Dunkel

Altin Sulku ft. Brikena Asa - Ca m'ke bo (Official Video) | Prod. MB Music

MB Music
Abonnieren
Aufrufe 1 433 893
97% 13 944 395

Produced by: Marenglen Boja
Melody Line by: Elgit Doda
Lyrics: Gent Fatali
Video by: Max Production
Styling: Aferdita Shehi
M.U.A: Sageri
Sponsor: Prestige Resort
Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_boja/
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/
Follow Brikena Asa on:
►Instagram: instagram.com/brikenaasa/
Follow Max Production on:
►Instagram: instagram.com/maxproductional/
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ca-mke-bo-feat-brikena-asa-single/1537065823?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/1Nm3YPB2aBBjkOfyiQxB1E
acromaxmedia.lnk.to/CaMkeBo
#AltinSulku #BrikenaAsa #Camkebo

Unterhaltung

Am

 

23 Okt 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
Anja Jolla
Anja Jolla Vor Monat
Ca m ke bo me kte keng suksese Altin love you ❤️😘😍😍😍😍😘❤️😘❤️❤️❤️❤️❤️
Ilda Gjura
Ilda Gjura Vor 8 Tage
Mire
Ensuida Doda
Ensuida Doda Vor 17 Tage
Melgita doda
Marinela Xhaferri
Marinela Xhaferri Vor 20 Tage
L m
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 24 Tage
Ki ki
Anna Gkika
Anna Gkika Vor Monat
Do ty
E. Lyions
E. Lyions Vor Tag
What piece of sh*t
Rahman Osmani
Rahman Osmani Vor 3 Tage
Kenge shume e bukur jam jonida gjithmon une do shkruaj
Latolari - Bulaga
Ciao
m.m m.m
m.m m.m Vor 9 Tage
Super
Francesco Di Fiore
Francesco Di Fiore Vor 11 Tage
Musica bellissima!!! 🇮🇹🇮🇹🇮🇹
Eralda Dardha
Eralda Dardha Vor 12 Tage
Keng vari leshin.
Ivana Teslic
Ivana Teslic Vor 12 Tage
♥️
Gilda Gjoka
Gilda Gjoka Vor 13 Tage
Super keng complimenti 👏👏👏👏
Roland Prini
Roland Prini Vor 13 Tage
BRAVO ALTIN SHULKU EDHE BRIKENA ASI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE Vor 14 Tage
👏👍🇦🇱Shum keng e bukur ju lumt Shqipe RRESPEKT🇦🇱👍👏
Shkelqim Hakballa
Shkelqim Hakballa Vor 15 Tage
❤❤
SMοκiNG¿Girl¿
SMοκiNG¿Girl¿ Vor 15 Tage
Auuuuu🙊Sa Ze I Bukure😊🙊😊
Alfjor Luli
Alfjor Luli Vor 16 Tage
Ec aty Kamza ❤️ Super çuna.
Inna inna
Inna inna Vor 16 Tage
Super si gjithmone
Erjon Gashi
Erjon Gashi Vor 17 Tage
ju lumt oh ylla👌👌
Samanda Sinameta
Samanda Sinameta Vor 17 Tage
Bravi 😍😘💕💖💝💘💝
Rosa Rosi
Rosa Rosi Vor 18 Tage
Bellissima canzone 🥰🤗
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin Vor 18 Tage
super i may musika!!!!!!!
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Ti edi
aldi jaku
aldi jaku Vor 19 Tage
Ca mke bo kenga ma e bukur e 2020 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Poooooooshum
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Tashe po shkoj te puna tani ne prishtin
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Koka a vjen ozot
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Te ta ruje mercedesin
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Te kerkoj qdo minut tu dite avje avje
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 19 Tage
Po shum ama rum mos u lendon
Era Cuka
Era Cuka Vor 20 Tage
Super 😍😍🌟🌟👑👑💖💖❤❤
Venhar Jašari
Venhar Jašari Vor 21 Tag
Hitttttt 2275 🤜🤜🤜😀😀😀😀
Mondi Cico
Mondi Cico Vor 22 Tage
Shume bukur😉😉🇦🇱
BinTheTrashBin
BinTheTrashBin Vor 22 Tage
I don’t wanna be rude but what the hell is this language
Venhar Jašari
Venhar Jašari Vor 21 Tag
Albanian,one of the best and beautiful language
Naim Islami
Naim Islami Vor 22 Tage
Respekt🇽🇰🇦🇱🇩🇪
Bruno Karaj
Bruno Karaj Vor 23 Tage
🔥🔥🔥🔥🔥
Adrian Melidie
Adrian Melidie Vor 15 Tage
zjarr brikena asa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
dylbere corja
dylbere corja Vor 23 Tage
Super muzik ❤love you❤❤
Santi Service
Santi Service Vor 23 Tage
4vite te lumtura
Santi Service
Santi Service Vor 23 Tage
Shume e bukur
Alba Rosa
Alba Rosa Vor 23 Tage
Ca mke Ca Ca Ca vino ti mke bo
Joni Malaj
Joni Malaj Vor 23 Tage
Shum kenge bukur si gjith mon je njesh 👍
bouytt guyt
bouytt guyt Vor 24 Tage
👣💗
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 24 Tage
Te dua
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 24 Tage
Mija more
bouytt guyt
bouytt guyt Vor 24 Tage
на какой языки
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 24 Tage
Te amo
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 24 Tage
Po pppoppppppppppo
Ervis Pero
Ervis Pero Vor 24 Tage
°Ppl p_+
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor 24 Tage
Ca tkam ber re altin😂😂😂 Super keng💗💗💗💗se na kishte marr malli dhe per altinin😌❤❤❤❤❤brikena nje nga talentet e reja shum e mire😘😘💗💕💕💕
Danjel Sulejmani
Danjel Sulejmani Vor 24 Tage
Super👌
Iljaz Qepaballiu
Iljaz Qepaballiu Vor 24 Tage
Shum bukur 👏👏👋
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor 24 Tage
Sa ze te bukur kjo vajza!
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha Vor 25 Tage
❤🕊
illumnati gaming
illumnati gaming Vor 25 Tage
What language is this? Really nice tune
MB Music
MB Music Vor 25 Tage
thanks 🙏
illumnati gaming
illumnati gaming Vor 25 Tage
@MB Music oh my... Its so nice even tho i dont get the lyrics... Im Not albanian... But still it sounds so good
MB Music
MB Music Vor 25 Tage
Albania
oiuet souiu
oiuet souiu Vor 25 Tage
Ca tkam ber re altin😂😂😂 Super keng💗💗💗💗se na kishte marr malli dhe per altinin😌❤❤❤❤❤brikena nje nga talentet e reja shum e mire😘😘💗💕💕💕
Venerika Shurllo
Venerika Shurllo Vor 25 Tage
💓💓💓💓💓💓💓💓
Simona Avasiloaie
Simona Avasiloaie Vor 25 Tage
Bravo belisima
oiuet souiu
oiuet souiu Vor 25 Tage
Bravo 👏👏👏👏
Silvia Pisha
Silvia Pisha Vor 26 Tage
😊😊😊
Lusi Lusi
Lusi Lusi Vor 26 Tage
Ca ca m'ke bomu ca m'ke bo mu ti a po mdon ti mu fol me shpejt se nuk kam koh😉🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫❤👏👏👏👍
василей кор
на какой языки
seeriu ciihy
seeriu ciihy Vor 26 Tage
Te lumt Altin👏👏
dueeh nyyu
dueeh nyyu Vor 26 Tage
Zoti e vdin a a a pum don mu ❤🕊
Lefter Duka DJ Photographer
Ah ca m'ke bo mua ah 🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱
seeriu ciihy
seeriu ciihy Vor 26 Tage
Suksese te dy kenga sh e bukur edhe klipi gjithashtu bravo
Cimi Vlore
Cimi Vlore Vor 26 Tage
Sh keng e bukur
dueeh nyyu
dueeh nyyu Vor 26 Tage
Like 💫💫🎆🎆💫💫
Dunita Forza
Dunita Forza Vor 27 Tage
Ce limba este what??
Dori Ina
Dori Ina Vor 4 Tage
Albanian 🇦🇱
Arta liço
Arta liço Vor 27 Tage
Sa ze te bukur kjo vajza!
Soinas Doyi
Soinas Doyi Vor 27 Tage
Zoti e vdin a a a pum don mu ❤🕊
chding zuure
chding zuure Vor 27 Tage
e ku je Altin njishi , si gjithmone bukur 🙏
mijuo roui
mijuo roui Vor 28 Tage
Ca tkam ber re altin😂😂😂 Super keng💗💗💗💗se na kishte marr malli dhe per altinin😌❤❤❤❤❤brikena nje nga talentet e reja shum e mire😘😘💗💕💕💕
Soinas Doyi
Soinas Doyi Vor 27 Tage
Suksese te metejshme i bukur ky bashkpunim bravo altin
bilij pdan
bilij pdan Vor 28 Tage
Suksese
mijuo roui
mijuo roui Vor 28 Tage
SUKSESE SUKSESE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷💥
Zecrom Yt
Zecrom Yt Vor 28 Tage
Bravo 👏👏👏👏
mazhara92
mazhara92 Vor 28 Tage
Oh nice you hot BRAVO your hot babe love to you too💋❤💋
mazhara92
mazhara92 Vor 28 Tage
@bilij pdan Oh. THANKS 💋❤💋
bilij pdan
bilij pdan Vor 28 Tage
Bravo...
01-Anonymous
01-Anonymous Vor 28 Tage
Ma i miri kengtar un gjith shqiperin!!❤️ Edhe Qika shum mir po kendon👌
vinasu maaj
vinasu maaj Vor 28 Tage
Asgje mo skam bo 🤷‍♀️😂😂
narcoza ofr
narcoza ofr Vor 29 Tage
Sa kenge e bukur ju lumte
vinasu maaj
vinasu maaj Vor 28 Tage
👏👏👏👏👏
wiksa torhoty
wiksa torhoty Vor 29 Tage
Si Lepa brena riktig ⭐
beedsj roiue
beedsj roiue Vor 29 Tage
Super 🥰🥰🥰 Suksese ❤❤
Bjanka Asa
Bjanka Asa Vor 29 Tage
Suksese te dy kenga sh e bukur edhe klipi gjithashtu bravo
Lana Matveenko
Lana Matveenko Vor 29 Tage
Like 💫💫🎆🎆💫💫
beedsj roiue
beedsj roiue Vor 29 Tage
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️zeri ktit
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha Vor 29 Tage
Zoti e vdin a a a pum don mu ❤🕊
vinasu maaj
vinasu maaj Vor 29 Tage
Bravo...
Ilary Cavaro
Ilary Cavaro Vor 29 Tage
Shum e bukur 💃💃💃
elidjon hoxhaj
elidjon hoxhaj Vor 28 Tage
Super kenge
rezi zykaj
rezi zykaj Vor 29 Tage
Super 🥰🥰🥰 Suksese ❤❤
vinasu maaj
vinasu maaj Vor 29 Tage
Jeni yje me ket kg te bukur bravo
Lina Toska
Lina Toska Vor 29 Tage
Suksese te metejshme i bukur ky bashkpunim bravo altin
Naxhi Corja
Naxhi Corja Vor 29 Tage
918017617507
Igli Radici
Igli Radici Vor Monat
SUKSESE SUKSESE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷💥
bssni touir
bssni touir Vor Monat
Bravo...
Arjana Sina
Arjana Sina Vor Monat
👏👏👏👏👏
Tina Tina
Tina Tina Vor Monat
Asgje mo skam bo 🤷‍♀️😂😂
bssni touir
bssni touir Vor Monat
shume e bukur kenga me pelqeu shume
Adil Spahiu
Adil Spahiu Vor Monat
Dafina Zeqiri
Daniel Prenga
Daniel Prenga Vor Monat
e ku je Altin njishi , si gjithmone bukur 🙏
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor Monat
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Eva Evvaa
Eva Evvaa Vor Monat
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️zeri ktit
Barbara Doko
Barbara Doko Vor Monat
Super Altin😘
Магомед Магомедов
👍👍👍💋💋💋💔💔💔
Xhoi Kodra
Xhoi Kodra Vor Monat
Suksese per kengen e re brika shum po nje keshill kisha per briken mos u zbulo me shum se kaq femrat e veshura kan lezet se kto qe jan zbuluar fare ne e kam shtjeros fare aq shum sa qe edhe kenget nuk ua shofim me suksese te metejshme bravi
Flora Gjonaj
Flora Gjonaj Vor Monat
Jeni yje me ket kg te bukur bravo
Flora Gjonaj
Flora Gjonaj Vor Monat
Jeni super suksese
Flora Gjonaj
Flora Gjonaj Vor Monat
Sa bukur kjo kg
Brunilda Cullhaj
Suuper🎵🎵
Gatimet e mamit
Gatimet e mamit Vor Monat
Ju lutem me beni subscribe🙏
Rinesa Lato
Rinesa Lato Vor Monat
😂 u fiksova!
Marli ',
Marli ', Vor Monat
Asni. Gja. Skam bo 😂😄✌👏👏 .. Fol me shpejt nuk kam ko❤🌹🌹😏😆
Sofie kociu
Sofie kociu Vor Monat
shume e bukur kenga me pelqeu shume
Ilda Gjura
Ilda Gjura Vor Monat
♥♥♥♥♥♥♥💜💜💜💜💜💓💓💓💓💓💝💝💝💝
Ilda Gjura
Ilda Gjura Vor Monat
Hiq
Nächstes Video
Kuruluş Osman 34. Bölüm
2:9:58