Dunkel

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 30 Nëntor 2021

Top Channel Albania
Aufrufe 933 164
100% 4 700 0

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on DE-vid Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Unterhaltung

Am

 

29 Nov 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Nächster
Destan 7. Bölüm @atv
2:15:26
Aufrufe 2 621 912
Sadakatsiz 46. Bölüm
1:51:03
Aufrufe 493 372
Gönül Dağı 47. Bölüm
2:36:36
Kardeşlerim 35. Bölüm
2:16:01
Aufrufe 6 564 853