Dunkel

Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

FIFI OFFICIAL
Abonnieren
Aufrufe 14 297 724
97% 139 166 3 811

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
instagram.com/ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
instagram.com/fatjonmiftari
Mixey on Ig:
instagram.com/mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
instagram.com/ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Unterhaltung

Am

 

9 Okt 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL Vor Monat
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON
Sevdije Imeri
Sevdije Imeri Vor 3 Tage
@Louis Lecini 🌹
Sevdije Imeri
Sevdije Imeri Vor 3 Tage
@Star Girl 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Kurti Aferdita
Kurti Aferdita Vor 5 Tage
Fantastike,sa me shpesh e degjoj aq me shume me pelqen🙏👌
Luiza Zoja
Luiza Zoja Vor 8 Tage
7778wq²
Keno Zamaku
Keno Zamaku Vor 8 Tage
Cdo dit nizet makina meket keng top
ana paci
ana paci Vor 3 Stunden
E keni qaaaa , super
Xhei Sefa
Xhei Sefa Vor 8 Stunden
Super kenge
Funny Bee
Funny Bee Vor 16 Stunden
Per gjithe Shqiptaret kjo po: de-vid.com/video/video-A1GaOsGYAuk.html
Meli Kurteshi
Meli Kurteshi Vor 18 Stunden
👌👌⭐⭐
Marjane Radi
Marjane Radi Vor 21 Stunde
kam
Suzana Cervadiku
Suzana Cervadiku Vor 23 Stunden
Jeni ma te miret ju pershendes shum ⭐⭐⭐⭐⭐
Di Ko
Di Ko Vor Tag
Nice
CoSslog
CoSslog Vor Tag
Diplomatenstatus durch prishtina...will ich sehen, bis du an den richtigen stoßt, du und Anuz
Arianit Latifi
Arianit Latifi Vor 2 Tage
😭😭🥺🥺🥺🥺
WIN More Than You Winning
I kAn Qir Ropt Duke bler views
Shkodrane Shkodrane
Nashti Ermaili po amo fifi jo🙄😂
Kanita Berisha
Kanita Berisha Vor 2 Tage
Ju lutem me beni subscribe
Shkodrane Shkodrane
Nuk e mohoj se te dua shum😇❤
A Alb
A Alb Vor 2 Tage
❤️
jonida halimi
jonida halimi Vor 3 Tage
Ooff
Karla Mes
Karla Mes Vor 3 Tage
I love always Albanian music ❤️😍
MegaXhemi
MegaXhemi Vor 3 Tage
Ju lumtè🇽🇰
Vilard Pantina
Vilard Pantina Vor 3 Tage
Best
Vilard Pantina
Vilard Pantina Vor 4 Tage
Best musik ever in albanian
TBA. BBS
TBA. BBS Vor 4 Tage
👑👑👍👏👏mat mirt jeni
Sabi Maraj
Sabi Maraj Vor 4 Tage
Shum këngë melodi dhe zëra të mrekulluëshëm..ju lumtë të dyve!!
Dada Ida
Dada Ida Vor 4 Tage
Shum po ju shkon zeri bashk vertet shum ze i mrekullueshem per duet
Etjona Arber
Etjona Arber Vor 4 Tage
Kenga me e bukur fifi kengetarja ime e preferuar me e mira je 👌😍❤👑
Nela Duqi
Nela Duqi Vor 5 Tage
.1
Adelina Geci
Adelina Geci Vor 5 Tage
Kenga ska fjale, ama aktoret i kam fiksim ,kaq bukur rolet i kan bere ,Bravo
Musiclean
Musiclean Vor 5 Tage
m.de-vid.com/show-UCKlXG7Wk6eE7Jg7hI5F-V6Qfeatured
Shkodrane Shkodrane
😇🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
dua
dua Vor 6 Tage
A i keni degjuar keto 10 këngë të vjetra që ngjallin nostalgji përmes muzikës de-vid.com/video/video-tJyS0gBgXS4.html
E F
E F Vor 6 Tage
Super kenge ❤️🌺
Kosova Girl
Kosova Girl Vor 6 Tage
Fffffffmmmmmmiiiiissssssyyuooouuuuu❤️🇺🇸🇬🇧❤️🇺🇸🇺🇸🇬🇧🇬🇧❤️❤️❤️❤️❤️ Luk.....🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Gacha Family
Gacha Family Vor 6 Tage
Amazing song💕Greetings from USA
edmond 123
edmond 123 Vor 7 Tage
Shume e bukur komplimente. Me ne fund nje kenge e arritur👏👏👏👏👏👏
Z i Z O
Z i Z O Vor 7 Tage
idrizi / mirsat Are they male names?
Super Short
Super Short Vor 7 Tage
Yes but I wouldn’t choose them try Kreshnik, Alban or Luan
skakunpl
skakunpl Vor 7 Tage
u are fake musics beacause in poland is original fifi and he is better than u stupid fake
Besmir GEN
Besmir GEN Vor 7 Tage
🇦🇱
Kate Ross
Kate Ross Vor 7 Tage
shorturl.ca/girlhotpornsptn stessa linea di e l' enorme potere che da solo promesso di rompere verso il basso la parola a 💋 エドラマのストーリーの家をで開いたつま先裏、再びあなたがに彼らなり、私は
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI Vor 7 Tage
Ju lumt qe te 2 ve hallall shum keng e bukur dhe me ndjenj 👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Petrit Beqiri
Petrit Beqiri Vor 7 Tage
ju knofte zemra e keni qa kyt kenge👌👌👌
Animal Life
Animal Life Vor 7 Tage
11milion per 1 muaj 😮😮😮😮😮. Mos e degjojne dhe italianet kte kenge 🤣🤣🤣. Kengetare me renome boterore spo arijn te marin kaq klikime per 1 muaj e keto 🤣🤣🤣.
Shkodrane Shkodrane
Ju lumt vertet asht 1 kange shum shum e bukur 😍😍🥰🥰🥰
iti iti
iti iti Vor 8 Tage
Eeww
Vali Vali
Vali Vali Vor 8 Tage
Mashalla ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Klea Karasali
Klea Karasali Vor 8 Tage
Kooioookukkkukuukkuk
Genta Seferaj
Genta Seferaj Vor 8 Tage
👏
Shkodrane Shkodrane
Hhhhh was das
Shkolla 5 Maji
Shkolla 5 Maji Vor 9 Tage
Bukur!
Erina Asllani
Erina Asllani Vor 9 Tage
Krejt ata qe te thojn je e trash mos ja zi per te madhe 😇😇💋
Shkodrane Shkodrane
Shum video klipi i bukur😍🥰🥰
Alesandra Memlika
👏👏👏
Shkodrane Shkodrane
E mir je kajher fifi
Stela Nabaj
Stela Nabaj Vor 9 Tage
Super 😘😘😘
Xhuiana Shaba
Xhuiana Shaba Vor 9 Tage
^👍 è
Miljot Saiti
Miljot Saiti Vor 9 Tage
Zakonisht nuk ndegjoj shqip po interpretimi texti muzika sikur te perkthehet ne gjitha gjuhet e botes do u ndegjojke thjesht boomb internacionale !
Kosova Girl
Kosova Girl Vor 9 Tage
F....mmmmmiiisssssyyyyoooouuuuuu🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸❤️❤️🔥🔥❤️❤️
Klodia Kreka
Klodia Kreka Vor 9 Tage
SUPER ❤
Shkodrane Shkodrane
🙄🙄🤭🤭vertet asht kange e bukur e kini kendu shum mir bravooooo
Need Dollar
Need Dollar Vor 10 Tage
Ermali mbreti tallavase😂😂😂
Agron Bujupi
Agron Bujupi Vor 10 Tage
Fifi & Ermal, respekt.
Doni TV
Doni TV Vor 10 Tage
Nje perfundim i mir i 2020 bravo
Shkodrane Shkodrane
Fifi te dua shummm 😇❤💋💋
A 2020
A 2020 Vor 10 Tage
Suksese Filloreta fifi 😘😍
Ramiz Sinanaj
Ramiz Sinanaj Vor 11 Tage
kenga me e bukur e fifit suksese 😘😘❤
Titi Govori
Titi Govori Vor 11 Tage
I'm American and albanian and I love this song shum mire🤗
Titi Govori
Titi Govori Vor 11 Tage
Shum bukur
Anita Ejupi
Anita Ejupi Vor 11 Tage
EUyf
Arjan vienn
Arjan vienn Vor 12 Tage
Te bosh komente e tepert. Nje bravo te madhe,gjigande fifiiiiiiiii
Shkodrane Shkodrane
Habe meine Ohren gespiezt😂😂😂
blero blero
blero blero Vor 13 Tage
Kjo muzike thjesht dashni ta mbush zemren plot. 😭😍😍
Anxhi M
Anxhi M Vor 12 Tage
Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum
Shkodrane Shkodrane
Oo Bukurosh mir men.....s
Djemailj Nuhiu
Djemailj Nuhiu Vor 13 Tage
a si ka pas cikjo cika nja 80 kille mashum a pom doket?
Djemailj Nuhiu
Djemailj Nuhiu Vor 11 Tage
@Anxhi M JO
Anxhi M
Anxhi M Vor 12 Tage
Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum
Albana Caushi
Albana Caushi Vor 13 Tage
BRAVO ME KENGEN QE KENI BERE.
vringa
vringa Vor 13 Tage
English lyrics: Foggy Everything foggy is today from you Fainty I imagine if I can fight To have you again I am looking forward Will you allow me to love you For that moment I would die I promise you eternity, I promise you Do not deny that you love me Do not deny it I see it in your eyes What you never told me You plunge into my soul oh I do not deny that you’re my soul I do not deny it I am saying, I don’t dare But for you my heart cries I am immersed in your soul oh You let me sleeping I no longer accept excuses Wasted ... nothing without you is the same To have you again I am oking forward If you want, will you leave me For that moment I die I promise you in eternity, I promise you Do not deny that you love me Do not deny it I see it in my eyes What you never told me You plunge into my soul oh I do not deny that I have a boyfriend I do not deny it if I say it does not hold me But for you my heart cries I am immersed in your soul oh Will you allow me to love you For that moment I would die I promise you eternity, I promise you Do not deny that you love me Do not deny it I see it in your eyes What you never told me You plunge into my soul oh I do not deny that yo\re my soul I do not deny it I am saying, I don’t dare But for you my heart cries I am immersed in your soul oh
Shkodrane Shkodrane
Bravo Zemra jem ermal i madh je
Roland Prini
Roland Prini Vor 14 Tage
BRAVO ERMAL FEZUllAI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
JORY DJ
JORY DJ Vor 14 Tage
New remix 👽 de-vid.com/video/video-reAZWQg9A50.html de-vid.com/video/video-reAZWQg9A50.html
JORY DJ
JORY DJ Vor 14 Tage
de-vid.com/video/video-03xaYKRVOnQ.html
fouoii gyhh
fouoii gyhh Vor 14 Tage
Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱
Laura Laura
Laura Laura Vor 14 Tage
Bravooooo👏👏👏👏
fouoii gyhh
fouoii gyhh Vor 14 Tage
Ohh bre Fifi je dashni . Muzika super teksti super
Anxhi M
Anxhi M Vor 14 Tage
Pershendetje nese keni mundesi ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit de-vid.com/video/video-lq6MwzdeeyU.html
Shkodrane Shkodrane
Oooo fifi
iti iti
iti iti Vor 14 Tage
S
Romeo Bylykbashi.
Romeo Bylykbashi. Vor 14 Tage
Nje bravo e madhe per te dy keta artiste sepse kane nxjere nje duet fantastik shume nostalgjike shume domthense dhe teper kenge me shume ndjenje te madhe per dashurine e sotme dhe ate rini...na kenaqet ju lumte goja
Mukarram Azad
Mukarram Azad Vor 14 Tage
Which language it is!! Albanian; kosovo !!
Shkodrane Shkodrane
Zemra zemra jem😍🥰
Romeo Bylykbashi.
Romeo Bylykbashi. Vor 14 Tage
Bravo
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 14 Tage
Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱
Titi Govori
Titi Govori Vor 11 Tage
Bravo translation good job 😂
Mihrije hoti
Mihrije hoti Vor 15 Tage
Shummm kang e mir suksese 🥰🤗
Nebi Mala
Nebi Mala Vor 15 Tage
Like
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 14 Tage
÷÷÷
Fatbarlla Skuqi
Fatbarlla Skuqi Vor 15 Tage
Bella 😍♥️😍♥️😍😍♥️😍♥️😍♥️😍♥️😍♥️😍♥️😍😍♥️
Giulietta Sulo
Giulietta Sulo Vor 15 Tage
Super kenge, super kombinim dhe thjesht adhurim kjo kenge 💖
bowen voowy
bowen voowy Vor 15 Tage
😎 Cool! " Wollt ihr unser neues Video auch ein bisschen pushen?! Wäre super! >> de-vid.com/video/video-XoeRZnp1rEQ.html
Ola
Ola Vor 15 Tage
Jam zhytyr në shpirtin tënd...❤
Ermira Rina
Ermira Rina Vor 15 Tage
je e madh fifi
Dini Qumi
Dini Qumi Vor 15 Tage
Ära des, , , ich hab
Shkodrane Shkodrane
Zemra jem fifi😙😊😇
kosoalb
kosoalb Vor 16 Tage
Edhe kjo muzike nje kopie e radhes dhe sulm direkt per te shemtuar çdo gje qe eshte shqip. A nuk bon pa fut nuansa te muzikes arabe e turke neper tekste shqip?! Çuditerisht, perkrahur nga masa e gjere duke mos e pa rrezikun afatgjate te gjeneratave te ardheshme! Kurr me shume se sa ne ditet e sotme nuk i ka bere dem muzika e shentuar gjuhes, dukjes, kultures, sjelljes, edukates duke atakuar drejtpersedrejti nje gjenerate te tere! Turp turp turp
Bajana Katreli
Bajana Katreli Vor 16 Tage
shume kenge e bukure ❤️
Baki_The_Gamer _12
Baki_The_Gamer _12 Vor 16 Tage
Tung
AJO JAO AJO AJO
AJO JAO AJO AJO Vor 16 Tage
Oj. Fifi. Iq. Nukdedu. Valla. Shum menen. Emalle eki. Uhp. Moj. Keshe. Poknon pomenon se veq tine. Kegtare. Bullica. Keqe. Mgjupja. Gabelica. Kimejet. Pamartu. Se. Ker. Kush. Stmer. Ty. Shko. Mere. Niturk.
miri miri
miri miri Vor 16 Tage
Armida Vllaca ❤
Nächstes Video
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
Aufrufe 47 000 000
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
03:18
Flori Mumajesi - Thjesht te du
03:17
Capital T - Akull
03:09
Aufrufe 19 000 000
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
Aufrufe 5 200 000
Kuruluş Osman 34. Bölüm
2:9:58