Dunkel

Fifi - Diell ( Demo BBV )

FIFI OFFICIAL
Abonnieren
Aufrufe 14 396 846
100% 102 000 0

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Diell (Demo BBV)
Music by : Fifi
Lyrics by : Fifi
Produced by : Bruno
~ ThreedotsProduction ~

Musik

Am

 

26 Nov 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 3 142
Kataleha Kataleha
Kataleha Kataleha Vor 2 Monate
S'di si eshte ndjere Fifi kur shkroi kete kenge por besoj se jo vetem per mua por per krejt shqipetaret ka ardhur si me magji ne nje moment te zymte. Meriton falenderime.🤗👏👏
alban boy
alban boy Vor 2 Tage
Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime de-vid.com/video/video-QksrxsaQ_1A.html
ITALIA
ITALIA Vor 4 Tage
@theonlymusic Lollo
isra isra
isra isra Vor 7 Tage
@theonlymusic Vgvvb
dita dita
dita dita Vor 8 Tage
@Rigers Ndreu momentet e jetes te gjithsecilit jo veq fifit brenda ne bbv po ne pergjithsi jeta lali
dita dita
dita dita Vor 8 Tage
@Fatlin Veseli 😥😥😥😥😥♥️♥️♥️♥️
Señoritas Top's
Më pëlqen të jem këtu, më pëlqen muzika e mirë, është shumë e bukur 🤩😍🥰
Elca Toska
Elca Toska Vor 18 Tage
Ok
Tefta Kupe
Tefta Kupe Vor 23 Tage
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Dsg
Dsg Vor Monat
Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!
theonlymusic
theonlymusic Vor Monat
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏
Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti
Kristjan Malaj
Kristjan Malaj Vor 16 Tage
Leona sa te ben emri ty
Eskil Qokaj
Eskil Qokaj Vor Monat
Ti ske faj . . . Ske faj qe kshu je krijuar . . . Ske faj sepse nuk di ndryshe . . . Ske faj qe don kaq shume . . . Je njeri qe rrezaton miresi . . . Je njeri qe ben dhe gabime sic te gjithe njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .
bowen voowy
bowen voowy Vor Monat
Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱
Megi K
Megi K Vor 2 Monate
Cdo shqiptar esht i dashuruar me kte keng ❤🥰
2dak
2dak Vor 15 Tage
Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne DE-vid: 2dak Klikoni: de-vid.com/show-UCDRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig
2dak
2dak Vor 17 Tage
Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne DE-vid: 2dak
Ice 009
Ice 009 Vor Monat
@Refik 🇽🇰Xheladini fol shqip se sdi gjuhen qe flet ti un
User Anne
User Anne Vor Monat
Edhe une ja dashuruar me kete kenge 🎅🎅🎤☃️⭐⭐⭐⭐🎄♥️♥️
Muhammad & L’ Ingannatore !
de-vid.com/video/video-yGdxwmTczK4.html
Kristina Balla
Kristina Balla Vor Monat
Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti ♥️♥️♥️
bowen voowy
bowen voowy Vor Monat
pozitivisht.Fifi je 😘
berati
berati Vor Monat
Gjith Shqiptaria🇦🇱 kudo që ndodhen po të dëgjojnë këtë këngë ,e ke qëlluar në shenj,suksese të mëtejshme Fifi ...🌞🌻🏜🌹☀️❤👍🏻
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 29 Tage
njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 29 Tage
pozitivisht.Fifi je 😘
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor Monat
I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏
hen ko
hen ko Vor Monat
I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive
2dak
2dak Vor 15 Tage
Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne DE-vid: 2dak Klikoni: de-vid.com/show-UCDRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig
🐾isimsiz🐾
🐾isimsiz🐾 Vor 21 Tag
@Erion Gashi lere lali se e kuptuam😁
Silva Bardhi
Silva Bardhi Vor 24 Tage
Too
💙fan of jelly bean army "jelly!"💚
@Erion Gashi umm are you okay?
Edona Martinaj
Edona Martinaj Vor 25 Tage
ssedf
Jahir Zulfaj
Jahir Zulfaj Vor 2 Monate
Do ishte me mir ta beje komplet ne studio dhe ta postoje si komplet keng do ishte nje hit i madh !!!
2dak
2dak Vor 15 Tage
Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne DE-vid: 2dak Klikoni: de-vid.com/show-UCDRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig
2dak
2dak Vor 17 Tage
Ndiqni kanalin tone 🇦🇱 ne DE-vid: 2dak
Renea and Morea
Renea and Morea Vor 18 Tage
12M ku ka ma hit
Menel Dajen
Menel Dajen Vor 27 Tage
@fjorni jesc o9ijo
Fatlir Azemi
Fatlir Azemi Vor 27 Tage
@000babygirl va Po j ne te naj vv VF vy un ra dg
mllop aeet
mllop aeet Vor Monat
RESPEKT Fifi... gjithmon vuajne njerezit e drejt!!! Kenge perfekte mu be fiksim.Suksese 👏👏👏
VIP_ZH
VIP_ZH Vor Monat
👋👋👋👋
Ina 1999
Ina 1999 Vor Monat
👏👏👏
Eduart Cela
Eduart Cela Vor Monat
E vertet njerezit e drejt gjithmon vuajn..
Sara Gjoni
Sara Gjoni Vor Tag
A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
Arieta Mjeku
Arieta Mjeku Vor Monat
Vlerat e Fifit: Zemër e madhe, inteligjente dhe zë perfekt!
Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti
Shpresa Hyseni
Shpresa Hyseni Vor 2 Monate
1000 here ta degjoj kete keng nuk merzitem me te.Sa popull gjykues jemi thjesht dhe per nje dobesi apo gabim.Po perfeksionin askush nuk e ka o njerez.Mendoni me pozitivisht.Fifi je 😘
Vers Demaj
Vers Demaj Vor Monat
E vertet esht ktu populli i jon vec me gjykime negativ gjithmon .
Nora Ajeti
Nora Ajeti Vor 2 Monate
Sa bukur qe e ke shkruar 👍
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏
Rinesa Bashota
Rinesa Bashota Vor Monat
Texti: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
no ne
no ne Vor Monat
Fifi deri ne momentin e futjes ne Big Brother njihej si nje kengetare super per te gjith Shqiptaret an e mban botes, por tani FIFI ti je akoma dhe me dashur dhe e admiruar nga te gjith Shqiptaret. Ti je origjinale dhe e ndjeshme. Ti je lezeti I kenaqesise tone me talentin qe ti ke. Te falenderojm pa mase. We love you so much Fifi!❤🇦🇱
Joanna
Joanna Vor Monat
I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive
Geg Toska
Geg Toska Vor Monat
Joana e Ledrit?
Jonida Blloku
Jonida Blloku Vor Monat
Fif kush të përflet dhe të shan dije se thjesht është xheloz/e për talentin tënd. Nuk mund të bëhen krijime të tilla pa pasur një dozë "çmendurie " brënda vetes e nuk mund të jesh artiste e vërtetë pa thellësi të tilla ndjeshmërie. Keep going girl! Ka njerëz që marrin frymë prej muzikës tënde ❤❤❤❤
Endri Liko
Endri Liko Vor Monat
Artiste qe meriton me shumë faleminderit Fifi per kete perlën 🙏🙏🥰🥰🥰🥰
Tori Xhika
Tori Xhika Vor Monat
Je personi me positive që eksiston..shum bukur kënga komplimenti je shum e mire🌟✨
Dory Dory
Dory Dory Vor Monat
Per mua Fifi eshte fitorja e BBV , mbaroi qe kur iku Fifi , kjo kenge eshte ilac per shpirtin ,je artiste e vertet , Te duam SHUME ❤️❤️❤️
Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!
Dario Doka
Dario Doka Vor 2 Monate
E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam❤️
alban boy
alban boy Vor 2 Tage
Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime de-vid.com/video/video-QksrxsaQ_1A.html
Berkan Ajazi
Berkan Ajazi Vor Monat
🦄🙂😙🎶🤗🤩
Refik 🇽🇰Xheladini
@Xhesika Sharka mirmengjesi ☕
Xhesika Sharka
Xhesika Sharka Vor Monat
Po e vertet
Muhammad & L’ Ingannatore !
de-vid.com/video/video-yGdxwmTczK4.html
maria under
maria under Vor Tag
Jo jo kte kenge u donte te pakten nje ore se per ato njerze qe kan dashtur me shpirt jan plagos godit per vdekje nga tradhtija kalon.ne depresjon nuk te duhet psqiatre ...por kjo kenge esht ilac shpirti 😥😥👏👏
Esiela Bulku
Esiela Bulku Vor Monat
Muzika ajo sikur të jep një frymë shpirtërore🥺💕 je një artiste e madhe
shkodra shkodra
shkodra shkodra Vor Monat
Te bekoft zoti fifi vertet je ni femen me zemer te bardh e te but valla moj fifi ishalla zoti te ka ne dor e te rujat prej qdo rresikut se vertet e merriton e lus zotin qdo dit se tekam ne jeten time e moj mac per ni femen asht shum zor mekan e mir amo zoti te miren kur se hup 🙏🐱❤🙏🧿😇
REZARTA MADANI
REZARTA MADANI Vor Monat
Vërtet këngë shumë emocionuese!Suksese pac gjithmonë Fifi!
niduoe stre
niduoe stre Vor Monat
pozitivisht.Fifi je 😘
Valka Neziri
Valka Neziri Vor 2 Monate
Fifi je rreze dielli. Ke qene i vetmi person real ne ate show, dhe kemi nevoje për gjera jo te shtirura. Eshte për të ardhur keq qe një shoqeri sic jemi ne shqiptaret, gjykojne dhe ofendojne pa ndal kur pjesa derrmuese e tyre jane nonstop me ilacet qe vazhdojne te permendin! Ji vetvetja dhe shkelqe sic din vetem ti! ♥️
Marek Baszyński
👌🏻👁👌🏻
Ornela Lala
Ornela Lala Vor Monat
Po ai seshte realiti per njerzit e sinqert jooo
olti vl
olti vl Vor Monat
Hahhaha Tani ja fute kot hH
Xhevdet Osmani
Xhevdet Osmani Vor 15 Tage
Fifi this is a masterpiece. Thank you. Jemi krenare qe te kemi.
Aferdita Kodra
Aferdita Kodra Vor Monat
Po kur nuk ke shkelqyer ti moj drit . Ti je me e mira nder kentaret shqiptare ,bigbrodher nuk eshte per njerez si ty ❤. Te kendoft e bardha zemer o ylli shqiptaris.
Erla Kacani
Erla Kacani Vor 20 Stunden
Fifi je nje yll I vertete! Ke bere nje super hit! Bravo zemer!👏
Dritan Uka
Dritan Uka Vor Monat
Fifi je nje gengetare e talentuar bravo Zoti te bekoft Suksese ne jet ❤️🙌🙌🙏🙏
Fjola -
Fjola - Vor 2 Monate
Vetëm nji person që i ndijen emocionet shum thell mundet të shkrue një tekst kaq të bukur.. Edhe për zërin as mos flasim. Faleminderit Fif, do na mungosh gjdo dit ne Big Brother. 🥺❤️
2dak
2dak Vor 17 Tage
Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne DE-vid: 2dak
💖yumiazi💖
💖yumiazi💖 Vor Monat
😍🌈OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 🌈😍 ------YOUNG----------------GIRLS ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending 👙💘aishite.tokyo/ai-uehara?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * While me: " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 THREE IN ONE Everyone talking its true DE-vid is the best forever Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Besi Besi
Besi Besi Vor Monat
@Fjola. Esht shum e vertet kjo qe thua
Triumfues
Triumfues Vor Monat
per te gjithe shqipet ->>>> de-vid.com/video/video-adS_fTFyHM4.html
Mergim Gojani
Mergim Gojani Vor Monat
Nje version pak me ndryshe 😉 de-vid.com/video/video-1jxEkVzsAXc.html
Hasanaj 123
Hasanaj 123 Vor Monat
Duam versionin me te gjate sepse kenga perfundon shume shpejte🥺♥️
Emily An
Emily An Vor Monat
O zot cfare kenge,cfare zeri
Aventurat e mia😘
Fifi je nje kengetare shume e bukur. Te lumte goja per kete kenge qe ke kenduar. Fifi je nje kengetare super e mire.🥰🥰
Vfs Fde
Vfs Fde Vor 23 Stunden
Je e mrekullueshme Fifi .Nje keng super👏👏❤
viktor musolli
viktor musolli Vor Monat
Kange Super Plus që e don veshi,teksti i thjesht poashtu dy zera fort mrekullushem: emucion pur mjafton kjo kang adrenalin n’makin 250 km/h me ndegju…Respekt Fifi
Arch Student
Arch Student Vor 2 Monate
Ne versionin boteror Fifi = Adele Ne versionin shqipetar Fifi = Nexhmie Pagarusha Go Fifula ke mbeshtetjen tone te plote ❤
Anna
Anna Vor Monat
Nexhmija I ka shoqet e rralla …. gjuha shqipe artikulohej shume bukur nga bylbyli I Kosoves. Megjithate shume bukur Fifi ka stilin e vete
T T
T T Vor Monat
Fol per vete
Vers Demaj
Vers Demaj Vor Monat
Brravo gjithmon do tjem me fifin sepse e meriton nje artiste si kjo. 👏👏👏
Daily Shqip
Daily Shqip Vor 2 Monate
20 gjerat qe nuk i dinit per Fifi!!! de-vid.com/video/video-MVqMDIQi7Vk.html
Fehmi H
Fehmi H Vor 2 Monate
Respekt gjith e ke Mbeshtetjen Ton ❤️
Razie Duda
Razie Duda Vor Monat
Me pelqen shume kjo kenge pasi kjo kenge te shpreh shume emocione dhe lumturi. Mua me shpreh shume emocione pasi me pelqen shume. Mirypafshim. Shpresoj qe Fifi te beje prape kenge te tilla.
antoni Matishi
antoni Matishi Vor 9 Tage
super kenge 🇦🇱✨✨✨✨❤💛❤
Nifa Bajrami
Nifa Bajrami Vor Monat
Shpirtin ta flladit kjo këngë, rrespekt Fifi.
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
my baby💖💖💕💕💞💞
satibeza
satibeza Vor 16 Tage
l dont understand anything she says but l can definitely feel the emotion in every word,truly a beautiful song ljubav from Bosnia! 🇧🇦❤🇦🇱
satibeza
satibeza Vor 10 Tage
@Mina 22 awe thanks a lot
Mina 22
Mina 22 Vor 10 Tage
The guy:Am I guilty for not loving you a little more. The girl: Am I guilty for not knowing how to love a little less? For not being reserved and acting as a pure schizophrenic The chorus goes: I have lost sun and also myself with it. Even this letter can’t accept my words. Just so I don’t feel cold outside. I translated it for someone that asked here it is. 💕
Oni On
Oni On Vor 2 Monate
O Fif! Te lutem kurre me ne jeten tende mos lejo askend te te poshteroje dhe ulë vlerat,je nje tekstshkruese fantastike,nje talent i rralle ne Shqiperi.Kurre mos ndalo se shkruari dhe se beri kenge aq te bukura.
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏
Desi Bano
Desi Bano Vor Monat
Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱
rozana rozi
rozana rozi Vor Monat
Erdhe ne nje moment te veshtir te jetes time ....dielli do dali perseri ....😇
ERLET COKU
ERLET COKU Vor Monat
Ti je nje Minier letrare Fif dhe per mendimin tim duhet te meresh ne mbrojtje nga UNESCO ☺️❤️😘
Vali A.
Vali A. Vor Tag
Hahaha far Comenti i fort hahaha👏👏
Arta Velija
Arta Velija Vor Monat
E ke kenduar shume bukur♥️ Je yll bote Fifi me e mira ne bot je♥️
BONA KEVIN
BONA KEVIN Vor Monat
FIFI - DIELL TEKSTI I KËNGËS: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Diellin e kom humb Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Diellin e kom humb Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
alban boy
alban boy Vor 2 Tage
Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime de-vid.com/video/video-QksrxsaQ_1A.html
URIM BRIJA
URIM BRIJA Vor Monat
FIFI TEKSTI I KENGES
Muhammad & L’ Ingannatore !
de-vid.com/video/video-yGdxwmTczK4.html
flori mumajesi
flori mumajesi Vor Monat
The company also announced that it doesn't matter what you have the best decisions you can expect from the right tools for your business partner to help with your company before the company is doing well with your company to help you achieve your goal with the company and your business partners with the work process with the company and the company will be able to get the job you want them out there in the process to be able to get the job done by your employ on this process for years now because of the business will be responsible for making sure that your customers to get the job done by your employees to make them more profitable companies will have to be successful and successful in ensuring that you are going to get a new job and we will continue working with you and your business partners with your team members who have the best decisions you can achieve and achieve the goals you have the best decisions and how you work with your company before you have the opportunity for a year to be successful with your team and your family members who are interested with your company before they are willingness you can achieve and improve performance management skills and to make sure you have to understand how you can achieve the goals you have the opportunity you have a job done by your employer because you are doing something that you can achieve your goals with your business and business development team to make sure that your business partners with the company and your business partner with your company in terms to ensure that you have the opportunity you want them to provide you with your business partners and your business and business development team's team members with the same situation with your business partners with the work you are doing what you have to unde the best decisions for your company to make sure that you are doing something to help them understand what you're going through the process to ensure your customers to be able not only have the right to make sure you are doing well with your company before the market for this product development and develop and develop new opportunities for your business partners with your company to make sure you have a good decision on whether you will be responsible with our customers and customers are willing without the need to be successful and have been working together for the past five months or months or months before they are willingness you can achieve the desired results and how to make the most successful decisions you can get your business partner to help them achieve their goals in terms with your business partner with your company that has been working on this issue for months before the company is working with the same process that will help you achieve the desired outcome in which they are willing to work together with the same process that you have to make the decision you have the opportunity you have to be successful and profitable and the company also announced that it will not be able to get the product butterflies down and the company to ensure your customers to be able to make the most successful business decisions you will
Elsa Uruci
Elsa Uruci Vor Monat
@flori mumajesi fol shqip. Te gjitha comentet qe shkruan i Ke ne anglisht ..je Flori mumajesi ne te vertete 😏😏😏
rarexlyric
rarexlyric Vor Monat
Jam fiksuar pas kësaj kënge të Fift. YOU ARE THE BEST FIFI! 👊❤️
clirim baculi
clirim baculi Vor Monat
ilaç per shpirtin! Bravo DIVA 👏👏👏👏
👑Queen👑
👑Queen👑 Vor Monat
Kengetarja më e mir e cila e shnderron boten ne nj vend t veçant me krijimet e saj fantastike❤❤🌎🌎💫💫💞💞🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Barie Emma
Barie Emma Vor Monat
O shpirti bardh je ti ♥️Shum suksese zemer artiste me plot gojen⭐️
Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam
Master TerrY
Master TerrY Vor 20 Tage
Këngët e goditura gjithmonë bëhen shumë shpejt pa illustrime dhe pa menduar 2 herë, thjesht burojnë nga brënda dhe performohet kështu si kjo, dhe tregon që 1 këngë e papritur të bën legjendë!
Denis Blushi
Denis Blushi Vor Monat
Super kenge nga nje artiste e madhe bravo Fifi 👏👏👏
Nora Zeneli
Nora Zeneli Vor Monat
Të Lumt Fifi, zemer flori, e zë magjik 🤍⭐🌹
Aida
Aida Vor 2 Monate
Suksese e dashur! Jeta vazhdon! Ke shumë njerëz që të përkrahin, bëhu e fortë dhe ec përpara! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Triumfues
Triumfues Vor Monat
per te gjithe shqipet ->>>> de-vid.com/video/video-adS_fTFyHM4.html
IT Channel
IT Channel Vor Monat
jemi me ty Fiffiiiiii 🍒😘
Xhulia Cangu
Xhulia Cangu Vor Monat
Pp
theonlymusic
theonlymusic Vor Monat
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏
Florenca Zeneli
Florenca Zeneli Vor 22 Tage
Melodia e pa pershkrushme,si neper filma,teksi si nje varse e shkurter e mbushur me diamanta🥰
Una Tina
Una Tina Vor Monat
3 milion views...asnje dislike! 😍😍😍 Ky eshte vleresimi i vertete i publikut, o ujqer te vjeter te BB. Filloret, o shpirt i bardhe!!! ❤
Algeris Giorgis
Algeris Giorgis Vor Monat
@xuxis! Po
xuxis!
xuxis! Vor Monat
@Algeris Giorgis ka pas qen dikur q e hiqte vet kanali , tani ka dal update i ri qe i ka heq vet youtube
Algeris Giorgis
Algeris Giorgis Vor Monat
@xuxis! DE-vid e ka hequr
xuxis!
xuxis! Vor Monat
E ka heq kjo nr e dislikeve😹
Ajten Aliu
Ajten Aliu Vor Monat
Fifi bravo je artiste e vërtet 👏👏👏 Faleminderit që ekziston ❤❤❤
Bora Hajdini
Bora Hajdini Vor Monat
Çdo varg dhe notë e kësaj kënge është emocion.....FALEMINDERIT FIFI 🙏
Sandra Memlika
Sandra Memlika Vor 2 Monate
Diell je dhe ti ❤️ Ke hyre ne zemrat e te gjithe shqiptareve per sinqeritetin tend dhe cdo gje qe e ke bere dhe thene pa doreza Te duammmm Vetem keshtu vazhdo We love you my baby💖💖💕💕💞💞
Muhammad & L’ Ingannatore !
de-vid.com/video/video-yGdxwmTczK4.html
Ela Allko
Ela Allko Vor Monat
1
M. N.
M. N. Vor 2 Monate
Iliri mir e tha: fifi di vetem te kendoj!!!
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤
Luljeta Ndoca
Luljeta Ndoca Vor Monat
Hey Fifi ....shume e shkurte per te mbushur nje boshllek me permasa madhore ,ndaj te lutem vazhdoje deri ne fund kete perceptim te mrekullueshem 🙏❤
Flori Pirjasi
Flori Pirjasi Vor Monat
Esht kenge qe cdo kush nga ne e ndjen me shpirt 🥰 nje bravo 👏 Fifit 🥰
Brilantina Lekaj
Masterpiece Fifi. Nje uragan me bravo te dergoj 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ruby  🔥 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam
Dorina Chota
Dorina Chota Vor 2 Monate
Ti je shpirt njeriu, je e gjalle Fif, Zoti ti dhente te gjitha te mirat e jetes! Suksese Big Fifi!🤗🤗😘😘💖💖💖💖💖💖🙏🙏🙏💋
Marek Baszyński
👌🏻👁👌🏻
Jaupaj girl☺
Jaupaj girl☺ Vor Monat
@theonlymusic 😏sdu
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤
Brooke 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam
olivia marku
olivia marku Vor Monat
Diellin e kam hup me to dhe veten keng shumë e bukur. Brravo Fifi!💜
Sajmira Balla
Sajmira Balla Vor Monat
Ze brilant 👏❤
E-M E-M
E-M E-M Vor Monat
Te kendoft zemra moj Fifi❤
Arjana Manushi
Arjana Manushi Vor Monat
Ma ke bërë zemrën mal me këtë këngë. Go Fifi go 🔝🔝🔝🔝🔝😘🌹😘🇦🇱
Eri Zeqo
Eri Zeqo Vor Monat
Je nje yll i vertet fifi kenga me e bukur ne bote⭐🇦🇱🇦🇱
Petrit Kukaj
Petrit Kukaj Vor Monat
❤ Cdo artist nxjerr kryevepra ne momente veshtiresie Rrespekt ky esht art jo shaka
Aventurat e mia😘
Suksese Fifi suksese suksese 🥰. Jeta vazhdon beu e forte ka shume njerez qe te perkrahin ty Fifi
Almira Doda
Almira Doda Vor 2 Monate
Je e mrekullushme Fifi muzika që bën na e qetëson shpirtin ! Mos u ndal vazhdo krijo je artiste e lindur 👏👏❤️😘
theonlymusic
theonlymusic Vor 2 Monate
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤
Franko Korça
Franko Korça Vor Monat
Nje super keng e ber nga nje kengetare e talentuar e ka bo me gjith shpirt👏👏👏👏👏👏👏👏
Ada Salkurti
Ada Salkurti Vor Monat
Te lumte Fifi je nje yll i ksaj bote 💓🥺💁
Fabiola Sali
Fabiola Sali Vor Monat
SUPER!!! E mrekullueshme Fifi!!! 👏👏👏👏
Marigona M
Marigona M Vor Monat
O Zot saher e degjoj shoh nje bot tjeter, nje jet tjeter🥰 te bekoft Zoti Fifula je jet🤍
Entela Selmanaj
Entela Selmanaj Vor Monat
Ke nje zë perlë...ti je nje pasuri e paçmueshme ne muziken shqiptare..zeri jot tw dritheron shpirtin...na mungon kaq shum ne bbv se ishe e vetmja qe kendoje live dhe te kenaqje shpirtin ...je e paarritshme
Ylli Germenji
Ylli Germenji Vor Monat
Ke thene fjale te pershtatura nje kengetare te madhe Fifin..
Jaupaj girl☺
Jaupaj girl☺ Vor Monat
@Maaamd Aaliz 😇😇😇
Maaamd Aaliz
Maaamd Aaliz Vor Monat
Fifiteduashume
Xhevi Lumaj
Xhevi Lumaj Vor 24 Tage
I love this song fifi you are the best ❤️
mariola hasani
mariola hasani Vor Monat
Kenge Shpirti 🥰🥰 Fif je e adhurueshme
massimo puggi
massimo puggi Vor Monat
Beatiful voice, sound, melody...
z A
z A Vor 21 Tag
Minimum 10 here qdo dit e ndegjoj ,nuk ka njeri qe nuk e prek ne zemer,po ti je moj dielli vet🥰💥
Pranvera Malaj
Pranvera Malaj Vor Monat
Artiste e lindur. Interpretim i shkelqyer.
barumbadum
barumbadum Vor Monat
Fifi me probleme te medha personale, por tregoj se eshte i vetmi VIP/artist aty. Arriti te krijoj produkt artistik edhe ne ato kushte. Per kete meriton respekt.
ANA XHANI
ANA XHANI Vor Monat
Fifi Ishe Konkurentja me e Fort prandaj te gjelten klecken she te hoqense fituesja do ishe tidheti e meritoje💯💯
FVIDEOS PRODUCTION
Kemi arrit me të kuptu githë atë ndjesi që pate në BBV , nuk u duft me hi po që ke hi e ke dal si Princeshë duke prodhuar muzikë nga ajo që ke ndje . Çka folin për ty ajo është e kotë .. fshihi lotët Bëhu e fortë #Nanush 💓
Luljeta.D
Luljeta.D Vor 2 Monate
Zemren po ma knaq me kete kenge, je e veqante Fifi, te lutem me shume kenge nga ti, te dua pa masé. Duhet te jesh krenare sepse ti je shume e drejte, per kete arsye te tjeret kishin frike nga ti se ishe nje Konkurrenz shume e madhe per ta. Do ti shohim nje dite se ato vajza cka Jane mbrenda do te rrahen ne mes vete, ti ske bere asgje te keqe aty ne BB.. Mpuqqq zemer
Pellumb Gjinaj
Pellumb Gjinaj Vor Monat
Kenge madheshtore bravo Fifi 😍
User Anne
User Anne Vor Monat
Fifi Bravo je fantastik Je shume e mire faleminderit qe na dhuron kenge shume te Mira se shpejt I fillon festival ne rtsh Kisha shume DESHIRE qe te ishe edhe ti ne festival e rtsh-ja ♥️♥️♥️♥️♥️🎵🎤🎤
bella hadiddd
bella hadiddd Vor Monat
Bravo fifi ishe shum person i sinqert dhe me zemer t paster jemi krenar qe kemi ksi kengtare me zemer t madhe dhe t paster ❤️❤️
nuovi stili Ermira
Super kenge ylll je Fifi na knaqe shpirtin o Zot 😘😘😘🌟🌟🌟me kte kenge ⭐⭐⭐👏👏👏👏👏
TIM
TIM Vor 2 Monate
Nje shpirt i lire nuk mund te izolohet,kufizohet, te ndryshoje karakter e te aktroje... Nje shpirt i lire jeton dhe krijon vepra muzikore! 🔥 FIFI ❤
Muhammad & L’ Ingannatore !
de-vid.com/video/video-yGdxwmTczK4.html
Taibe Veseli
Taibe Veseli Vor Monat
Artiste e vertetē, të lumtë fifi ke shkëlqy🌟
Altin Gacaj
Altin Gacaj Vor Monat
Ti je artiste e rrall kenget e tua do degjohen dhe pas 100 vitesh bravo te madhe .vazhdo keshtu e dashur
Lorik Rama
Lorik Rama Vor 24 Tage
Fifi Diva Shqiptare 👑👸❤️⭐️❤️
Bona Kruja
Bona Kruja Vor Monat
E dashur Fifi jam fansja jote të uroj suksese në jetën tënde inshalla ky vit që po vjen të jep atë cfarë të do zemra jote.❤❤❤💋💋💋
Nächster
Yll Limani - Lshoja Zanin
3:14
Aufrufe 10 000 000