Dunkel

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL
Abonnieren
Aufrufe 4 376 540
97% 38 834 822

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
Melody & lyrics : Fifi - Filloreta Raçi
Ork: Kledi Bahiti
Prod.by Threedots
Image director : JoniPeci
🎧 Listen & Download
Fifi - Marova 👇🏼
► fanlink.to/FifiMarovaOnline

#kengamagjike2019 #fifi #onima

Musik

Am

 

17 Nov 2019

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 2 223
Prenga Rramani
Prenga Rramani Vor 2 Stunden
Je nje yll. dhe yjet nriqojin boten. nje treshe shqiptare doja te thosha Rita Ora Bebe Rexha dhe FIFI milarda klikeme per kete kenge. talenti lind. ty te ka fale zoti per kete pune. te duam pa fund e Po te nigjojem pa fune o shuuuuume e dashura FIFI.
Mee
Mee Vor 5 Stunden
Flori style ...aman na vdiqet
L. S.
L. S. Vor 9 Stunden
Ti e meritoje që ta fitoje çmimin por ndonjëher vlerësimi nuk bëhet ne mënyren e drejt por prap se prap je fituese e të gjitha zemrave shumë e talentuar Fifi ⭐👏❤😍
Dije Hoxha
Dije Hoxha Vor 11 Stunden
Te lumt fifi rrall artist ka si ti. Po keta shipecet nuk na dojn neve edhe nuk ta japin venin e par kurrrrrrrrrr
Jonida Cela
Jonida Cela Vor 11 Stunden
FIFI zemer kjo kenga jote dhe kur me ze gjumi e dgjoj ne mendjen❤❤
xhoana curumi
xhoana curumi Vor 12 Stunden
Duhet te ishta kjo kenga fituese jo e enedes
Mehdi Alija
Mehdi Alija Vor 12 Stunden
👏👏👏 big love🌹🌹🌹😀
Mondi Velcani
Mondi Velcani Vor 12 Stunden
Fifi je yll bote. Cmimi te takonte ty. Ta dha publiku.❤❤❤❤Bravoooooo💞
Elona Lazaj
Elona Lazaj Vor 12 Stunden
Se marova pas teje♥️u terbova mbas teje♥️veten harrova mbas teje♥️ti vec Pak te kishe dhen mbas meje♥️👏👏👏👏👏mjalt je ti fifi♥️
Qendresa Kryeziu
Qendresa Kryeziu Vor 12 Stunden
eeec be se kan bo njs krejt shqiptaria osht me te madhen Fifi . A ty bravo t koft nanush se e ke kall 💥💥💥🤞🤞
Emanuel deda
Emanuel deda Vor 13 Stunden
O yll bote ty te këndon shpirti❤️ Mos harro se jemi më një kohë që injoranti godet të diturin😪 tek ti bon padrejtësi gjithsesi mos ta nin se do tvjeri dita Të uroj suksese zemër ❤️
Xhensilda Pjeterkolaj
Xhensilda Pjeterkolaj Vor 13 Stunden
💞
Olimbia klea
Olimbia klea Vor 13 Stunden
si eshte e mundur si japin cmimin e pare dhe vjet e sivjet te njejtin cmim kengetare shume e mire kendon me shpirt e me ze super urime
Erion Sopi
Erion Sopi Vor 14 Stunden
Kengetare me e mire e cile meriton shume me shume. Nje kengetare e cila eshte e drejtperdrejt, e bukur dhe shume e sinqert. Vazhdo te jesh kjo qe je mos u dorzo sepse pas erresires vjen drita.
princeshaa jotee
princeshaa jotee Vor 14 Stunden
je shum e bukur loqk veq vashdo kenga e mir shum like kush menon kshtu
Klodia k
Klodia k Vor 14 Stunden
Kenge Fantastike e degjoj pa pushim. Bravo💖 na kenaqe Jemi krenare per ty Fifi 🥰
Via Veritas Vita
Via Veritas Vita Vor 14 Stunden
Albanian Adele ❤️
Pranvera Belba
Pranvera Belba Vor 14 Stunden
Bravo Fifi
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi Vor 14 Stunden
bravo❤❤❤
Mina Purova
Mina Purova Vor 14 Stunden
Sa te poshter jan qe ta bone hile po gjithsesi je 👑
Fatmir Halilaj
Fatmir Halilaj Vor 15 Stunden
E pa kufi ... si ne enderr zeri yt!!!!
Genti dushaj
Genti dushaj Vor 15 Stunden
Super
Fidan Ukshini
Fidan Ukshini Vor 15 Stunden
Pse arditi bllokon komentet
Kledi alidemi
Kledi alidemi Vor 15 Stunden
Kenget e Fifit Jan super fare pot dhe ajo si vajze eshte e more
Gogo Late
Gogo Late Vor 15 Stunden
Kishte me e marr Fifi
Agron Zenelaj
Agron Zenelaj Vor 16 Stunden
Bravo bravo fifi je super dhe na bere per te qaj vazhdo perpara😍😘😍😣😭😢
Olsi Disha
Olsi Disha Vor 17 Stunden
Super keng fifi♥♥♥♥
AL DO
AL DO Vor 17 Stunden
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Daniela Daniela
Daniela Daniela Vor 17 Stunden
Marova mas teje
Alaudin Mgj
Alaudin Mgj Vor 18 Stunden
Niher tu ba rap tash ksi far hamami hahahahaha
ergys Celaj
ergys Celaj Vor 18 Stunden
Po te egziztonte drejtesija ti do ishe fitusja e kenges magjike 2019 se ti emeritojshe fitoren BRAVO Fifi te duam shum te gjith je ma emira
Xhulia Kosteri
Xhulia Kosteri Vor 18 Stunden
E mrekullueshe
Besnik Rushani
Besnik Rushani Vor 19 Stunden
Fifi je ze per shpirtin dhe ilaq per zemren,thjesht dhe shkurt Dive e Madhe.
Ela Guraj
Ela Guraj Vor 19 Stunden
Kush mendon qe FIFI duhet te kishte vendin e pare ne kengen magjike
Etleva Emini
Etleva Emini Vor 19 Stunden
Fifi super ,du ferdinst Platz eins,,Du hast eine geile schtime,
Ornela Xhindole
Ornela Xhindole Vor 19 Stunden
Bravo fifi kenge super e bukur ne kenge magjike ishte the eshte e bukur the fitove zemrate tona me pelqen shum ti fitove se fitove the me shum me kete kenge zemra tona beravo super fifi
Edvina Celiku
Edvina Celiku Vor 19 Stunden
Súper 👌❤ti e meritoshe
anurb aritfak
anurb aritfak Vor 19 Stunden
👏👏👑👑❤❤
Dori Bregu
Dori Bregu Vor 20 Stunden
👏👏👏👏bravo fifi
manjola korriku
manjola korriku Vor 20 Stunden
Fifi o yll 😘😘
Nächstes Video
KEIN SCHLAF
3:21
Aufrufe 221 994