Dunkel

Butrint Imeri - Ma Chérie

AVD Digital
Abonnieren
Aufrufe 28 009 651
95% 139 634 6 222

AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
Music & Produced: BigBang (REDBOX Entertainment)
Executive Producer: '96
Lyrics: Butrint Imeri & BigBang
Download / Stream: avddigital.lnk.to/macherie
Butrint on Instagram: smarturl.it/ButrintOnInstagram
Butrint on Facebook: smarturl.it/ButrintOnFacebook
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Unterhaltung

Am

 

15 Mai 2018

butrint imeributrintbutrint imeri ma cheriema qeributrint ma qerima cheriebutrint imeri 2018avddigitalbutrint imeri bella bellabellaxhanembutrint imeri xhanembutrint imeri vec per mubutrint imeri veq per mumonalisakanga jotema cherrima sherrima sherimon cherimon sherimon sherri

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 6 742
sherli sherli
sherli sherli Vor 19 Minuten
Une e dua shume ita vis asht shume e buker😇😇😇❤❤❤❤❤❤💗💗💗💝💝💘💘💘❤💋💋💋
Amra Iljazi
Amra Iljazi Vor 2 Stunden
Zemer ti mos meno me thir se kur mke pas aj aj
Κλεαντ Μπαρδι
I,m Grece
Κλεαντ Μπαρδι
Love Albania
rom io
rom io Vor 11 Stunden
Ooooo 😍😍😍😍😍😍😍😍
chichou ben1995
chichou ben1995 Vor 17 Stunden
❤❤
Zize Morina
Zize Morina Vor 19 Stunden
🚼🚣🚼🛄🚼🚹🚼🛄🚣🛅🚣🛃🛅🛃🚣🛃🚣🚣🛄🚣🚣🔴🔊🐟🔊🔊🚺🚺🔴🚺🔴🔴🚺🚺🔴🚺🔴🚶🚰🚰🚩🚰🚰🚩😄🐟😍😎🙂😎😎😎😎😎😎😎😎😊😍😋😍😍☺😍😤😤😨😬😨😬😨😬🙁😰😬😬👽😢😧😢😢😧🤒🤒😧😨🤒😢😨🤒
Vjonist Shabanaj
Me i miri 😙😙💕❤️💞
Christiane Kalmbach
Shum mr veq vashdo
Leonora Gegaj
Leonora Gegaj Vor 2 Tage
j'adooooooor 🇦🇱🇫🇷 😋
Erblina Spahiu
Erblina Spahiu Vor 2 Tage
Ooo zot po I mir ishalla Te shoh apet ooo zotttt te lutna 💘💘❤️🙏🙏🙏🙏
Miss Hanane
Miss Hanane Vor 3 Tage
I love you song i from morocco 🇲🇦
Miss Hanane
Miss Hanane Vor 3 Tage
Bonjour
Arba Lenjani
Arba Lenjani Vor 3 Tage
💕💖💕💖💓💜💛💚💗
Luka Sulzovazp
Luka Sulzovazp Vor 4 Tage
me knu ky live ja fut vrapit mundsisht te kesh vesh atlete qe te kesh ik shpejt👎👎
Medija A
Medija A Vor 5 Tage
2019 najkush ?😍
Emma Rascol
Emma Rascol Vor 5 Tage
LOVE IT! LOVE IT!! LOVE IT!!!
elif ktl
elif ktl Vor 5 Tage
zemra jem😍
Ildi Muco
Ildi Muco Vor 6 Tage
Ma chérie 🇧🇪🇦🇱
Rahimullah Sultani
❤️❤️😘😘
Ermal
Ermal Vor 6 Tage
Ig Ermmmmal Ajde kejt su mi mri 5000 followers
Elion Berisha
Elion Berisha Vor 6 Tage
😘😘
Clonmek Tv
Clonmek Tv Vor 6 Tage
Po grat mo Ma Sheri jan 😂👍
elfete iseni
elfete iseni Vor 7 Tage
HEY MA CHERIE TROP BIEN =SHUM MIR MA CHERIE UNE IJAM FRENCH BABE EDHE MAME IME IJAN KOSOVAR TE DUAR SHUM
Mina Morina
Mina Morina Vor 9 Tage
Bash qit kang te kqyr qika e tezes mja shti me kesh teper amA shummmmmm
Kein Plan
Kein Plan Vor 9 Tage
O zot sa i bukur je te uroj shum sukses shum
Kimete Shkupolli
Kimete Shkupolli Vor 9 Tage
kush menon se butrinti eshte kengetari ma i mire 😎😎 like👍👍👍
Mina Morina
Mina Morina Vor 10 Tage
Mesheri mesherii
Arsa Paloja
Arsa Paloja Vor 10 Tage
2019, 8 Janar dhe eshte akoma HIT 🍒
helena kulhankova
helena kulhankova Vor 10 Tage
Ok
Imeri Ermal
Imeri Ermal Vor 11 Tage
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍LLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKEEEEEEE
Behar Kastrati
Behar Kastrati Vor 12 Tage
LIKE PER BUTRINTIN DHE COMETE PER BUTRITIN IS THE BEST IN THE WORLD
Gezim Orhani
Gezim Orhani Vor 13 Tage
Super klip jam fancja jote
Milky Racer
Milky Racer Vor 13 Tage
AL AL jam youtuber shqiptar dhe po ashtu sdo ndaloj kurr se perkrahuri shqiprin 🇦🇱🇧🇦🇳🇮🇦 🇫🇴🇷🇪🇻🇪🇷 😜😜
ANDRES ANDRADE
ANDRES ANDRADE Vor 13 Tage
why Colombia?
Valdiola Valdiola
Valdiola Valdiola Vor 13 Tage
Ti me mi tiafa
Marwan Hicham
Marwan Hicham Vor 13 Tage
ma chérie
Valdiola Valdiola
Valdiola Valdiola Vor 14 Tage
Ti per mi je me i mir i bukur dhe i qeshur
Valdiola Valdiola
Valdiola Valdiola Vor 14 Tage
Je i mrekullushem
Alice Moretto
Alice Moretto Vor 14 Tage
2019 ?
Jusilda Leo
Jusilda Leo Vor 15 Tage
My 🍒.... 😍😍
Tesnim Shehaj
Tesnim Shehaj Vor 16 Tage
Kush e do shume butrintin like!!
Daniyal A
Daniyal A Vor 16 Tage
He looks very smooth in the aqua blue suit 😎 this song is so catchy, Albanian is a beautiful language
Albania Shqiperia
Albania Shqiperia Vor 17 Tage
super kengë Shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
servete osmanaj
servete osmanaj Vor 18 Tage
OMG SA Mir😮😮😮😮😮😙😙😙😙😙
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz Vor 20 Tage
ohne ohne junge Männer Emina
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz Vor 20 Tage
u
sa me pelqen kjo keng ylll fare
b bu but butr butri butrin
sa me pelqen kjo keng ylll fare
shum bukur
Sumeja Nuhi
Sumeja Nuhi Vor 20 Tage
butnit b bu but butr butri butrin b bu but butr butri butrin butrint 😍😍😍😍😘😘😘😍😍😍
Diana De Wolf
Diana De Wolf Vor 20 Tage
Love butrint💖💗
Afrim Begjeti
Afrim Begjeti Vor 20 Tage
😘😘😘😍😍😍😘😍
Antigona Qerreti
Antigona Qerreti Vor 21 Tag
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Ana Ana
Ana Ana Vor 21 Tag
T gjitha vajzat n videoklipin e trintit i njohim vtm kt vajzën jo 😂😂😂
Arjola Arifaj
Arjola Arifaj Vor 21 Tag
like nese ju pelqen Butrinti🤗 coment nese jo🤔😥
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz Vor 21 Tag
une jam amlna
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz Vor 21 Tag
amlna
Yunus Bek
Yunus Bek Vor 22 Tage
0:01 replay button
Kejsi Carciu
Kejsi Carciu Vor 22 Tage
Ca kenge yll farre😘😘😗😘😘
This is Marjo this is Marjo
Super këngë 😂😂😂😂
Genta Shala
Genta Shala Vor 24 Tage
Shun e bukur qikjo këngë
ajsi ajsilda
ajsi ajsilda Vor 24 Tage
DECEMBER 🔥😍
Valbona Abdullahu
Valbona Abdullahu Vor 25 Tage
Kon e ki ti afer a e ki ti hala unazen
Valbona Abdullahu
Valbona Abdullahu Vor 25 Tage
Tash gjdo sen u kru baj baj
Genc Hajdini
Genc Hajdini Vor 25 Tage
Love from Kosovo Butrint Imerit like!!!
Meri Karapetyan
Meri Karapetyan Vor 25 Tage
adore this song
Fatjona Gashi
Fatjona Gashi Vor 26 Tage
të lumt
mattias _steadyaim
mattias _steadyaim Vor 26 Tage
🇦🇱🇦🇱
ANEMOZH 0307
ANEMOZH 0307 Vor 27 Tage
Love the song from indonesia 🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩
Islamisuela Abdullahu
Uaaaaa super
kxx 09
kxx 09 Vor 28 Tage
I LOVE YUO END YOU SO GOT MUSIK
Jhon Cobra
Jhon Cobra Vor 28 Tage
Colombia not culombia!
WenGamersFail Lyon
WenGamersFail Lyon Vor 28 Tage
💪🤬🤟🏆🌍
Eron Krasniqi
Eron Krasniqi Vor 28 Tage
O shum mir qat musik
Zuhura Ali
Zuhura Ali Vor 29 Tage
I don't understand Albanian language But I love this song 💘from somalia 🇸🇴
Lm Ben
Lm Ben Vor 29 Tage
🇦🇱❤️🇫🇷
Sose Shuti
Sose Shuti Vor 29 Tage
Shum bukur o butrint 😍😍😍😗😗😘😘😘
Sose Shuti
Sose Shuti Vor 29 Tage
💖💖💙💙💓💓💓
Musli Bytyqi
Musli Bytyqi Vor Monat
Ooo ta ha gojen 🌟🌟🌟 jem
Farah  Fizaney
Farah Fizaney Vor Monat
malaysia
Παυλο Φατσα
I love from 🇦🇱🇦🇱
Armend Fazliu
Armend Fazliu Vor Monat
Te lumt butrit
Gianni Tsanini
Gianni Tsanini Vor Monat
kjo kege e sht ne e mir se te gjitaha
Joselyne Huancayo
🇪🇨😍
Azra Dzgn
Azra Dzgn Vor Monat
Üffffffffffff😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Annabel Reiman-Rama
gjyljana balla
gjyljana balla Vor Monat
supeerrr zmr je❤❤😘😍😍😍
Fatmira Hasani
Fatmira Hasani Vor Monat
Ma chérie
Almona Dervisi
Almona Dervisi Vor Monat
Trop mignon son accent j'aime beaucoup 😍
natalie kwiek
natalie kwiek Vor Monat
the best
sarah ramdani
sarah ramdani Vor Monat
Ma chérie 😍😍
Marisa Keshi
Marisa Keshi Vor Monat
Zemera ime 💖💖💖🚸
Lina Ageva
Lina Ageva Vor Monat
💋💋 from France ❤
Almir Hoxha
Almir Hoxha Vor Monat
kengtari me i mir është butrinti se bën shum këngë të bukura
Evelina Rustemi
Evelina Rustemi Vor Monat
Ma chere❤️❤️🇦🇱🇦🇱
Fatmir Curri
Fatmir Curri Vor Monat
AKKlm Hsyeuegushhivdu G uhh eudvdudvcuud Gus 🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠
Fatmir Curri
Fatmir Curri Vor Monat
Povret. Lkasreqw
Edita Ademi
Edita Ademi Vor Monat
Mir eke bo
vlademir vlademirovitch
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ *from algeria*
Alba &Alba
Alba &Alba Vor Monat
🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰 française et kosovare
anamarija laci
anamarija laci Vor Monat
Shum e mir ☆
Nächstes Video
#GB20
Vor 2 Tage
Kida -  Bileta
Vor 8 Monate
Enca - Ciao
Vor year
Skerdi - Show
Vor 9 Monate