Dunkel

Dafina Zeqiri ft. Alban Skenderaj - Copa Copa

Dafina Zeqiri
Abonnieren
Aufrufe 10 730 859
99% 61 000 1

Musik

Am

 

11 Nov 2022

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 1 210
Dana U
Dana U Vor Monat
🎉❤
Harry Jaura
Harry Jaura Vor 2 Monate
Nëse ka dy këngëtarë që asnjëherë nuk zhgënjejnë me këngët e tyre jeni ju Dafina & Alban,hiti i 2022 sapo u vulos ❣️
PUNISHER CEZA
PUNISHER CEZA Vor Monat
Bu kadın bukadar kaliteli müzik yapmak zorundamı ❤
ᶠᵃⁱˢᵃˡ♥️
My best song 😍🔥
Florjani
Florjani Vor 2 Monate
Nuk eshte e veshtire te futesh ne tregun muzikor, e veshtire eshte te qendrosh ne maje edhe kur vitet kalojne Dafina 📈📈
Jusra Varaku
Jusra Varaku Vor 4 Tage
Aaaaaatyyuujuuuuuyyuuu💯💝💝💝💝💝❤️❤️💝❤️❤️
Jusra Varaku
Jusra Varaku Vor 20 Tage
@Arjeta R. aauauauauauauauauauauauauauauauausuauauaususususususususususussusususussjsusususussusususususususususussususjaususjsusjssu💗💛💖💛💛💖💛💖💛♥️💛♥️💛♥️💛♥️💛♥️💛♥️💛♥️💛💖💛💖💛💖💛💖💝💖💝💖💝💝🤍💝💖💖💝💖💝💝🤍💝🤍💝🤍💝💖💝💖💝♥️💝💝♥️💛♥️💛♥️💛💖💝💖💝💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💫💕💫💕💫💕💫💕💫💕💫💕💝❤️💝👆💝👆💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💕💝💝💕💕💝💕💝💕💫💫💕💕💫💕💫💫💕💫💕💕💫💕💫💝💕💛💯💛💯💯💛💛💯💛💯💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕💕💛❤️💛❤️💛💛❤️💛❤️❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛💛❤️💛👆💛💛❤️💛👆💛👆💛👆💛👆💛👆💛👆💛👆💛👆💛👆💛❤️💛👆
Arjeta R.
Arjeta R. Vor 27 Tage
@Jusra Varaku üoi😅😊
Jusra Varaku
Jusra Varaku Vor 2 Monate
Qququwuwuwuwuwuwuwuwuwuwuauuaausususuussusuussusususususususususususususususu💗💗♥️💗♥️💗💖💗💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖💗♥️♥️💗♥️💗♥️💗♥️💗♥️💗💗♥️💗♥️😉♥️♥️😉😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉♥️😉🥰😉❤️❤️💝💫💝❤️💝❤️💝❤️💝
Doralda Ferizi
Doralda Ferizi Vor 2 Monate
😊😊😊😊😊
Arseit mera
Arseit mera Vor Monat
Kan dal hite ket vit ky bashkpunim kalon First✨
Ledi Luli
Ledi Luli Vor Monat
Dueti I radhes DAFINA &MALUMA🤝🤞💣💣❤
Gangsta-Rap😎🎧
Këndon mirë ishe e bukur u shëmtove me operacione plastike si Teuta Selimi,Nora Istrefi, Tuna, Luana Vjollca e deri Elvana Gjata të gjitha u shëmtuan .. Tmerr 😱🙈🙈🙈
alma sqapi
alma sqapi Vor Monat
👑👑👑
misa bito
misa bito Vor 2 Monate
Talento puro, excelente tema y gran interpretación, Dafina siempre te superas, ¿escuche no estoy feliz, en español?. Saludos Dafina desde Venezuela.
_ag
_ag Vor 2 Monate
Share it on youre country please,thank u ❤️❤️
Satbere Arifi
Satbere Arifi Vor Monat
😍😍
_ag
_ag Vor Monat
Sa e ftoht mdoket bota bota....
💞Valery- Go T0 my Ch@nnel LIVE -NOW-
Nuk eshte e veshtire te futesh ne tregun muzikor, e veshtire eshte te qendrosh ne maje edhe kur vitet kalojne Dafina
Irma Asllani
Irma Asllani Vor 2 Monate
Nëse ka dy këngëtarë që asnjëherë nuk zhgënjejnë me këngët e tyre jeni ju Dafina & Alban,hiti i 2022 sapo u vulos ❣️❣️
Suada Bici
Suada Bici Vor 21 Tag
​@era beqiri rciyud
Suada Bici
Suada Bici Vor 21 Tag
Cyt7wtdea8
Suada Bici
Suada Bici Vor 21 Tag
Gt7fw
Mirsada Shegaj
Mirsada Shegaj Vor 26 Tage
@Florent Bylykbashi ⁰
Mirsada Shegaj
Mirsada Shegaj Vor 26 Tage
222
Ego Ego
Ego Ego Vor 2 Monate
Definitivisht ky eshte viti i Dafina Zeqirit. Big congrats Duffy, Albani qe nuk na zhgenjen asnjeherë… copa copa.. 💔🥺😍
Ardita Isufi
Ardita Isufi Vor 2 Monate
Ardita Isufi
Ardita Isufi Vor 2 Monate
Ardita Isufi
Ardita Isufi Vor 2 Monate
Ardita Isufi
Ardita Isufi Vor 2 Monate
❤❤❤❤
Ardita Isufi
Ardita Isufi Vor 2 Monate
A
_ag
_ag Vor Monat
Sa e ftoht mdoket bota bota
Erdi Dalipi
Erdi Dalipi Vor 2 Monate
Një këng e perkryer nga dy legjendat e muzikes shqipëtare, ju urojë edhe shumë suksese të tjera🎉🎉🎉
Veso Berisha
Veso Berisha Vor 2 Monate
W
Halime Zeka
Halime Zeka Vor Monat
Me kane e martuar 1 vite dy muje tashe vete me ka je tashe je Afrim Muharrime………………………………………..😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Yo Yo
Yo Yo Vor 2 Monate
Mbreteresha dhe Mbreti ne cdo aspekt, muzikalisht dhe vizualisht. Me fat qe ju kemi! 🇦🇱❤️
إيلي و أحمد في ألمانيا
Beautiful song ❤I love it much greetings from Egypt and Croatia
Lola Prenga
Lola Prenga Vor 2 Monate
Gjeja qe me pelqen me se shumti eshte qe Albani nuk ka humb veten ne kete bashkepunim, ka ruajtur gjuhen standarde duke treguar qe per tu bere hit nuk eshte patjeter e nevojshme te flitet gjuha gegë, sic rendomte kane dale nga vetja pjesa me e madhe e kengetareve te Shqiperise. Shqipja eshte e bukur ne cdo dialekt. Big Love ❤️
Lola Prenga
Lola Prenga Vor 2 Monate
@Matjon Nika une jam vete gegë dhe eshte pasuria me e madhe e gjuhesise tone. Refreni eshte per te dy njesoj, nuk mund ta pershtase, une them per stofen e tij, jam krenare qe nuk ka dale jashte dialektit te tij per pak viewers, kjo eshte e gjitha.
Matjon Nika
Matjon Nika Vor 2 Monate
1- Tash - tani 2- Koka - qenë, qenka ( folja jam). 👍🖐😂
Buqe Buqe
Buqe Buqe Vor 2 Monate
@Besfort Kurshumliu po dijalekti geg eshte shqipja
Besfort Kurshumliu
Besfort Kurshumliu Vor 2 Monate
Cuditerisht une degjoj shprehje gege edhe tek Albani, per cka me gezon ky fakt. Zakonisht kenget hit behen ne dialektin gege! Shqiptaret duhet te mesohen edhe me dialektin gege sepse eshte pasuri e gjuhes sone shqipe!
Demirel Kullolli
Demirel Kullolli Vor 2 Monate
Nje bashkpunim qe e kemi pritur prej kohesh prej jush ! ,Klipi ,teksti ,muzika , tepër mbresëlënëse . Albani eshte lezeti i kesaj kenge .👑🔥🔥⭐
Ardita Isufi
Ardita Isufi Vor 2 Monate
❤❤
Doralda Ferizi
Doralda Ferizi Vor 2 Monate
🥰🥰😊😊😊😊😊😊
R Nikolova
R Nikolova Vor 2 Monate
I can’t describe how favourite this woman is to me ❤ Greetings from Bulgaria 🇧🇬
_ag
_ag Vor 2 Monate
Share it with youre friends please
Tereza Spata
Tereza Spata Vor 2 Monate
Ja ku jam ketu te provoj me fakte se muzika qe ben Dafina Zeqiri eshte aq cilesore dhe po aq e ndier sa jo 15 vite kane qene te tuat ne industri Dafushe, po dhe 100 te tjera te tuat do jene, padiskutim. Albani, nje underrated artist qe meriton shume me shume se sa ka marr prej publikut ne gjithe keto vite pune dhe pasioni. Dafina x Alban = Collabi me i mire qe mund te kishim ever. Kur kengetari eshte edhe Artist, cdo gje kompletohet dhe qahet ne maksimum. Ju jeni te dy dhe i beni te dyja. ❤️ E desha kete kenge qe pa dal akoma sepse e dija cfare kualiteti mund te kishte, intuita ime s’gabon kurre. E pelqeva qe me degjimin e pare. Besoj tek gjerat e bukura dhe me shije, por besoj edhe tek muzika e Dafines me sy mbyllur, yeshhh. Ti je shije o Dafinush. Jam speachless.
Tereza Spata
Tereza Spata Vor 2 Monate
@Lediona Tola Meriton me shume si Artist sepse nuk e vlersojne aq sa duhet per mendimin tim. Eshte i vleresuar, por meriton me shume.
Lediona Tola
Lediona Tola Vor 2 Monate
Alban Skenderaj underrated ???
🐉Cobra🐉
🐉Cobra🐉 Vor 2 Monate
Ja vlen me hap youtuben kur edin qe Dafina ka publicu kengen e radhes Dafinen gjithmon e ndegjoj Ja vlen sepse eshte nje kengtare perfecte ne te gjitha aspektey ❤
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💜
i !
i ! Vor 2 Monate
It's not her first time representing Medusa (check her story, it's really sad) but she slayed it once again, and this time she shows her grief with a contemporary dance. This woman never fails to amaze me🤍
Miguel Torres
Miguel Torres Vor 2 Monate
Talento puro, excelente tema y gran interpretación, Dafina siempre te superas, ¿escuche no estoy feliz, en español?. Saludos Dafina desde Venezuela.
Heart Love
Heart Love Vor 2 Monate
Si, es en espanol 😁
KARLO KARLETH
KARLO KARLETH Vor 2 Monate
También yo amo a dafina Zeqiri 🤍 quisiera que fuera más conocida internacionalmente
klaudia k
klaudia k Vor 2 Monate
Dafina: Zemren ma ke thy copa copa Tash n’dore m’ka met gota gota Sa ftoft mdoket bota bota Keq pa ty koka koka (x3) Hajde o shpirt veq kallzo une ty Kur ta kom prish Mos em thuj mfal se so Fer qe ti nuk je feliś Ani e di qe fol llafe Per mu po edi kom ni I dhash tonat qe i pata me shpirt Mos u bon i lige Ta dhash kohen teme Zemren teme copa e ke grise Ti bashk dashnine e vemendjen E respektin ke braktis Tash pishmon une jo nuk bona Skam jo marre prej dashnis E bone cop cop cop cop Nji krenari Me kon je tash tash Me kon jom tash tash Ska rendsi tash Me kon je tash tash Me kon jom tash tash Kur se pret (bash) Kom me t’mungu Zemren ma ke thy copa copa Tash n’dor m’ka met gota gota Sa ftoft m’doket bota bota Keq pa ty koka koka (x2) Albani: Mos me thuaj ti nuk donte fati T’jesh e imja ti une t’jem i joti S’ke derdh asnje pike loti Sa kam derdh une e di veç Zoti S’di sa here ti kam fal t’njejtat faje E ti me mua mekatet i laje Deri ne fund te botes une me ty Me ty, me ty Thika ne shpine une prap me ty Duke dhene shpirt une prap me ty Edhe pa fryme une prap me ty(x2) Me ke je tash, tash? Me ke jam tash, tash? S’ka rendesi tash Nese s’jemi bashke(x2) Zemren ma ke thy copa copa Tash n’dor m’ka met gota gota Sa ftoft m’doket bota bota Keq pa ty koka koka (x2)
Diana Brahimataj
Diana Brahimataj Vor 2 Monate
Ξξ
Diana Brahimataj
Diana Brahimataj Vor 2 Monate
Κκ
Diana Brahimataj
Diana Brahimataj Vor 2 Monate
Ghnn,
Diana Brahimataj
Diana Brahimataj Vor 2 Monate
Ml
Diana Brahimataj
Diana Brahimataj Vor 2 Monate
Uii..
Kylee_LiveH0T_Streaming
Gjeja qe me pelqen me se shumti eshte qe Albani nuk ka humb veten ne kete bashkepunim, ka ruajtur gjuhen standarde duke treguar qe per tu bere hit nuk eshte patjeter e nevojshme te flitet gjuha gegë, sic rendomte kane dale nga vetja pjesa me e madhe e kengetareve te Shqiperise. Shqipja eshte e bukur ne cdo dialekt. Big Love
glauk nami
glauk nami Vor 23 Stunden
@# musicismyeverything atëherë nuk qenkam i vetmi që e mendoj që Albani ka ndryshuar jashtë mase që kur ka filluar të merret me muzikë komerciale. Ka krijuar gjithë karrierën me një muzikë të veçantë dhe pastaj i është futur një muzikë që nuk është aspak e tija.
Perparim Duka
Perparim Duka Vor Monat
Me te vertete
Vaton Ferati
Vaton Ferati Vor Monat
Cdo dialekt🤌🏻
Muharrem Dushku
Muharrem Dushku Vor Monat
m̶m̶m̶
Muharrem Dushku
Muharrem Dushku Vor Monat
@Pashk Vataj m̶ m̶ç̶m̶
Ado Adooo
Ado Adooo Vor Monat
Beautiful 😍 Big love from 🇧🇦⚜️
Arber Kapxhiu
Arber Kapxhiu Vor 2 Monate
I love singers albanian!The most beautiful song they have ever heard!💙❤
Besa Paqa
Besa Paqa Vor 2 Monate
Diva estrades shqiptare 🇽🇰🦅🇦🇱❤️🖤 braavooo Dafi👏👏👏 Albani si gjithmon i mrekullueshem😍
_ag
_ag Vor Monat
Keq pa ty koka koka
Liridon Krasniqi
Liridon Krasniqi Vor 2 Monate
Të vetmit artist që me zërin dhe krijimet e tyre të lenë pa frymë dhe te zbukurojnë ditën.Bashkpunim qé neve na ka munguar sepse ju te dy nuk zhgenjeni asnjeheré.🫶🫶
wen dy
wen dy Vor 2 Monate
Amazing song ❤️ greetings from Algeria 🇩🇿
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi Vor 2 Monate
Gegë&Toskë sa bukur tingëllon se bashku! Faleminderit për këtë perlë Dafina&Alban ❤️
Klementina Sharra
Klementina Sharra Vor 2 Monate
Dafina Zeqini dhe Alban Skënderaj urime përë këngën e re;jeni të dy vërtetë artistë të mëdhenjë.
Papa
Papa Vor 2 Monate
Mrekullia e 8 ndodhi ❤ Cfar artista, cfar zera,cfar videoklipi 😍
Wednesday🖤
Wednesday🖤 Vor 2 Monate
PERFUNDIMISHT DAFINA DHE ALBANI JANE DY ZERAT PERFEKTE😍KY BASHKPUNIM NA DUHESHTE SHUME.RESPEKTE PER JU JENI ARTISTA TE VECANTE!🤍🥰
Gali 	**Check Me N*de
Beautiful song ❤I love it much greetings from Egypt and Croatia
Zyberoneee
Zyberoneee Vor 2 Monate
Super hit ,një kengë e mrekullueshme faleminderit Alban,Dafina 🔥🔥pershendetje nga Italia.
Anna Anna
Anna Anna Vor 2 Monate
Dy artistet me te mir qe asnjeher nuk te zhgenjejn, sjellin kte super keng Copa Copa 👏 👏 🎶 🎶 👌 😍
ermira sulejmani
ermira sulejmani Vor 2 Monate
Albani, thjesht perle, te prek shpirtin me ate ze 😇
Dyari kurdish
Dyari kurdish Vor 2 Monate
wonderfull like always i love albanian songs love you dafina
Ezz Ezzy
Ezz Ezzy Vor 2 Monate
This is such a beautiful collaboration both so well done ❤❤🙌🙌 this is a beautiful song 🎶
Mimoza Kastrati
Mimoza Kastrati Vor 22 Tage
Mbretresha e shekujve ♥️
Samsung Shop
Samsung Shop Vor 2 Monate
Cfar kombinimi 😍 super artista te dy Dafina me zerin dhe stilin brilant dhe embelsia e Albanit qe te qeteson shpirtin
Dean winchester
Dean winchester Vor 2 Monate
🇧🇷 Muito bom ❤❤
L. K.
L. K. Vor 22 Tage
Me tona te mirat , Te deshiroj nga Zemra, Dafina , edhe me tutje te kesh Shendet dhe tena kendosh ❤❤❤❤❤
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Vor 2 Monate
Kta t dy jan dashuri...knaqesh ti degjosh! Pret me padurim publikimin e rradhes sps cdo keng esht nje surpriz!!
Stelina Musta
Stelina Musta Vor 2 Monate
Sa bukur kendoni 🎤... Magji, gezim, ndjenje, muzikal, jeni te jashtezakonshem!!! BRAVO per super HITIN e 2022-2023 👏 Alban Skenderaj, sei il migliore 👑🎤
Anna Anna
Anna Anna Vor 2 Monate
Kta t dy jan dashuri...knaqesh ti degjosh! Pret me padurim publikimin e rradhes sps cdo keng esht nje surpriz!! 👑👑❤️❤️🥰🥰
Dinah_pls_like_cmt_4s_ex_pty
Definitivisht ky eshte viti i Dafina Zeqirit. Big congrats Duffy, Albani qe nuk na zhgenjen asnjeherë… copa copa..
Marinela Shaqiri
Marinela Shaqiri Vor 2 Monate
Keta jane dy artistët me te mire shqiptare, me padurim e kam pritur gjithmonë nje bashkëpunim nga dy te preferuarit e mi 🥰🥰🥰🥰😍😍
Klea Hidri
Klea Hidri Vor 2 Monate
Kur behen bashke dy artiste, sigurisht qe HIT do dali dhe “puna” e tyre ❤
Miss Lopez
Miss Lopez Vor 2 Monate
Kur dy artist behen bashk Arti nuk mungon definitely e meritoni vendin qe e keni ne ket industry dmth on top ❤️
Mshazeleyezed
Mshazeleyezed Vor 2 Monate
Så jävla synd att du inte är en större världsstjärna eftersom du förtjänar att vara det! Du är för bra för att ”bara” sjunga för albanska åskådare!! Hoppas verkligen din tur kmr❤️
SKANDERBEG
SKANDERBEG Vor 2 Monate
Shume artiste e fort je cdo kenge qe sjell vjen me plot kuptim dhe kreativitet. Te lumte Dafine 🌹
EMY REHH
EMY REHH Vor 2 Monate
Eating breakfast,, listening to this masterpiece, …. Maaaaan it feels goood ❤
('') layla
('') layla Vor Monat
Dafina je me e mira zemer.super talent..love you so much ❤️❤️❤️❤️❤️
Arti arta
Arti arta Vor 2 Monate
Dafina should be recognised globally, just not fair 😢
Dafina Fans
Dafina Fans Vor 2 Monate
Edhe sa here duhet me na deshmu qe eshte Diva e Muzikes Shqiptare ... 👑👸🧚‍♀️
So Fi
So Fi Vor Monat
Das Lied ist super und auch die Zusammenarbeit, lediglich das Musikvideo gefällt mir nicht. Das geht auch ohne sich auf dem Boden zu wälzen. Ich bin was Albans Videoclips angeht besseres gewohnt
I love you best friends
I love you dafina kete kenge e ke bere shume te bukur❤️
Meriton Zogaj
Meriton Zogaj Vor 2 Monate
🇽🇰🇦🇱... Ma mire se shqiptart ska..🦅
Lumturi Collaku
Lumturi Collaku Vor 2 Monate
2 artistet me te mire, bashkepunim I zgjuar...bravo
Dita Karahoda
Dita Karahoda Vor 11 Tage
Dafina dhe Alban bravo dhe suksese 💜🇦🇱😍😍
aola wili
aola wili Vor 2 Monate
Cfar kombinimi super artista te dy Dafina me zerin dhe stilin brilant dhe embelsia e Albanit qe te qeteson shpirtin
Anxhela Çaçaj
Anxhela Çaçaj Vor 2 Monate
Gjat gjithe jetes time me ka pelqeyer me shum baladat e thjeshta te albanit dhe flor mumajesit sesa muzika rep ,por kete keng vertet e kane qare te dy ♥️♥️
Orest
Orest Vor 2 Monate
They have never disappointed us!🥰
Anxhela Gaxhenji
Anxhela Gaxhenji Vor 2 Monate
Nje keng super nje bashkpunim i perkryer albani si gjithmon duke kenduar nga thellsia e shpirtit ❤
Albulena Shala
Albulena Shala Vor 2 Monate
Dafina osht yll me YLL ne ball , musika performance, thjesht ket qike e don skena e don kamera , ma e Mira , jo ky vit po vitet qe kan kalu e edhe shume vite tjera do Jen tuat Dafi ⭐️😍😍😍 kjo kange ka per tu degju gjat .
Emanuela_kajo
Emanuela_kajo Vor 2 Monate
Dafina gjithmone kenge thyerje zemre dhe I qan i ben shume te bukura por edhe Alban Skenderaj eshte nje kengetare super nje bashkpunim i vertet Bravo Dafina&Alban 👏😊🥰😍❤
Enea Aliko
Enea Aliko Vor 12 Tage
Dyshja qe kurr se mendoja po dy njerez si dafina e albani te pa parishikushem duhet pritur bravo dy yje ♥️♥️♥️
emanuela jaku
emanuela jaku Vor 2 Monate
I madhi Alban Skenderaj e jo me pak Dafina ❤❤
Vlora S
Vlora S Vor 2 Monate
Dafi Asnjeher bashkpunim mat mir ske pas , Albani ta knaq zemren kur kendon👏❤❤
Anita Kamshi
Anita Kamshi Vor 2 Monate
2 kengetaret e mi te preferuar 😍😍 kenga perl👏👏👏👏👏👏👏
Ervin Bushati
Ervin Bushati Vor 11 Tage
Pjesa me e bukur eshte kure kendon Alban Skenderaj
ARMY BLINK
ARMY BLINK Vor 2 Monate
Dy artistet me të mirë❤🔥🙌
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💜
🍑Mу-iD-3082 - TAP Mе TO have Sех wiтн (me)🍑
Nj kng e perkryer nga dy legjendat e muzikes shqiptare, ju uroj edhe shum suksese t tjera
Sony Sony
Sony Sony Vor 2 Monate
Nje bashkpunim SUPER, Dafi dhe Albani te dy fantastik 👏
Fatma Muzhaqi
Fatma Muzhaqi Vor 2 Monate
Perfundimisht me e mira Artisteeeee bravo per muziken qe ben per njeriun qe jeni.
Xhoela Murataj
Xhoela Murataj Vor 2 Monate
Dafina Zeqiri dhe Alban Skenderaj jane kengetare qe sa vijne e po ngrihen si puna e parables qe i ka krahet e drejtuara per lart dhe nje dite do te arrijne kulmin !Bravo Bravo Dafina bashke me Albanin jeni fantastike!♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🔥🔥🔥🔥🔥
Εγώ
Εγώ Vor 2 Monate
@Doralda Ferizi τ… τι;
Doralda Ferizi
Doralda Ferizi Vor 2 Monate
🥰🥰🥰🥰🥰
TürkishDelight
TürkishDelight Vor 2 Monate
For me she is the best! greetings from Türkiye ❤️
kika_kim
kika_kim Vor 2 Monate
Dafina dhe Albani dy artista super, kënga e tyre të prek në tela, janë një zë briliant, bashkpunim fantastik ❤️❤️🥰🥰🤍🤍
Ersa Ersa
Ersa Ersa Vor 2 Monate
Kengetaret e pqvdekshem ikonat e muzikes bashk hit i jetes do jete padiskutim sa bukur qe ju pam bashk❤️
Slowed and Reverb
Slowed and Reverb Vor 2 Monate
best DUO in Albania 😍🔥👌
Mirjeta Doda
Mirjeta Doda Vor 2 Monate
Kombinimi me fantastik!! nje bravo te madhee per ju👏👏
Danissa S
Danissa S Vor 2 Monate
Nuk mund ta përshkruaj dhimbjen në zemër kur dëgjoj këtë këngë...😢💔❤️‍🔥🙏🏻 Super flm 🎉💎👌🏻👏🏻
Dardan Nova
Dardan Nova Vor Monat
Amazing voice
Antoneta Rrapi
Antoneta Rrapi Vor 2 Monate
Wow sa bukure kjo kenge fantastike melodia dhe teksti shum interesante melankolike mahnitese ju lumte!dy super artista magjik dy yjet magjik qe sjellin cdohere kenge magjike!suksese uroj te nominohet kjo kenge hiti I vitit 2022 briliante Diva Dafina dhe ylli magjik Alban Skenderaj nje super magic stars real artist the best one 💫 ✨ 💖 ❤ 💙 😄 💫 ✨ 💖 ❤ 💙 😄 💫 ✨ 💖 ❤ 💙 😄 💫 ✨ 💖 ❤ 🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴👸👸👸👸👸👸💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫
vllaznia shkoder
vllaznia shkoder Vor 2 Monate
Jeni te dy nje kombinim i Pa imagjinushem 👏 shuuuuum te talentuar, bravissimi
Juni🌺
Juni🌺 Vor 2 Monate
Shumë e bukur, i adhuroj tekstet që shkruan Elinel 🤍
M
M Vor 2 Monate
Muzika ma e mira qe najher munet me ni najkush vazhdo me punen e mir qe e bon gjithmon queen daffy dafina❤️💓
Nushi Nushi
Nushi Nushi Vor 2 Monate
Car kombinimi 💔🥰🥰 se kisha menduar kurr nje duet midis Dafines e Albanit.... por? Nje mrekulli,,,,, 👏👏
Elda Picari
Elda Picari Vor 2 Monate
Kush me mire se Alban Skenderaj?! Te dy artistet plotesojne nj-tj ne fakt, por zeri yt Alban, shkrin akullnaja... 😍👏🏻👏🏻
Ilir Gjilaska
Ilir Gjilaska Vor 2 Monate
Urime per keta 2 artist 👏👏
Football18
Football18 Vor 2 Monate
The duo we needed ✨❤️‍🔥
Laura Stefani
Laura Stefani Vor Monat
Super keng bravo👏👏👏
Marsilda Avdia
Marsilda Avdia Vor 2 Monate
Momenti Albanit esht perfekt ! 🫶
Nächster
Mbretër Pa Kurorë
3:18
Aufrufe 84 000
Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI
3:18
YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL
3:31
Aufrufe 49 000 000