Dunkel

B2N & Bruna - Vajza pa martue

B2N Beatz
Abonnieren
Aufrufe 2 285 941
96% 17 000 598

🎹 Music \u0026 Lyrics - B2N

🎛️ Mix Master - B2N

🎥 Directed: Andrea Cuberli \u0026 Klark Garipov

📽️ Natti Daja


Backvocals: Eralda Jashari

instagram.com/brunasmulja...

instagram.com/b2n_beatz

💄 Make up by: rozi

👗 Oli style

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQ...
iTunes: music.apple.com/us/album/vajz...

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Artemisa Bibaj
Artemisa Bibaj Vor 5 Monate
Si ka mundsi qe ne cdo kenge tenden un ngrihem dhe kercej🤪 Bravooo bishaa si gjithmone super HIT😜😍
Medina Hasani
Medina Hasani Vor 5 Monate
Qhqwjwqank2o
Medina Hasani
Medina Hasani Vor 5 Monate
Qkqei
Hekri Elezi
Hekri Elezi Vor 7 Stunden
Gostivar
Eljot Sharka
Eljot Sharka Vor 6 Tage
you super😍
Elda çela
Elda çela Vor 12 Tage
Shum.kenge.bukur..
Smart Phone
Smart Phone Vor 16 Tage
Suksese❤
Eriklis Morin
Eriklis Morin Vor 23 Tage
Ë -@$ ç
Anxhela Manga
Anxhela Manga Vor 27 Tage
Një këngë shumë e bukur beautiful🥳
Enkeleida Zvezda
Enkeleida Zvezda Vor 29 Tage
Shume e bukur kjo super kenge
Kadime Axhami
Kadime Axhami Vor Monat
SjphUa
Merlinda Kadriu
Merlinda Kadriu Vor Monat
ñnmmmmlĺmm
Irena Hoxha
Irena Hoxha Vor Monat
Teksti O ti goce mos mbo Naze Makinën nuk e shes Se mplase Me diamant un do ta blej unazën Fustanin më të bukur për dasëm Do ja Marr dritën hanës Moj e bukura e tiranës Do ti knaqet zemra nanës Kur ti flas për Ty O ti vajza pa martue O ti vjaza pa martue Zemren tane falma mue Zemren tane falma mue O ti djali pa martue O ti djali pa martue Shit makinen merrem mue Shit makinën merrëm mue E Din ti jam e omël E bukur belholl Me ma fitu my zemrën Duhet me u lodh Po pres Pak Dita ditën Më cmendi ky djali Makinën shit e shit e shitën Me ma ble fustanin O ti vajza pa martue O ti vajza pa martue Zemren tane falma mue Zemren tane falma mue O ti djali pa martue O ti djali pa martue Shit makinën merrëm mue Shit makinën merrëm mue
Xhestin Xhestin
Xhestin Xhestin Vor Monat
Super suksese ju uroj gjith te mirat 🥰
Drilon Dani
Drilon Dani Vor Monat
👏👏👏👏👏👏
Lona L
Lona L Vor Monat
❤❤❤❤
Franceska Arapi
Franceska Arapi Vor Monat
Super kong bruna brravo zmer😘😘
Gashi Katy
Gashi Katy Vor Monat
Its my love😍😍
Drita Muca
Drita Muca Vor Monat
super🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰🥰
Blerta Krasniqi
Blerta Krasniqi Vor Monat
i31ueir
Lekaj Anisa
Lekaj Anisa Vor Monat
super muzic wow
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj Vor Monat
👌👍
Aurora Sina
Aurora Sina Vor Monat
E dua shume kete kenge🥰🥰❤❤
Nori Murati
Nori Murati Vor Monat
Sh.kenge e bukur.Ju lumt.👌👏❤❤
Micro Soft
Micro Soft Vor Monat
Shum e bukur
Borion Mustafaj
Borion Mustafaj Vor Monat
Shit maknen merem mue
Meli Rraci
Meli Rraci Vor Monat
bulash ndrryshe skoke shok ik mos kno kso kong
Laureta Hoti
Laureta Hoti Vor Monat
Wonderful😍
Anes Memeti
Anes Memeti Vor Monat
From Andi perputhen😂
Alessia Kotobelli
Ju lumteee bravooo super bashkpunim ju perqafoj nga Durresi
Anes Memeti
Anes Memeti Vor Monat
meriton 100 milion views kjo kong vallahi sa e ngova mhini ne zemer👑💚
Nexxen Records
Nexxen Records Vor 2 Monate
Ca thote e madhja shite Makinen? 😂😂
Always Deni
Always Deni Vor 2 Monate
This song is a vibeeee😍😍😍😍
Margarit Daulle
Margarit Daulle Vor 27 Tage
Jug lgdvm🍰🌠🌌
Qendresa Rrushi
Qendresa Rrushi Vor 2 Monate
shi pa matuu vajza
bardh morina
bardh morina Vor 2 Monate
Fiks nga vendi origjinal i këngës pa gjejeni pak në cilin vend të Kosovës jetoj po e gjetët gjeni dhe vendin ku u prdhua dhe kënga origjinal shkronja e par eshte përmendur vetëm 2 herë
Jetmire Taqi
Jetmire Taqi Vor 2 Monate
Pp
Arba Tosku
Arba Tosku Vor 2 Monate
Uau cfare Muzike te bukur 🙏
MY LIFE
MY LIFE Vor 2 Monate
Durres💙
Brigita Bahtiri
Brigita Bahtiri Vor 2 Monate
Aaqqqqqq
bepi morelli
bepi morelli Vor 2 Monate
E' UNA BELLA CANZONE UN OTTIMO BINOMIO DELLE DUE VOCI COMPLIMENTI DAL BEPI "CHE GRAN SERATA" RF 101 !
Eirini Xaka
Eirini Xaka Vor 2 Monate
Kristina Tina
Kristina Tina Vor 2 Monate
???????? Muzike ☺☺☺☺
eticet Zyplie
eticet Zyplie Vor 2 Monate
Kurr mos e shit: makinen : :
Gashi Katy
Gashi Katy Vor 2 Monate
Keqe
Gashi Katy
Gashi Katy Vor 2 Monate
Se kisha shit makinen kurr e met marr ty kaq e keae
Arben Misini
Arben Misini Vor 2 Monate
J🤲🤲🍇🍇🍇🥝🍇🍎🍎🍇🍔
real life
real life Vor 2 Monate
Aman nxirr nuse 4🥺
artan papri
artan papri Vor 2 Monate
Super 💥💥
Emirjeta Koleci
Emirjeta Koleci Vor 3 Monate
Ciao super kenge
Faton Krasniqi
Faton Krasniqi Vor 3 Monate
Tu lumt goja 👐🏻🇦🇱👍🏻🇺🇸🇳🇴
ELBRUS Мустафаев
🇵🇰🇹🇷🇦🇿❤️🇦🇱
thjesht gango
thjesht gango Vor 3 Monate
Vlora
Ensar
Ensar Vor 3 Monate
super talent ❤️ respect nga🇨🇭💯🍸
Shkurta Gashi
Shkurta Gashi Vor 3 Monate
9
Ilazi Sara
Ilazi Sara Vor 3 Monate
Shume muzika e mire 🥰
Miranda Murati
Miranda Murati Vor 3 Monate
Shum embel si 2❤❤
Eljana Buci
Eljana Buci Vor 3 Monate
sa e bukur kjo kenga
Aurela Bregu
Aurela Bregu Vor 3 Monate
Super keng👏
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj Vor 3 Monate
Vetura e bukur amig 😉😃😉😁😉😃
Xhuana Medja
Xhuana Medja Vor 3 Monate
❤️
ERA FF
ERA FF Vor 4 Monate
E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️
Luljeta Xhemaili
Luljeta Xhemaili Vor 4 Monate
isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀
SABRIJE KRASNIQI
SABRIJE KRASNIQI Vor 4 Monate
Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
kesulkuqja 98
kesulkuqja 98 Vor 4 Monate
me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.
Asi Asi
Asi Asi Vor 4 Monate
😍😍😍😍
Al Beshure
Al Beshure Vor 4 Monate
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
sindy ismaili
sindy ismaili Vor 4 Monate
Tropoja!
manjola cene
manjola cene Vor 3 Monate
Ky e ben zerin si sta meshkujt qe kthehen ne Femra😂😂😂😂😂
Eli Hoxha
Eli Hoxha Vor 4 Monate
Sa bukur ju lumte te dy
ema elena
ema elena Vor 4 Monate
EPO SHKODRA CITY 🔥
Endri Albanese
Endri Albanese Vor 4 Monate
Eshte lezhjan ky
Alfons Gjerkaj
Alfons Gjerkaj Vor 4 Monate
si shkodra ska👌💪
Xhuljana Koje
Xhuljana Koje Vor 4 Monate
Düsseldorf
Elio Elora
Elio Elora Vor 4 Monate
Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur
Melina Radaci
Melina Radaci Vor 2 Monate
Ttttt
Maryorick Dueñas
Maryorick Dueñas Vor 4 Monate
Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka Vor 4 Monate
👏👏👏👏
Labinot Labinot
Labinot Labinot Vor 4 Monate
super kong
Jonada Metani
Jonada Metani Vor 4 Monate
I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci Vor 4 Monate
💣🔥💥🦁❤️❤️❤️
Armela Cuni
Armela Cuni Vor 4 Monate
Shkodra 😍🥰
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T Vor 4 Monate
Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘
Genti Hoxha
Genti Hoxha Vor 4 Monate
Bella
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija Vor 4 Monate
Superrrr !!!!
Ledjo Basha
Ledjo Basha Vor 4 Monate
Medvegje 🇦🇱
Suli
Suli Vor 4 Monate
Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Juventus Juve
Juventus Juve Vor 4 Monate
Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂
Dullo Latifi
Dullo Latifi Vor 4 Monate
oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese
Kuzhina Shkendijes
Kuzhina Shkendijes Vor 4 Monate
Duet shum i bukur 💙
Lola Nisem
Lola Nisem Vor 4 Monate
Belgjika🇧🇪❤️
Florim
Florim Vor 4 Monate
@Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija Vor 4 Monate
Belgjikaaa
Florim
Florim Vor 4 Monate
Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂
Ersa Ersa
Ersa Ersa Vor 4 Monate
Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍
Blanka Nezha
Blanka Nezha Vor 4 Monate
Durres,,,super Hit😍😍😍😍
Bledjan Pulaj
Bledjan Pulaj Vor 4 Monate
Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...
Tiziana Llubani
Tiziana Llubani Vor 4 Monate
Kruja❤
Bruna
Bruna Vor 4 Monate
Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥
Reti Bytyci
Reti Bytyci Vor 4 Monate
Durres 🥰🥰🤗🤗
Arsiola Pjetri
Arsiola Pjetri Vor 4 Monate
Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺
Jolanda Kola
Jolanda Kola Vor Monat
Pukjanet jan dashuri😍😍
Leon Bucolli
Leon Bucolli Vor 4 Monate
Prishtina City 01
Gent Pacuku
Gent Pacuku Vor 4 Monate
Hajdeeee
R R
R R Vor 4 Monate
Qfar kange palidhje pihhh
daniela s.
daniela s. Vor 4 Monate
Lushnja♥️🥰
Tani Qose
Tani Qose Vor 3 Monate
Zjarr
arbri bardhi
arbri bardhi Vor 4 Monate
Tiranaa 😍
Fred Nikolli
Fred Nikolli Vor 4 Monate
Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗
Bleona Dugolli
Bleona Dugolli Vor 4 Monate
Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍
Adelina Lina
Adelina Lina Vor 4 Monate
Struga ❤️
Univers Unik
Univers Unik Vor 4 Monate
Shum bukur suksese
Nächster
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Aufrufe 6 000 000
Dunkey's E3 2021
8:15
Aufrufe 2 220 990
Greta Koci - Lum kush m'ka
2:44
B2N ft Best T - Nuse 1
3:03
Aufrufe 10 000 000