Dunkel

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata
Abonnieren
Aufrufe 8 770 762
95% 47 000 2 000


Stream it on found.ee/elvanagjata_celu

Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up \u0026 Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi

A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.

© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Am

 

16 Apr 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Fatmira Gjyzeli
wowwwwww👍😘♥️
Megi St
Megi St Vor Tag
Je diell 🌞 me zemēr të bukur Elvana 💟💟💟🌹🌹🌹
Pashke Cerri
Pashke Cerri Vor 2 Tage
Sa e bukur je
N S
N S Vor 3 Tage
I can’t speak the language but love the melody I think if she sang in any language it would sound nice,ali the best from Australia!
Erda Xheka
Erda Xheka Vor 3 Tage
Kënga më e bukur
Marsela Nikolla
Marsela Nikolla Vor 3 Tage
👏👏❤️❤️😘😘
ff visi
ff visi Vor 6 Tage
Kjo ka lezet si keng jo ato te perputhsave 😂❤️💛
Herald Elmazaj
Herald Elmazaj Vor 6 Tage
Super keng
skooby do
skooby do Vor 6 Tage
Ehhh Mo's u ngut e Mo's gut Ku je Tu shku pa mu opaa
Agron Hyko
Agron Hyko Vor 7 Tage
Qqqqqqqqqqqqqwwwwwqwwwqqqqwqwqaq,,,,,
tayna dhurata jo jo siwa
Bravo yll
AJSEL.TV.GAMERS
AJSEL.TV.GAMERS Vor 7 Tage
Elvana quhet dhe mami im💝
Delena Vampire
Delena Vampire Vor 7 Tage
Te adhurojjjjj je vertet nje yllllllll🌟🌟🌟⭐✨✨✨te gjitha kenget ii ben superrrrr💖💖🌟💖💕💖💕💖💕💖💖💕💖💕💖💕💖❤️💖💕💖💕💖☀️☀️☀️💖☀️💖💖💖🌠🌠💖💖💕⭐
Kudret Salihaj
Kudret Salihaj Vor 7 Tage
16 HERE MOS U NGUT BRAVO , SEPSE KA KOHE
Edra Morina
Edra Morina Vor 8 Tage
Love you Elvana💜
Arben Akshutuni
Arben Akshutuni Vor 9 Tage
Elvana ne Eurovision
Haxhi Xhakaj
Haxhi Xhakaj Vor 10 Tage
👏
Hila Hila
Hila Hila Vor 10 Tage
DIVE❤
Vini Torolari
Vini Torolari Vor 11 Tage
Shum bukur Elvana 👏
No Name
No Name Vor 11 Tage
Yll je 💗
No Name
No Name Vor 11 Tage
Super ❤❤❤❤❤❤😚😚😚😚😚😘😘😙😙😍😍😘😙😙😍💖💖💙😄👑
Elton Zyfi
Elton Zyfi Vor 12 Tage
Po elvana gjata me pelqen shume
Adeljon Corri
Adeljon Corri Vor 12 Tage
kenga me e bukur 2021
Fiona Mucllari
Fiona Mucllari Vor 12 Tage
Shume e bukur kenga elvana
Jeta Cilia
Jeta Cilia Vor 12 Tage
Embelsire je o yll🤩🙏💚
Sevina Fera
Sevina Fera Vor 13 Tage
Ca kenge!!!! 💜💜💜
Klei kuli
Klei kuli Vor 14 Tage
PER MU AS ME NJE VEND NUK SHKON MUZIKA VETEM SE IRRITON SHPIRTIN EDHE ZEMREN SHUM THON TE QETESON POR E VERTETA ESHTE E KUNDER TE BEN NERVOZ EDHE SHUM TE IRRITON E KAM PER TE GJITH KENGETARET QE KENDOJNE LARGOHUNI NGA MUZIKA
Endrit Fier
Endrit Fier Vor 14 Tage
Shume kenge e bukur
Hasim Imeri
Hasim Imeri Vor 14 Tage
Super Video. Komplimente
Isa Odaj
Isa Odaj Vor 15 Tage
Super Elvana
Argetim Kaja
Argetim Kaja Vor 15 Tage
👍❤💜
Valentina Bregu
Valentina Bregu Vor 15 Tage
E ka degjuar shume here dhe me duket shume e bukur
THIBAULT ‘
THIBAULT ‘ Vor 16 Tage
*Super sympa ! Beaucoup d’amour de Francë 🇫🇷* ❤️‍🔥
Rezarta Qerimi
Rezarta Qerimi Vor 16 Tage
elvana je yll ne boten time po pres qe te salesh ne eurovision like per te mbeshtetur elvanen
Sajmir Pepa
Sajmir Pepa Vor 16 Tage
Dielll yllll💋💝💖💗💓💞💕💟❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍
Arla Çela
Arla Çela Vor 17 Tage
Super keng Bravo Je kengetare super o yll 😇😇😇😇😇👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍😍😘😘😘😙😙😙
Irisa Berisha
Irisa Berisha Vor 17 Tage
Jsj su eýjyyiny
Irisa Berisha
Irisa Berisha Vor 17 Tage
Jntuci si y r kto n tj J rwjwntzj
Mimo🌼
Mimo🌼 Vor 18 Tage
Sa e bukur!😇
Arbeta Ujkaj
Arbeta Ujkaj Vor 18 Tage
Yllo shkëlqen
Suada Hoxhaj
Suada Hoxhaj Vor 18 Tage
zdi qysh ja kan ba dislike ksaj kanges o zot shum kang e mir
Natasha Metalla
Natasha Metalla Vor 18 Tage
Këngë e bukur dhe sidomos pas gjithçkaje që kaluam . Gjëja më e freskët për verën që po vjen . Le ta shijojmë të gjithë .
Silva Mushi
Silva Mushi Vor 19 Tage
♥️
Lea Ana
Lea Ana Vor 19 Tage
Yll❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰❤️🥰
Reli Shyti
Reli Shyti Vor 19 Tage
Ojo9i0o98oo
olgert karafili
olgert karafili Vor 20 Tage
Super 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 ☀♡ ☀♡
Altin Riza
Altin Riza Vor 21 Tag
Nuk ngutem un Po ti po hesht
Altin Riza
Altin Riza Vor 21 Tag
Boll me heshtej
Emine Halilov
Emine Halilov Vor 21 Tag
Diell
Emine Halilov
Emine Halilov Vor 21 Tag
Elvana je ylla e shqipnis
maroje kralj
maroje kralj Vor 22 Tage
Love from croatia 🇭🇷♥️ To Albanian music 🇽🇰🇦🇱👍
Luziana
Luziana Vor 22 Tage
💃🌟💃🌟💃🌟
Nexhmije Hasanaj
Nexhmije Hasanaj Vor 22 Tage
Kenge e mrekullueshme elvana
dani-7-
dani-7- Vor 22 Tage
Super kenge Elvana je nje yll
Mi Li
Mi Li Vor 22 Tage
Artiste e veçante Elvana me kete kenge Shqiperia fiton Evrovisionin 💯 % garantoi ju lutemi futeni kandidate.
Merita Okse
Merita Okse Vor 22 Tage
Elvana jetofte 100 vjet dhe perseri do mbetet capkene. Qe kur e kam pare perher te pare ne ekran po te njejten fethre e ka. Zemer je
Artan Saraci
Artan Saraci Vor 23 Tage
😍😍😍❤️❤️❤️❤️🤤🤤🤤🤤🤤❣️💕💕💗💗💞💋💋👄👄🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Artan Saraci
Artan Saraci Vor 23 Tage
🤤🤤🤤🤤🤤😍😍😍❤️❤️
Lavdosh Nakja
Lavdosh Nakja Vor 23 Tage
Sa ze te bukur
Antonela Cuka
Antonela Cuka Vor 23 Tage
😐😐😂😂😁😁
Donika Caushllari
Donika Caushllari Vor 23 Tage
ELVAN KENDON SHKELQYER JE SUPER KENGETARE❤❤😍👑
VALERIA PETECH
VALERIA PETECH Vor 23 Tage
😍
TEREZINA PARUBI
TEREZINA PARUBI Vor 23 Tage
Shume te bukur eshte kenge
Olta Cepe
Olta Cepe Vor 24 Tage
Uau sa keng
Lilly The Beagle
Lilly The Beagle Vor 24 Tage
*like kush mendon se Elvana eshte rreperja me e mire shqiptare*
Arben Xhaho
Arben Xhaho Vor 24 Tage
Shum bukur
Infinity Infinit
Infinity Infinit Vor 24 Tage
Unike je Elvana. Jo si kto tjerat gjitha coppy
Habipu Esmeraldq
Habipu Esmeraldq Vor 24 Tage
Sa bukur e ke e bere oooòò elvana je shumë e mirë unë jam fansja yt
Drita Arapi
Drita Arapi Vor 25 Tage
Super këngë
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi Vor 25 Tage
Bravo Elvana je një këngëtare elegante. shkëlqen më zërin e bukur ,je e mrekullueshme💜💙💙💙🎀🍀☘️💞🎀🎀
Burbuqe Peqini
Burbuqe Peqini Vor 25 Tage
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤑🤩🤑🤩🤑🙂🤑😂🤑🙂🤑🙂🤑🙂🤑🙂🤑🤑🤩🤩🤑🤩🤑🤩💖💖💝💘💘💝💝💖💖💝🧡💛💟💞
Besi 01
Besi 01 Vor 25 Tage
Nje videoklip i thejesht por i bukur, je bukuri e rrallë natyrale ❤️
D. Almira KYMULA
D. Almira KYMULA Vor 26 Tage
Yeahhh, this is a very beautiful song♥️👏 Greetings from Turkey 🇹🇷
Anton Matishi
Anton Matishi Vor 26 Tage
super kenge
Tiarna T
Tiarna T Vor 26 Tage
Diva e muzikes ❤️
Besim Cocaj
Besim Cocaj Vor 26 Tage
Mos u ngut grahi kadale si pi bjen banderit 😁🤣
Artiola troka
Artiola troka Vor 27 Tage
aa1
Erina Berisha
Erina Berisha Vor 27 Tage
Edhe 2022 ,a per te degjuar
Gloria Dule
Gloria Dule Vor 27 Tage
Supeeer fare yll Elvana
Gloria Dule
Gloria Dule Vor 27 Tage
Me pelqejne shum kenget e tua
Anton Matishi
Anton Matishi Vor 27 Tage
super kenge ❤❤❤❤❤
Sara Bajra
Sara Bajra Vor 28 Tage
🌻🌼🌻🌺🥀🌹💮🌸🏵️🌷
Kuti Samsung
Kuti Samsung Vor 28 Tage
Po qaj me at tubin n dor qa esht tu i ba si i shkon ka shkon elvana a tu u mat me i ra mir
Anila Gashi
Anila Gashi Vor 28 Tage
Kenga me preferuara e imja nga te gjitha
Selman Qejvani
Selman Qejvani Vor 28 Tage
Super kengtare dhe super ze
Selman Qejvani
Selman Qejvani Vor 28 Tage
Super keng ❤❤ te dua pa fund
Songyl12 Songyl12
Songyl12 Songyl12 Vor 28 Tage
Zemra ime kendon shum bukur❤❤❤💫💫💓💫💓❤💋💓
Songyl12 Songyl12
Songyl12 Songyl12 Vor 28 Tage
Ne kemi te bejm bashk o Elvava❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💝💝💝💝💝💝💓💓💓💓💓
Mario Hoxhaj
Mario Hoxhaj Vor 28 Tage
Premtaa
Premtaa Vor 29 Tage
ta honkksha zemren
Ledio Shtjefni
Ledio Shtjefni Vor 29 Tage
SUPER
Gentjana Kasa
Gentjana Kasa Vor 29 Tage
Shum dukur👏🏅
Miri Licollari
Miri Licollari Vor 29 Tage
🥰🥰bravo Elvana je me e mira😍😍
Roza Xhabli
Roza Xhabli Vor Monat
Super elvana❤👑
Elvindualda Arapi
Shume e bukur
Pranvera Myrko
Pranvera Myrko Vor Monat
Elvaha😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤
Gena Difaj
Gena Difaj Vor Monat
Super keng ylli bote te dua shumeeeee🍇🍇
Avitius Rufinus
Avitius Rufinus Vor Monat
👐🏻👐🏻👐🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰👐🏻👐🏻🇽🇰👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻🇦🇱🇦🇱
Silva Mushi
Silva Mushi Vor Monat
Elvana se shpejti ne eurovision ♥️♥️
Mayor Mayor
Mayor Mayor Vor Monat
D I E L L ☀️
Nächster
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Aufrufe 3 000 000
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Aufrufe 6 000 000
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
2:45
Aufrufe 25 000 000
ETHET 1 TIRANA ELVANA GJATA
6:03
Die Wahrheit über Lego
13:37