Dunkel

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm @atv ​

Bir Zamanlar Çukurova
Aufrufe 1 640 699
100% 9 600 0

👉atv DE-vid kanalına abone olun: goo.gl/dmrDLN
116. Bölüm için: de-vid.com/video/video-16ffmJv44fA.html
Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm Özeti 🔱
Lütfiye'nin başı belaya giriyor
Lütfiye, Fekeli ile ilgili duyduklarını kaldıramayıp rahatsızlanır. Abdülkadir ise Hüseyin'in cinayeti kime itiraf ettiğini bulmak için harekete geçer. Öğrendiklerini yanlış biriyle paylaşmaya kalkan Lütfiye'nin başı büyük bir belaya girer.
Züleyha, Fikret'in aşkını kabullenemiyor
Fikret ve Hakan arasında gerilim tırmanır ve yeniden kavgaya tutuşurlar. Hakan, Züleyha'nın karşısına çıkıp Fikret'in ona âşık olduğunu söyler. Züleyha reddedip Fikret'i savunmaya kalkınca Hakan'ı kırarken, kendisi de Fikret'le ilgili içten içe şüpheye düşer.
Fikret aşk ve mantık arasında kalıyor
Fikret, Züleyha'ya âşık olduğunu kendisi de kabul edince gözü hiçbir şeyi görmez. Çetin'le dertleşirken Züleyha'yı Hakan'dan kıskandığını söyleyen Fikret, duygularını Züleyha'ya itiraf etmek ister. Lütfiye, çıkan dedikodulardan sonra Betül'le evlenmesinin doğru olduğunu söyleyince, Fikret, kalbi ve mantığı arasında kalır.
Fikret tuzağa düşüyor
Fikret, şirketin TIR'larıyla kaçakçılık yapıldığını öğrenince Çetin'le beraber TIR'ları arayıp uyuşturucuyu ele geçirir. Fikret, bu olayın arkasında Mehmet Kara olduğunu düşünür ve onu bitirmeye ant içer. Fikret, Züleyha'ya Mehmet Kara'nın kaçakçılık yaptığını söylerken, kendini korkunç bir tuzağın içinde bulur.

Bir Zamanlar Çukurova DE-vid Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/iKjKpL
atv Resmi DE-vid Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN

Oyuncuları:
Hilal Altınbilek (Züleyha), İbrahim Çelikkol (Hakan Gümüşoğlu), Kerem Alışık (Fekeli), Hande Soral (Ümit), Hülya Darcan (Lütfiye), Bülent Polat (Gaffur), Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Furkan Palalı (Fikret Fekeli), İlayda Çevik (Betül) ve Erkan Bektaş(Abdülkadir Keskin)

Unterhaltung

Am

 

1 Dez 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Nächster
Kaderimin Oyunu 1. Bölüm
2:13:19
Annemizi Saklarken 1. Bölüm
2:06:08
Hör nicht auf den TEUFEL!
12:11
Respect #spiderman #shorts #viral
0:30
Hör nicht auf den TEUFEL!
12:11
Mädelsthemen
3:50
Aufrufe 583 828
Hannah auf der Demenz-Station
16:44