Dunkel

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

UnixMusic
Abonnieren
Aufrufe 4 483 347
98% 44 089 744

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/IrkencHykaAsaj
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Irkenc & MUMA
Mixing - Jojo
Video: Imagine Films

Follow Irkenc Hyka:
Instagram: instagram.com/irkenc.hyka/?hl=en
Facebook: facebook.com/IrkencHykaOfficial/
Follow UnixMusic:
Instagram: instagram.com/unixmusicprod/

#IrkencHyka #ONIMA #Unixproduction

Unterhaltung

Am

 

7 Nov 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
Anamaria Vasiu
Anamaria Vasiu Vor 8 Stunden
❤️
Georgiana Carmen
Georgiana Carmen Vor 9 Stunden
Traducere!? E prea frumoasă
Gabriela Duhan
Gabriela Duhan Vor 12 Stunden
A ei Chiar dacă îmi dau lume întreagă Nu, nu mă atrage atenția Te voi ține în brațe Și dacă spun Că nu sunt bun pentru tine Nu le crezi aj aj aj Îi spun că o iubesc că o iubesc Îi spun că o iubesc că o iubesc Ai venit Mi-a luat ochii Inima a început să iubească Suntem împreună la soare și la ploaie Oricum ar fi viața Iartă-mă de fiecare dată când am vina Și când îți strig Chiar și când exagerez Chiar și atunci când nu te aud Tu, cel mai valoros lucru Să știi că nu am viață fără tine Vă voi spune un singur adevăr Chiar dacă îmi dau lume întreagă Nu, nu mă atrage atenția Te voi ține în brațe Și dacă spun Că nu sunt bun pentru tine Nu le crezi aj aj aj Îi spun că o iubesc că o iubesc Îi spun că o iubesc că o iubesc Chiar dacă îmi dau lume întreagă Nu, nu mă atrage atenția Te voi ține în brațe Și dacă spun Că nu sunt bun pentru tine Nu le crezi aj aj aj Îi spun că o iubesc că o iubesc Îi spun că o iubesc că o iubesc
Midhat Sawaid
Midhat Sawaid Vor 13 Stunden
Albanian songs are the best , just figured out that today❤️❤️❤️
ELENA GABRIELA POROJAN
ELENA GABRIELA POROJAN Vor 15 Stunden
Bună.o traducere vă rog.superba melodie
Gabriela
Gabriela Vor Tag
Amazing Voice ! Beautiful video ! I must to find all the translate lyrics ! 🙈 But I will look for them with pleasure ! 🤗 I find the translate lyrics are amazing ! I will let here for who need to understand ! Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her 👏👏👏👏👏
lorenc caku
lorenc caku Vor 2 Tage
Sa ndjenjë sa e thjeshtë
bosu lică
bosu lică Vor 2 Tage
🎧🎶🖤
Vedihana Prifti
Vedihana Prifti Vor 2 Tage
👏👏💖💖🌟
Ana Noka
Ana Noka Vor 3 Tage
🥰🥰😍😍
Arta Merseli
Arta Merseli Vor 3 Tage
Të gjith botën t'më jepnin Jo s'më hyn në sy un në krahët e mi do të mbaj edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty ti mos i beso aj aj aj i them asaj se e dua, se e dua i them asaj se e dua, se e dua Erdhe ti more syt e mi zemra nisi te dojë jemi bashk, në diell dhe në shi sido jeta të shkojë falem ti sa her kam faj dhe kur ndonjëherë të shaj edhe kur e teproj edhe kur s'të dëgjoj ti je gjeja më e shtrenjtë dije un pa ty skam jete do të them një të vërtet Të gjith botën t'më jepnin Jo s'më hyn në sy un në krahët e mi do të mbaj edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty ti mos i beso aj aj aj i them asaj se e dua, se e dua i them asaj se e dua, se e dua 2x
erges myrto
erges myrto Vor 4 Tage
Po
Anastasja Hasik
Anastasja Hasik Vor 4 Tage
Love💕
Anxhi M
Anxhi M Vor 4 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum
Rebeca Tariuc
Rebeca Tariuc Vor 5 Tage
Minunată piesa ..🥺❤❤❤
The Illyrians Are Coming Back
Wtf 😂👍👏👏👏🙏
Bashkim Kadishani
👍
Andreea Ganea
Andreea Ganea Vor 8 Tage
Me encanta 😍
Eli Eli
Eli Eli Vor 9 Tage
Kjo esht fiks per dasem do martohem dhe nje her😂😂😂
alex leka
alex leka Vor 10 Tage
Bbb.
Aurora Bracellari
Aurora Bracellari Vor 10 Tage
n
Ene Hoxha
Ene Hoxha Vor 11 Tage
❤❤
Benim Hayatim
Benim Hayatim Vor 11 Tage
Teper e duaa💔🥺🥺🥺🥺
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj Vor 12 Tage
🇦🇱🇮🇹♥️👌👌👌😥😥😥👍👍👍
Gloria Qose
Gloria Qose Vor 12 Tage
❤️❤️❤️
Stejsis Sulejmani
Stejsis Sulejmani Vor 13 Tage
Sa e bukur eshte kjo kenge o zote nuk e di po me mungon shummmm 😔😔😔
Erion Haska
Erion Haska Vor 14 Tage
Të dua ❤️
S D
S D Vor 14 Tage
I am listening this song from morning until night 💗💕💞💝💝💖
Αρβιόλα Νανούση
😍😍😍😍😍😍😍😍
marsela Marsela
marsela Marsela Vor 15 Tage
E keqja e kesaj kenge eshte sepse mbaron shpejte..dhe nuk ngopesh ta degjosh
HAVA BEQIRAJ
HAVA BEQIRAJ Vor 15 Tage
33#@
Adriana Ramona Sandu
❤❤❤🥰
Anxhi M
Anxhi M Vor 17 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum de-vid.com/video/video-9q1u1hLbw38.html
Davika SHKIR
Davika SHKIR Vor 18 Tage
What language is it?
Anxhi M
Anxhi M Vor 17 Tage
Subscribe plzzz
Edlira Myftari
Edlira Myftari Vor 17 Tage
Albanian language
eridak m
eridak m Vor 19 Tage
Ohh Irkenc😜♥️
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj Vor 20 Tage
❤❤
Lucky Luciano
Lucky Luciano Vor 20 Tage
Me Kete Kenge Pershendes Nje Shoqe Qe E Kam Shume Xhan Ketu Ne Uk 🇬🇧 🇦🇱😜👌
Klea Paeshti
Klea Paeshti Vor 20 Tage
Mknaqe shpirtin 🥺
Anxhi M
Anxhi M Vor 17 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum de-vid.com/video/video-9q1u1hLbw38.html
Dalip islami Dalip islami
shum me ka pelqije muzika
IAAC OFG
IAAC OFG Vor 22 Tage
Kenga e mevlanit me tekst de-vid.com/video/video-lCnNVJjiU6E.html
Lira Subashi
Lira Subashi Vor 23 Tage
yll bote kjo kenge
Anxhi M
Anxhi M Vor 17 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum de-vid.com/video/video-9q1u1hLbw38.html
Anxhela Hoxhali
Anxhela Hoxhali Vor 24 Tage
Z cd mW WZl py
Ezana Kica
Ezana Kica Vor 24 Tage
Who disliked this video tell me ????? 😭😭😭😭😭❤️
Verona Mara
Verona Mara Vor 24 Tage
Sa me pelqen kjo kenge.E degjoj cdo dite
Eduarta Gega
Eduarta Gega Vor 24 Tage
Super kenge bravooo 🌟👑
Anxhi M
Anxhi M Vor 17 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum de-vid.com/video/video-9q1u1hLbw38.html
Osman Allaraj
Osman Allaraj Vor 24 Tage
Super keng
Doriana Llocko
Doriana Llocko Vor 24 Tage
♥️
Kejsi Mihasi
Kejsi Mihasi Vor 25 Tage
👏🏻👏🏻❣❣
Anna Maze
Anna Maze Vor 25 Tage
Kenga me e bukur qe kam degjuar ❤❤❤
Bensu Soral
Bensu Soral Vor 26 Tage
Eshte ora 5 :8 min dhe sapo pashe ne enderr ish te dashurin tim, ajo enderr ishte shume reale dhe nuk e di pse por tani qe me doli gjumi jam duke qare, me kishte marre malli aq shum sa nuk po mund ta ndaloj te qaren. Me erdhi kjo kenge ne mend sepse diten qe eshte lancuar kjo kenge ne u ndame dhe po kuptoj qe me mungon shume, ju lutem me thoni si te veproj 😩😩😩😩
R Xh
R Xh Vor 26 Tage
Sa tekst i bukur dhe nje videoklip i bukur gjithashtu .
Diona Morina
Diona Morina Vor 27 Tage
👏👏👏💃💃💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥😉😎
PaNiC
PaNiC Vor Monat
Could i have the translate of this song? Love from Romania
PaNiC
PaNiC Vor 22 Tage
@Sidorela Kamami thank youuu dude love u
Sidorela Kamami
Sidorela Kamami Vor 28 Tage
Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her
Sam Shtjefni
Sam Shtjefni Vor Monat
Ohh❤
Katreina Evison
Katreina Evison Vor Monat
T7eys
Esmeralda Bregaj
Melodia e çdo zemre ,bravo autorit
Musha Christensen
Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her
S D
S D Vor 14 Tage
I think that it's nice that songs are translated,it goes even more deep in soul..Greetings from Croatia
S D
S D Vor 20 Tage
Thank you for translation 💗💕
Eazy E
Eazy E Vor Monat
Te dua e bukura💋💋💖💖💖💖💖❤❤👑
Arman Gucci
Arman Gucci Vor Monat
Nice
xhoni bravo
xhoni bravo Vor Monat
bravo irkenc ke zerin me te bukur ne bote
HareeOfficial
HareeOfficial Vor Monat
Kjo kenge eshte bere ne teatrin Migjeni Shkoder?
Fatime Minolli
Fatime Minolli Vor Monat
Pershendes burrin tim me kete kenge 🌟🌟🌟🌟💓😍
Renata Hoxha
Renata Hoxha Vor Monat
😍😍
Klodjana Binjaku
🙏🌻🤩
vio Gr
vio Gr Vor Monat
(@@@);bravo
Maggie Trupido
Maggie Trupido Vor Monat
🏓🏸🌟🌘🌗🎌🎌⛲⛺🚿💈🌁🌖🌪🌤🎌🎌⛲⛺⛈⛅🎾 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij.* *Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Dia Kokomani
Dia Kokomani Vor Monat
❤️❤️
Noelia Kalemi
Noelia Kalemi Vor Monat
Dashuria nk ka kufi💕💕
Ela ela
Ela ela Vor Monat
Kjo kenge eshte Dashuri♥️
Gerta Kasmi
Gerta Kasmi Vor Monat
Sa me shume e degjoj aq me shume dashurohem mas kesaj kenge ❤️😇🥰
isa bel
isa bel Vor Monat
The ending is so beautiful😭❤️
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko Vor Monat
Super këngë 🔥🔥🔥
enkelejda vathi
enkelejda vathi Vor Monat
🥰🥰🥰🥰🥰 se e dua😘🙏
Venerika Shurllo
💓💓💓💓💓💓💓💓💟💟💟💟💟💟💓
Tirana Albania
Tirana Albania Vor Monat
❤❤❤❤
Lule te vetmuara
super music
Jaho Ariana
Jaho Ariana Vor Monat
Superrr e km dedikuar kt kengn dhe e dua pa fund je m I miri ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥☆☆★★★
Hi Chem
Hi Chem Vor Monat
I'm Algerian and I like Albanian songs
Benim Hayatim
Benim Hayatim Vor Monat
Oohhhaaaa per 4 jav eka keq shum liks cari Meda ska keq shum likes😂😂😂
Marius Cristescu
Nice song , from Romania with love ! Good Friends Albanians 👍
THAT GIRL
THAT GIRL Vor Monat
I love this song
Esi Zekthi
Esi Zekthi Vor Monat
And if you give me all the world i dont want it I will take you in my arms, And if they sey im not for you Dont believe it...... I hope i translated it right 😊
bilishu aliss
bilishu aliss Vor Monat
This song is amazing 🥰🥰
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Vor Monat
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚💔💖💝💞💘💕emila💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤arisi💎💎💙💙💚💚💔💖💝💗❤❣💕💞💘asaj💎💎💙💙💚💚💕💘💞irkenc💎💎💙💙💚💚💝💟💞💘💟💕💗❤💝💖💔💓💟💞💘💕💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Florian Kryeziu
Florian Kryeziu Vor Monat
1000 komente i bera un
YoYo
YoYo Vor Monat
So beautiful! 💘🎶
bilishu aliss
bilishu aliss Vor Monat
This is actually brilliant
Alkida Gjata
Alkida Gjata Vor Monat
The best song ever 😘😘❤❤I love this song 💙💙💜💜💛💛💚💚💖💖
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor Monat
This song is amazing 🥰🥰
Bardha Malaj
Bardha Malaj Vor Monat
Love you jeta ime ❤️
Yousra Bakkali
Yousra Bakkali Vor Monat
Any english lyrics for this amazing song ?
Chiara F
Chiara F Vor Monat
Masterpiece 🔥
Anxhi M
Anxhi M Vor Monat
Subscribe plzzz
pida siouy
pida siouy Vor Monat
Zeri ilaç per veshet Love❤️
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor Monat
Super keng pershendes
Στεφανος 13 Παο
Klea se te dua ❤
NIKA TAFA
NIKA TAFA Vor Monat
Kenga me vl
Dorjan Llace
Dorjan Llace Vor Monat
Me vari lesht nga ty nuk ka ajaja
Kledi Selko
Kledi Selko Vor Monat
This song is amazing 🥰🥰
Ela Celiku
Ela Celiku Vor Monat
🌺
pida siouy
pida siouy Vor Monat
Super keng
doliio volay
doliio volay Vor Monat
The best song with the best text 🔥😍
Nems Tv
Nems Tv Vor Monat
From spain 😍😍
Geri Matraku
Geri Matraku Vor Monat
✌❤🤴
Ajsen Jakupllari
Super kenge 👏🏻👏🏻👏🏻
Nächstes Video
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
02:56
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
Aufrufe 6 900 000
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
Aufrufe 1 500 000
Alban Skenderaj - Jolie
03:08
Cat Bites Fork, Fork Hits Cat
0:11