Dunkel

BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA

SBS Entertainment
Aufrufe 13 922 998
100% 78 000 0

Listen the latest song from Bardhi & DJ Gimi-O.
bfan.link/RAKIA
____________________________

✔️ Did you subscribe to the SBS's official channel?
Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Produced by: SBS Entertainment

Video by: Valon Aziri

Musik

Am

 

4 Mai 2022

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 3 008
SBS Entertainment
SBS Entertainment Vor 2 Monate
STREAM NOW on SPOTIFY ! ❤️ - spoti.fi/3LS198v
Tony Rose
Tony Rose Vor 11 Tage
Vlerësoj vërtet *Dr Sabo love* përmes Facebook-ut për atë që ka bërë për mua Ai mbetet më i miri kur bëhet fjalë për drejtshkrimin..
Emiado Krasniqi
Emiado Krasniqi Vor 17 Tage
Tekstin te lutem kenga shum kuptime ka me pelqen😍😍😍😍😍😊😊😊😊
Satino Ibrahimi
Satino Ibrahimi Vor 22 Tage
Shum e bkr kjo kenga me plq shum 🥰🥰🥰😍😘😘
Igli
Igli Vor Monat
Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Vaj halli vaj halli, kjo raki zemren ma kalli Qa p... E nanes po fol e po kan Pom thirr vec me menon Po fol po ani nasht Krejt shishet masveti e pi Hajt se t’thirri e mos ta niii Alo… Dashni,po tu met pa po spo du met ni Spo du met pa po du met ni Mu ke bo ves Ca k**in po don ca k**in. Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija Per ty po pi shum Mkujtohet cdo nate A po mlen ti rahat mu tash… Dashnia iku, Pa ty cdo nate jam i vetem n’shtrat Pa fat Amo, dashnin qe ke ti gjuje mo Se ma ke bo jeten dram Jo drama nuk po du Se mrena mrena zemres kujt i thu te duuu Vec rakia i din dhimbjet e mia Mrena zemres kujt i thu te dua Vec rakia i din dhimjet e mija Mrena zemres kujt i thu te duua, Vec rakia i din dhimjet e mija
Rovena Bakalli
Rovena Bakalli Vor 15 Tage
Wow
Skenda 1234
Skenda 1234 Vor Monat
@Egzona Gjonbalaj Ibishi m'vjen mir qe ,e kam mbiemrin .Ibishi
Celni Olin
Celni Olin Vor Monat
A legenda di MssQuen.My.Id snowquen hè u mo idolu. Hè a persona chì aspiru à essei, hè a mo luce di ghjornu
Celni Olin
Celni Olin Vor Monat
A legenda di MssQuen.My.Id snowquen hè u mo idolu. Hè a persona chì aspiru à essei, hè a mo luce di ghjornu
Park Sarah
Park Sarah Vor 2 Monate
Always a fan of albanian music. 🇲🇦🇦🇱
lina roblox
lina roblox Vor Monat
Dame
alexa
alexa Vor Monat
The Legend Of SexyMuschi.Monster snowquen's is my idol. Hes the person I aspire to be, hes my light of day,
Hello It'sMe
Hello It'sMe Vor 2 Monate
Bardhi e meriton vemendjen qe e ka 🤌🏻sukseset mos tu ndalshin ❤️
Kosta Kostaa
Kosta Kostaa Vor Monat
@Hello it'sMe e meriton
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍
Alma Pour
Alma Pour Vor 2 Monate
I love albanian music from iran - Azerbaijan😍❤️🇮🇷🇦🇿
Zana Morina
Zana Morina Vor Monat
@Isuf Troshupa 🤷‍♀️
Isuf Troshupa
Isuf Troshupa Vor Monat
@Zana Morina Ich habe
Isuf Troshupa
Isuf Troshupa Vor Monat
@Zana Morina Ich habe ein Problem
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
ema elena
ema elena Vor 2 Monate
Respect🇦🇱❤
Valon Jakupi
Valon Jakupi Vor 2 Monate
if we all Albanians from all states come together as big Albania we will make the best music in world with collaborations 🇦🇱🇲🇰🇽🇰
minivere pllana
minivere pllana Vor 28 Tage
hahaah
minivere pllana
minivere pllana Vor 28 Tage
ahahhahahhahhahahahahhahahahhaha hHHahahhahah
ema elena
ema elena Vor Monat
@Sime dreaming✨ *#Kosovo** is **#Albania* 💯🔥❤♥❤♥❤♥
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
@Sime Sanjaj
Sime
Sime Vor Monat
Kosovo je srbija
Hi It's Me
Hi It's Me Vor Monat
All albanian songs are hits. This song would be worldwide if you add eng sub Love from morocco❤️
Adifet Murtezani
Adifet Murtezani Vor 10 Tage
Ms.11
Rora Nesi
Rora Nesi Vor Monat
😄😄😄😄😄
oiuet souiu
oiuet souiu Vor Monat
Super kengë per super Artista 🔥🔥💯
Maria Farcas
Maria Farcas Vor Monat
Nice song the Albanian songs are hitting different respect and love from the Balkan brothers 🇷🇴🇦🇱🇽🇰❤️
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
Σαββινα Παπαδελια
Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια 🔥
King Greek Rice
King Greek Rice Vor 3 Tage
Οτκ το τραγούδιιι
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
Jonie-_ T[A]P Me!! To Have [S]EX💞 With Me🔞
if we all Albanians from all states come together as big Albania we will make the best music in world with collaborations
Lumi Marku
Lumi Marku Vor 2 Monate
Fall in love 😍 Pa fjalë,teksi perfekt dhe një zë fantastik.Suksese dhe më tej.💙🇦🇱
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
Everytime Soundwaves
LOVE THIS SOUND! 🔝🔥
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
K.I. 007
K.I. 007 Vor 17 Tage
Long live the Greatness of big Albania 🇦🇱🦾
ema elena
ema elena Vor 2 Monate
*Can't stop listening* 🔥💯
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
ema elena
ema elena Vor 2 Monate
*The beat is so fire. Killed it !!* 🔥💯
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
nieooj gotoy
nieooj gotoy Vor Monat
The beat is so fire. Killed it !!
RINEUER
RINEUER Vor 2 Monate
Super kengë per super Artista 🔥🔥💯
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍
seeni gzty
seeni gzty Vor Monat
Can't stop listening 🔥💯
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
vliduu zeeb
vliduu zeeb Vor Monat
Brawo djem 💥💥🚀
Hamit Emini
Hamit Emini Vor 2 Monate
Brawo djem 💥💥🚀
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
Alessandra 23
Alessandra 23 Vor Monat
Kenge e bukur, respect from Romania🇷🇴❤️🙏😍✨
Alessandra 23
Alessandra 23 Vor Monat
@Albanian ILLYRIAN {🇽🇰} 😂❤️❤️
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
Multumesc hahahahhahaha 🇦🇱♥️🇹🇩
Enver Enver
Enver Enver Vor Monat
Edhe ti qenke e bukur 😘
niduoe stre
niduoe stre Vor Monat
Shume adrenaline kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te resuksese tdy artistave per me tej🫶
Jahja Era
Jahja Era Vor 2 Monate
Shume adrenaline 🤩💗kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te re😉🤭suksese tdy artistave per me tej🤞💜🫶👏
Edi Mehmeti
Edi Mehmeti Vor Monat
😀
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
dcoog anml
dcoog anml Vor 28 Tage
I don't understand this lyrics but the flow nd melody are so addictive bruhhhh🔥🔥🔥🔥🔥🔥,also what the beat produced by Gimi-O👌👌👌 Love from INDIA🇮🇳🇮🇳🇮🇳
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
Shume adrenaline kjo kenga por njekohesish dhe ta shton mallin per dashnine e vjtr kur nk ki te resuksese tdy artistave per me tej🫶
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video Vor 2 Monate
Shumë Shumë bukur Djema krenaria e shqiptarisë 🇦🇱🤝🇽🇰🇦🇱🇦🇱
meli
meli Vor Monat
Sono una fan della musica albanese❤️❤️❤️ 🇮🇹❤️🇦🇱
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
The beat is so fire. Killed it !!
「genti⁴⁴」
「genti⁴⁴」 Vor 2 Monate
Kënga me e mir kete vit ❤
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍
Leoni Leo
Leoni Leo Vor Monat
Love this song 🔥🔥🔥
Endrit citaku
Endrit citaku Vor 2 Monate
Can’t stop listening it’s amazing best song ever in 2022😍
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
Aurora Pali
Aurora Pali Vor Monat
@*#www** 😂😂😂😂😂
Endrit citaku
Endrit citaku Vor 2 Monate
@*#www** 😂ok
*#www**
*#www** Vor 2 Monate
Shkruj shqip se te bën njeri ma te mire
Just Arkon
Just Arkon Vor Monat
The beat is so fire. Killed it !!
serdy ximi
serdy ximi Vor Monat
Kënga me e mir kete vit ❤
Adelina kuqi
Adelina kuqi Vor 2 Monate
🎶Bravo! Bardhi🎤👏👏👏
Munnu kumar
Munnu kumar Vor Monat
I don't understand this lyrics but the flow nd melody are so addictive bruhhhh🔥🔥🔥🔥🔥🔥,also what the beat produced by Gimi-O👌👌👌 Love from INDIA🇮🇳🇮🇳🇮🇳
Lumii Lumii
Lumii Lumii Vor 2 Monate
Sukese je keng e bukur bardhi eshte nje kengetar me ze te mrekullushem se gjdo keng e ben me super hite ka talente per muzik me pelqen shumm ne gjdo kenge sukese te dua bardhi rrespkte 💕💕🔥🔥
Daniela Lazarescu
Daniela Lazarescu Vor 2 Monate
Albanian music is sooo cool 👍👍👍😎
Kanita Elmazi
Kanita Elmazi Vor Monat
Kenga me e bukur deri tash ❤️
minij hooi
minij hooi Vor Monat
Kenga me e bukur deri tash ❤️
Drita Muca
Drita Muca Vor 2 Monate
Nuk kam degjuar kurr si kjo kenga. Bravoo❤
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏
Alda Esmeralda
Alda Esmeralda Vor 2 Monate
Ehhhh rakia, dashuria po e njejta eshte, te dyja te dehin 🔥🥲
Skenda 1234
Skenda 1234 Vor Monat
Mvaret te rakia sa ,e ka efektin sa t'deh Ka raki qe t'deh Nuses i thua ku je oj loke 🤭
Valley
Valley Vor 2 Monate
Të paktën Rakia nuk të do për interes. Dashuria është mit. Vetëm familja jote të do sonte.
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΖΗΣ
What a song 🎵 😍 👏!!!
Anna Meci
Anna Meci Vor Monat
Urime!!!Shum bravo për të dy këngëtarët,Bardhi të shkon shum ky stil kënge.
serdy ximi
serdy ximi Vor Monat
Super kengë per super Artista 🔥🔥💯
soiung toiue
soiung toiue Vor Monat
Ju lumtë o djem, kjo këngë nuk të merzitet kurrë faliminderit që po na sjellni tekste e muzikë të mirë!
mllop aeet
mllop aeet Vor Monat
Nice song the Albanian songs are hitting different respect and love from the Balkan brothers 🇷🇴🇦🇱
Weil Baum
Weil Baum Vor Monat
eshte shume e bukur me nje krimb veshi ❤️🇽🇰🇦🇱
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
shani yan
shani yan Vor Monat
Kënga me e mir kete vit ❤
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
king Boy
king Boy Vor 2 Monate
LIKE kush Eka Prit KET hit🔥👑
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍
Julia- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια
oiuet souiu
oiuet souiu Vor Monat
Kënga me e mir kete vit ❤
Brikena Koni
Brikena Koni Vor 2 Monate
Superrrr 🔥🔥🔥 kenga ime e preferuar per kete vere 😍
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍
™x} TM--SPHINX {x™
انا من فلسطين وتحياتي لشعب البانيا ولجميع الشعوب العربية والإسلامية🇵🇸♥️🇦🇱☝️
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته على فلسطين الاخ المسلم ✌☪️🇦🇱🇽🇰❤🇵🇸🇵🇸☪️☝️
schniggedy
schniggedy Vor Monat
Ich als 🇧🇷 ich liebe DJ Gimi o ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
Megi Çangu
Megi Çangu Vor 2 Monate
Super mega kenge prz .kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher.Do jete kenga me pelqyer.Bardhi Artist i lindur.LOVE YOU BARDHI.♥️♥️♥️😊🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🎉
ilda cangu
ilda cangu Vor 2 Monate
@Mrs Brown's Boys Comedy Avash me krahasimet mire eningme kujdes!
Mrs Brown's Boys Comedy
@Megi Çangu ti ke haber per këngët sa ka kali per muziken
ema elena
ema elena Vor 2 Monate
*Dyshjaa ma e fortt **#Bardhi** **#DjGimiO* 👑👑🔥 *Hitt Brehh* 🔥💯
ema elena
ema elena Vor 2 Monate
@Roland Mata E di vet ca baj e si komentoj😊
Roland Mata
Roland Mata Vor 2 Monate
Nuk perzihet zoti me muziken
iphone
iphone Vor 2 Monate
na knaqe vitin 2022 o bardhi😍😍
Lili Miha
Lili Miha Vor 2 Monate
Suksese Bardhi vetem keshtu vazhdo dhe je me i miri😊😊
Lori
Lori Vor 2 Monate
Një super hit 🔥🇦🇱👏✨❤️❤️
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
Eni. 015 Gaming
Eni. 015 Gaming Vor Monat
Se ma ke bo jeten drama. Po drama nuk po du se mren... mrena zemres kujt i thu te dua. Vec Rakia i din Dhimbjet e Miaaa. ❎❌
aswer huio
aswer huio Vor Monat
Super kengë per super Artista 🔥🔥💯
asioe kiou
asioe kiou Vor Monat
nje super kenge vetem merr degjoj me shume
CHERRY- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια
Qaza Berishaa
Qaza Berishaa Vor 2 Monate
Like kush e ka prit kete hit me pa durim ❤🔥🔥
Orget Bytyqi
Orget Bytyqi Vor 2 Monate
Super kënga edhe artisti i mir🏆🏆🏆🏆
R. Aliu
R. Aliu Vor Monat
Bardhi inshalla qet konge te mir me dj gimin ❤❤
serdy ximi
serdy ximi Vor Monat
Super kengë per super Artista 🔥🔥💯
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
Іван Гой
Іван Гой Vor 2 Monate
Congratulations from Ukraine 🇺🇦
Mario Shkrepa
Mario Shkrepa Vor 2 Monate
Stay strong bro . Free Ukraine
Gazmemd Morina
Gazmemd Morina Vor Monat
Oo sa e mir kënga jote BARDHI 😘😘😘😘😘😘👑❤😎😚
My Love
My Love Vor 2 Monate
❤❤❤Suuuuper e kam ber Replay shume her.Bomb fare🧨💣💣💣💣
Algerta Mulla
Algerta Mulla Vor Monat
Suksese Bardhi je me I miri.Super Kenge esht❤❤😍
incu💋
incu💋 Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos.
Lumii Lumii
Lumii Lumii Vor 2 Monate
Mrena zemres kujt i thu te dua tag personin e zemres 🥰🥰❤️‍🔥❤️‍🔥
mllop aeet
mllop aeet Vor Monat
The beat is so fire. Killed it !!
asioe kiou
asioe kiou Vor Monat
Always a fan of albanian music.
Meti Kulla
Meti Kulla Vor Monat
E kam degjuar mbi 10 her ket leng sot 🥰😍
Besnik Jashari
Besnik Jashari Vor 2 Monate
Juv lumt djema jemi krenar per bardhin pershendetje nga llojani
Sonnen Licht
Sonnen Licht Vor 2 Monate
Wow 🥰 DJ GIMI & BARDHI mos e ndaloni më kënge aq të bukura 👍
Emanuela Bitaj
Emanuela Bitaj Vor 2 Monate
Super keng jeni te papar ❤️😘♥️
FT Football
FT Football Vor 2 Monate
KING BARDHI 🔥 AND DJ GIMI 🔥💯
🌹ELVANA🌹
🌹ELVANA🌹 Vor 2 Monate
Mrena zemres kujt i thu te duaaa,veq rakia edin dhimbjet e miaaa......
Anonimouss
Anonimouss Vor Monat
U kill the fuc** game djema bravoo ne eurovision meriton me shku kjo keng 🔥 🔥 🔥
Dimitris mastoras
Dimitris mastoras Vor 2 Monate
Veç rakia edi dhimbjet e mia ❤❤👌🔥
FootballEdit
FootballEdit Vor 2 Monate
M'brenda zemrës Kujt i thu të dua VEÇ rakia I ndjen dhimbjet e mia
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc Vor 2 Monate
Love Bardhi & Gimi O 🤴🏻🤴🏻❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥👏👏👏🙌🙌🙌😇😇😇😇
Esjona
Esjona Vor 2 Monate
Suksese vetem vazhdooo ❤️🔥🔥🔥🔥
Adil Gushani
Adil Gushani Vor 2 Monate
Pjesma jednostavno grmi Zgodni.Glas grmi nemam vise sta da dodam
Albanian ILLYRIAN {🇽🇰}
Shqiptar?
TupanatEgllobarit
TupanatEgllobarit Vor 2 Monate
Super Keng Bardhi Dj-Gimi 🔥👊💪
Claudio Lavdrim
Claudio Lavdrim Vor 2 Monate
Bardhi jam dashuru me zerin tend 🤗
Just Arkon
Just Arkon Vor Monat
Τοπ τραγούδι Bardhi, DJ Gimi συγχαρητήρια
Raffaella Raffaella
Ama,dashnine qe ke degjoje ma se ma ke bo jeten drama ❣🥀
Leni Rreshka
Leni Rreshka Vor 2 Monate
Jeni shume te mire🥰❤❤❤❤❤❤❤❤
Hana A.
Hana A. Vor 2 Monate
THIS IS SOOOO LIT💘
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
fatbardha cangoja
Bravo bardhi and dj gimi🎵🎵
BESS production
BESS production Vor 2 Monate
BUKUR KENGET SHQIPE, KE QEJF KUR I DEGJON 🔥🔥🔥
Alexandros Tushas
Mrena zemres kujt i thu te dua veq rakia i din dhimbjet e mija♥️
Fadili MurTi
Fadili MurTi Vor 2 Monate
Shum e bukur kenga o bardhi😎
Ardit Kodra
Ardit Kodra Vor 2 Monate
Hiti i veres ❤️
Fabiol Pura
Fabiol Pura Vor Monat
Kenge shum e bukur ❤❤💗❤
Xake Collaku
Xake Collaku Vor 2 Monate
This song is fire 🔥
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
Bekim Veseli
Bekim Veseli Vor 2 Monate
Dyshja ma e fort per momentin 💯
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏 😍😍
fredeich Schöne
fredeich Schöne Vor 2 Monate
Bardhi osht i vetmi artist qe osht zhaner ne veti
A H
A H Vor 2 Monate
Greetings from Istanbul best Albanian song 🔥🇦🇱❤️🇹🇷
kumari
kumari Vor Monat
18+ Content Cloveer.Monster mejores 😘 siempre en mi corazón mañas no se la.💟 Son unos de los mejores conciertos
Nächster
YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL
3:31
Aufrufe 17 000 000
KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM
3:54
Aka 7even - TOCA ft. Guè
2:18
Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI
3:18
Majk x Gjiko - Kce Kce
2:56
Aufrufe 14 000 000
BARDHI x MAJK - AMA
2:58
Aufrufe 9 200 000
KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM
3:54