Dunkel

Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus

Vizion Plus TV
Abonnieren
Aufrufe 402 850
93% 3 700 246

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
I like dinosaurs
I like dinosaurs Vor 21 Stunde
Super actor Albano 👏
Albaniangirl
Albaniangirl Vor 19 Tage
Keto binjaket identik emisionin si Ermali por nga wish 😂😂
Çukur SHQIP 4 Sezon
41:23 i madh Albano👑
Emiljan Ndoj
Emiljan Ndoj Vor 28 Tage
Ku e shijon albano 😂😂
I Pee You
I Pee You Vor Monat
Sa cingo kishte fikur Albanua do thoni ju ?
nicola nik
nicola nik Vor Monat
Alban je I pa par kam qeshur me lot me beso ska me ty 😂 😂😂😂😂😂👑🍀🇦🇱🇦🇱🇦🇱
nicola nik
nicola nik Vor Monat
Ini shum te mir vlla emoter ❤️💙👑👑🥂
ASI12
ASI12 Vor Monat
Shih me qen ne tavolin 🤢🤮, duhet evoluar me bindje jo me byth O VLORA, ngelet duke u vra dit per dit per 1 bim ashash
Gerald Hyseni
Gerald Hyseni Vor Monat
Albano the Legend 🔥
Another Girl
Another Girl Vor Monat
Lot pjesa fundit. Albano riktheni apartmentin. Merrni dhe romeon me Donaldin
sebiano 1
sebiano 1 Vor Monat
E rikthejm I q motren hahahahaha
Elton Daily
Elton Daily Vor Monat
Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. 🇩🇪
king Boy
king Boy Vor Monat
39:30😂😂
Gaming Zone
Gaming Zone Vor Monat
Sa i ka ra ne shpull ai me zyse ropt
Ermal Nuhiu
Ermal Nuhiu Vor 2 Monate
Pjesa qe loze me fe nuk me pelqeu albano resspekti im 📉📉📉📉📉
PYRRHUS OF EPIRUS
PYRRHUS OF EPIRUS Vor 2 Monate
Cna cat trapin me kete kalaja kalaja..vk..kompleks arrixhinjsh thuj me mir
PYRRHUS OF EPIRUS
PYRRHUS OF EPIRUS Vor 2 Monate
Nji i mencur ka then ,pordhet e shqiptarit ka grisur breket luis viton dhe me pas ato Versace
E B
E B Vor 2 Monate
hajede umor hajde, umor pa "h". ca boderdello emision o ja qr
Luan Kadrija
Luan Kadrija Vor 2 Monate
o binjak pse pini birra n emision nuk ësht mir
Bes Nik
Bes Nik Vor 2 Monate
Hahahahaha eshte i mir muti eshte i mire 🤣🤣🤣🤣🤣
HABERET E FSHATIT
HABERET E FSHATIT Vor 2 Monate
Më i miri🙌🙌🙌
ml d
ml d Vor 2 Monate
„Pillni sa te keni takat“ hahaha Albano Bogdo Legjend
Krisi Krisi
Krisi Krisi Vor 2 Monate
Zot sa i mir Albano😍😍😍😍
JohNnY Blåck
JohNnY Blåck Vor 2 Monate
Shum bukur shkelqeni
muslim
muslim Vor 2 Monate
😂😂😂 Ku lejtohrt cai i ftohtë ne ramazan
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel Vor 2 Monate
ʜᴜᴍᴏʀɪsᴛɪ ᴍᴇ ɪ ᴍᴀᴅʜ ɴ sʜǫɪᴘᴇʀɪ ᴀʟʙᴀɴᴏ 💥💥💥💥💪💪
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Vor 2 Monate
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Vor 2 Monate
🤔🤔🤔🤔Albano je 1
Amela Lema
Amela Lema Vor 2 Monate
Episodi me i bukur qe keni bere ndonjehere ...😂😂lot,lott skam fjal ..the best
Unlike Son
Unlike Son Vor 2 Monate
Albano mbreti humorit
the king
the king Vor 2 Monate
I dhashë nje unaze me diamant gjysma shpirtit me thoshte ishalla thote jo nuk pranon t'a kthej te marr leket mbrapsh 😂😂😂😂😂😂😂sa i madh eshte
genta nova
genta nova Vor 2 Monate
Vdiqaaa me skecin e fundit, mbaj frymen per 15ore 🤣🤣🤣🤣
Daniel D
Daniel D Vor 2 Monate
Po sa bukur kendoj Albano. Me mire se se ca kengetare koti qe kemi ne Shqiperi
KESH_O_BIR
KESH_O_BIR Vor 2 Monate
Kush ta kujtar qe albano esht krishter dhe pastaj doli muslimannnnnn
chelsea14274
chelsea14274 Vor 2 Monate
BS
Arsen Malaj
Arsen Malaj Vor 2 Monate
Se di pse po sme pelqen fare si emision. Kur jane ne personazh binjaket bejne humor po keshtu ekspozojn veten qe jane jo profesionale dhe çunakë. Jane te rinj, kane kohe per permiresim por aktualisht nuk jane per te bere nje emision me vete
clarita gorni
clarita gorni Vor 2 Monate
JALLA MORE ALBANO , PO SA I MIRE JE O FLORI , OPO SA ORIGJINAL JE, NA TULLLLL SI I NDJEN O DJALE I THU .... OPO SA NJISH AKTOR JE , KUR LUN TI SIKUR SHOF ROLAND TREBICKEN GJALLE , SHNET TU BEFTE SA NA KNAQ ME LOJEN TENDE, KUDO JE TI OPO KUDO , PO JE TI E SHOF ME QEF , O LEZETI I CDO TV
Redi Amsterdam
Redi Amsterdam Vor 2 Monate
Vk ordinera
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Vor 2 Monate
Albano king
tedi Marku
tedi Marku Vor 2 Monate
I madh Albano. Nje nga artistet me modest dhe te vertete ne shqiperi. Rrespekte Bano
xhuliano manxharaj
xhuliano manxharaj Vor 2 Monate
ka bere histori tek apartamenti 2xl i madh pz
Ger Beno
Ger Beno Vor 2 Monate
Ai merr 5M lek se ben batut kur e pyesin ku e shijon me shum : Ne byth... shia rëpt.
Eglantina Gugo
Eglantina Gugo Vor 2 Monate
Albano je njesh o figure kur ke performuar dhe nuk ke marre shperblim nga publiku asnjehere je lezeti klarnifornise je yll💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍🙉🙉🙊🙊🙊
Eglantina Gugo
Eglantina Gugo Vor 2 Monate
Do te sygjeroja te shkruaje nje liber per jeten e deritanishme e theksoj do jesh idhulli per te gjithe djemte dhe vajzat qe kalojne te njenjten situate ne jete je forca dhe besimi i tyre per te vazhduar jeten sa here qe persona te ulet kerkojne te rrezojne per toke je paarritshem te pergezoj per guximin qe te karakterizon 💥💥🙊🙊🙊🙊🙊
Dukagjin Kastrioti
Dukagjin Kastrioti Vor 2 Monate
Po albano ca ka qe nji ne dy fut doren te atletet...e vrasin corapet 😂😂😂
sar. i
sar. i Vor 2 Monate
Albano, artist i madh🥰
Mandi Mandi
Mandi Mandi Vor 2 Monate
Je aktor ska diskutim por je shume legen ,sjellje leshi me grupin muzikor ,je shume homurist rruge 😡
Diti Uka
Diti Uka Vor 2 Monate
ALBANI NJE MIK I HUMORIT SHQIPTAR... ESHTE GJITHMON PA SKENAR... SHQIP DO TE THOTE, I LINDUR SI AKTOR...
darioden
darioden Vor 2 Monate
44:53 pjeshka nga blloku
Mile_d 2020
Mile_d 2020 Vor 2 Monate
Ate ironine me Ramazanin e kenaqe fare? Te lumte qe i ul pike vetes Bogdo.
PETRIT PETRIT
PETRIT PETRIT Vor 2 Monate
O Albano karri,je i mire por ndonjeher ja fut pordhes kot,vertet ka te paafte,por jo kaq shume se nuk ngelen artistet ti vleresosh ti te gjithe.
Albanian Lyrics HD
Albanian Lyrics HD Vor 2 Monate
37:25
e
e Vor 2 Monate
Qe ne 2009 e ndjek apartamantin shum te mir Juli genti ermali ne ato koh , por kur moren dhe albanon gjithcka ndryshoj shum her me I mir apartamanti pjesa tjeter esht histori ishalla e ktheni apartamentin ktheni dhe cubin
The Big on Sport
The Big on Sport Vor 2 Monate
Ca kendoj mor plak Se mora vesh vetm haleluja 😂😂😂
Begu Begu
Begu Begu Vor 2 Monate
I madhi Albano
mo 207
mo 207 Vor 2 Monate
Albano je King 🌟👏👏👏
Perjana Ibrahimi
Perjana Ibrahimi Vor 2 Monate
Ata qe te thone ty qe sben per humor, jane totalisht jo profesioniste. Ti i ke dhene kuptim Apartamentit 2XL, Klanifornias dhe kudo qe ti te jesh, humori merr emrin tend. Une vazhdoj dhe i rishoh te gjitha videot e vjetra te Apartamentit fale humorit tend. Pac fat e gjithcka te mire ne cdo hap te jetes tende Albano
Lorenc Hajdini
Lorenc Hajdini Vor 2 Monate
Kta dy me unaza me varese bobo Me demek prezantues.
Xhato Alili
Xhato Alili Vor 2 Monate
Ne euro 5 miljon lek??
Ola Ola
Ola Ola Vor 2 Monate
5000€
Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..
Eni Zeneli
Eni Zeneli Vor 2 Monate
Ju qifsha rracen te 3 ropqira
Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
I modh
Mateo Hoxha
Mateo Hoxha Vor 2 Monate
Na ka mar malli për apartamentin
DAJA 22
DAJA 22 Vor 2 Monate
Sa drru me kokain qeka albano
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha Vor 2 Monate
Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣
Tawheed Road to Jannah
Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto
DonSki
DonSki Vor 2 Monate
Sa i bije 5 milion Lek në euro?
Fredi Hyra
Fredi Hyra Vor 2 Monate
Rreth 4 mi euro
Lord Scanderbeg
Lord Scanderbeg Vor 2 Monate
Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )
Ani Likollari
Ani Likollari Vor 2 Monate
Aaa saw q
Taulant Sheno
Taulant Sheno Vor 2 Monate
Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin
Politically Incorrect
Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.
leo shahinasi
leo shahinasi Vor 2 Monate
like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂
Kastriot Kurani
Kastriot Kurani Vor 2 Monate
Po re vlla
Albi Cekici
Albi Cekici Vor 2 Monate
Ropt po asgje tjr skam par 🤣🤣🤣
Kecat e Dajes
Kecat e Dajes Vor 2 Monate
Hahaha e vertet vlla
Lindita Se
Lindita Se Vor 2 Monate
Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥
May
May Vor 2 Monate
Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰
Heart Love
Heart Love Vor 2 Monate
😂😂😂
High Class
High Class Vor 2 Monate
Gjigand je
Eni Gjoni
Eni Gjoni Vor 2 Monate
legjend e humorit👏🏻
Ina Ina
Ina Ina Vor 2 Monate
Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..
Asi Asi
Asi Asi Vor 2 Monate
per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ Vor 2 Monate
Baneja ka qen dhe do mbetet legjend
PURE BOY
PURE BOY Vor 2 Monate
albanno shum i math
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ Vor 2 Monate
Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn
PURE BOY
PURE BOY Vor 2 Monate
jeni te pa par
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu Vor 2 Monate
Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?
Toni Isejni
Toni Isejni Vor 2 Monate
Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT Vor 2 Monate
QENKE DOPSUR ALBANO
Andrei Sheva
Andrei Sheva Vor 2 Monate
S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi
enio marku
enio marku Vor 2 Monate
Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.
Jam Nga Mallakastra
Jam Nga Mallakastra Vor 2 Monate
O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte
Albo Al
Albo Al Vor 2 Monate
Bisha me wisky 😂 gjigand fare
Cha Ir
Cha Ir Vor 2 Monate
albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap
zejd Kosovo
zejd Kosovo Vor 2 Monate
Agjerim te pranuar 🤗🤗❤
Djana Hossain
Djana Hossain Vor 2 Monate
Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.
Enter Name
Enter Name Vor 2 Monate
Se kuptoj pse duhet te keni kaq inat
Dora
Dora Vor 2 Monate
WOOOOW Albano zerin shume cooool!
Avdi fetaj
Avdi fetaj Vor 2 Monate
Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano
David div
David div Vor 2 Monate
Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo
Suela Balla
Suela Balla Vor 2 Monate
bravo Alban vec temira pac ne jet
Regi Luli
Regi Luli Vor 2 Monate
Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?
Besa Besa
Besa Besa Vor 2 Monate
Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️
Merfi Oxa
Merfi Oxa Vor 2 Monate
Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe
Asi Asi
Asi Asi Vor 2 Monate
t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist
Nächster
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
1 min Oil Change #SHORTS
0:59
Aufrufe 1 201 533