒇𝒂𝒒 𝑨𝒉𝒎𝒂𝒅
Don't Understand the Song But Still Love Him Alot
Sándor Schweitzer
Perfect!
Ilir Metaj
Ilir Metaj Vor 6 Tage
Mos tu plakt zani kurr 👑🔥
Doktori.bxltik tok
bravo super kenge suksese
Zenun Selmanaj
Zenun Selmanaj Vor 6 Tage
Bravo 2ton je nr 1 per muzik 🎉❤
Aulona Gashi
Aulona Gashi Vor 4 Tage
Bravo 2ton je nr 🥇 per muzik 💪💪💪
Elma
Elma Vor 6 Tage
Bravo super kenge si gjithmone❤
Sami Bislimi
Sami Bislimi Vor 6 Tage
Je ma i mir prejt krejtve King.respekt
Jugena Cani
Jugena Cani Vor 6 Tage
Super keng 🥰🥰
D.H
D.H Vor 5 Tage
Ju lumtë King 👌
albina 🦋🤍
albina 🦋🤍 Vor 6 Tage
2 ton suksese 🤍🦋
Abdyl Shala
Abdyl Shala Vor 5 Tage
2TON Je I Pa Zevendsueshem Ne Estraden Kosovare Rrespekt Ki Gjithom Nga Ana Ime Te Pershendes
Mujo Dibrani
Mujo Dibrani Vor 6 Tage
Mlujte mlujte ⚡️⚡️⚡️🔥🔥🔥🔥 vetem hite broo respekte
Emine Useinovska
Emine Useinovska Vor 6 Tage
Respektt loqk❤️
Afet iseni
Afet iseni Vor 6 Tage
Goo go, kmisha me Lu u u Laaaa :) T'lun ,the best. :)
Behare Imeri
Behare Imeri Vor 6 Tage
2Ton si gjithmon 1💖💖
Viral video
Viral video Vor 4 Tage
2 toni esht njeri qe buk me hanges ska pas e tash i ka miljonat i njejti person plus apet buk spo hanke veq mish 😅
Nächster
2TON x NEGO - MONOTONIA
2:35
Aufrufe 5 900 000
ALBOS - Me Thane
3:20
Aufrufe 635 000
YOU CAN SMELL MY BEARD NOW
4:39
2TON - M’KE PA (prod. by Nego)
2:42
2TON - THIRRJEN TANE
2:44
Aufrufe 8 300 000
Gönül Dağı 77. Bölüm
2:14:30
Gönül Dağı 77. Bölüm
2:14:30