Dunkel

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN
Abonnieren
Aufrufe 1 051 408
92% 10 000 778I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.

Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-vid for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Am

 

17 Apr 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Nuri hoda
Nuri hoda Vor Tag
Prz kryeminister si edirama nuk keni pasur dhe nuk keni per te pasur me te mire respekteeeee ps
itali italia
itali italia Vor Tag
PRAPA DIELLIT VAFSHI FUNDRRINAT E Ridhitjes ANTI SHQIPTARE ME KRIMINELE PER TE GJITHA KOHERAT EDI RAMOVICI BASHKE ME BANDEN E TI MINOI DEMOKRACINE BERI KRIM MAKABER ELEKTORAL TURPI BOTES
Adi Veizaj
Adi Veizaj Vor Tag
Bravo albano
Cela Cela
Cela Cela Vor 5 Tage
Ja hiqni te qeshrat se nuk i kuptojm mir jo cdo 10 sekonda qeshin telespektatoret
Fuck You
Fuck You Vor 6 Tage
Ahhahhahahahahhhahahahahahahahahahahahah Albano Bogdoo jee Legjendaa e Shqiperiss o wllaa
Fuck You
Fuck You Vor 6 Tage
Eshte i vetmi nga shqiperia qe me benn te qesh me lott Legjend e Gjall
Free style
Free style Vor 15 Tage
Kulukuk
Buchi Podcast
Buchi Podcast Vor 16 Tage
de-vid.com/video/video-U5r8RS4JEzs.html
Llegenda Babs
Llegenda Babs Vor 20 Tage
Aj mjer për këtë popull kush udhheq
why not
why not Vor 26 Tage
Fun fact: tgjitha fjalet e lushit i dolen te verteta 😂😂
David Albania Boy
David Albania Boy Vor 28 Tage
Rama largou 👉💩
Enisit Smajlaj
Enisit Smajlaj Vor 29 Tage
Ka ardhur Edi Rama pas 1 muaj më parë
Çesk Matana
Çesk Matana Vor 29 Tage
Rama eshte .njeriu i zotit
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Vor 29 Tage
E varrosi flamurin 😂😂😂😂
Ana 2222
Ana 2222 Vor 29 Tage
Rama je yll🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Ben Gjoshi
Ben Gjoshi Vor 29 Tage
Me Ramen e gjete humorin, nuk ka bir nane ta vej ne siklet eshte i lindur per aktor😂
Ylli Rusheku
Ylli Rusheku Vor Monat
Thashetheme qe rama eshte piktor.tani qe i fitoi rama te tera mandatet tashi mot per 8vite fitoni😎😎😎👑👑
Zimo
Zimo Vor Monat
Haha 😂
Albin Husejni
Albin Husejni Vor Monat
Hahahaha far legjendash hahaha
Diego Quavo
Diego Quavo Vor Monat
Albano historik
Elian Alia
Elian Alia Vor Monat
Kur fatkeqesia u duket shqiptareve humor. Vertet per te ardh keq. Kryeministri drogaxhi, "aktori" cigan bythelepires. Ky lloj niveli kete nivel humori meriton.
Rozeta Ferko
Rozeta Ferko Vor Monat
😂😂😂🤣🤣🤣
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi Vor Monat
Artist boti, nudo nudo, haha
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi Vor Monat
Haha bravo Edi,
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi Vor Monat
Nuk rruhet se ashtu eshte moda
Ola Mira
Ola Mira Vor Monat
Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb Vor Monat
22:22 ja futi Rama 😅
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb Vor Monat
Albano 👑 i humorit Shqiptar .
DjUlerima
DjUlerima Vor Monat
Go Rama Go je Gjigand! haha
Blerim Pergjegjaj
😂😂😂😂😂😂
xhina 007
xhina 007 Vor Monat
A vdeksha une per kete .. Bossi
Brawl Srars Players
Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Bleona Orhan
Bleona Orhan Vor Monat
une jam fejuar 9 her mo 🤣
Jurgen Kola
Jurgen Kola Vor Monat
😭😭😭
Eri Ermal
Eri Ermal Vor Monat
Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.
sartv _57
sartv _57 Vor Monat
Haaaaaaaaaa
sartv _57
sartv _57 Vor Monat
Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva
sartv _57
sartv _57 Vor Monat
E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum
Leonard Hysa
Leonard Hysa Vor Monat
Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Merni bashen e futja ne B....
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Jepi nje shuplak hahaha hahaha
Angel Angel
Angel Angel Vor Monat
Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂
Angel Angel
Angel Angel Vor Monat
Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha
Angel Angel
Angel Angel Vor Monat
Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂
9 H
9 H Vor Monat
HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣
Ilmi Hoxhaj
Ilmi Hoxhaj Vor Monat
Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet
Naser Rexhepi
Naser Rexhepi Vor Monat
Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT
Isni Shatri
Isni Shatri Vor Monat
Fitoj pisi
Aurel Metolli
Aurel Metolli Vor Monat
Bisha
Ramazan Asllani
Ramazan Asllani Vor Monat
Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ
Lindsey Rodenberg
Te vrafte zoti ishalla mar edi rame
Ze Ver
Ze Ver Vor Monat
Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3
BENARD GUGA
BENARD GUGA Vor Monat
CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA
Dardania Sacra - Kosova
Edvinov ramoviq drogirash
Besnik Lusha
Besnik Lusha Vor Monat
Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi
Ermira Kasa
Ermira Kasa Vor Monat
Saliut
Ermira Kasa
Ermira Kasa Vor Monat
Si vjen ke kemba
Ermira Kasa
Ermira Kasa Vor Monat
Bravo
Ermira Kasa
Ermira Kasa Vor Monat
Po ti more
Johnny Depp
Johnny Depp Vor Monat
Ca rrote kari ky Rama
Klebeta Bollati
Klebeta Bollati Vor Monat
Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️
Osmosis
Osmosis Vor Monat
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo
Mirela So
Mirela So Vor Monat
Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar
Elisa Elisa
Elisa Elisa Vor Monat
😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !
klotilda cenko
klotilda cenko Vor Monat
Je Njesh EDI RAMA!
Olgert Gertyy
Olgert Gertyy Vor Monat
🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist
Bes Nik
Bes Nik Vor Monat
E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣
Brian Merdani
Brian Merdani Vor Monat
Je i lart Gilbert
Zeus Tv
Zeus Tv Vor Monat
Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Alban Shabani
Alban Shabani Vor Monat
Top show
rema rema
rema rema Vor Monat
Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍
Zeus Tv
Zeus Tv Vor Monat
Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈
Zeus Tv
Zeus Tv Vor Monat
Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta
Selman Bulica
Selman Bulica Vor Monat
😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘
Selman Bulica
Selman Bulica Vor Monat
bravo edirama bravo
Anxhela Banaj
Anxhela Banaj Vor Monat
Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Vor Monat
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Ardonisa Galantzi
Zoti Rama je shume i zgjuar
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo Vor Monat
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo Vor Monat
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo Vor Monat
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!
Armadinio GamerYT
🤣🤣🤣🤣
Arnaldo Veliaj
Arnaldo Veliaj Vor Monat
Shume bukur
Fatos Burraj
Fatos Burraj Vor Monat
Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot
Rate Respi
Rate Respi Vor Monat
Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist
Adelio Kapllanaj
Pyt
Αλμπι κοτσι FILE TEMA
Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka
Gezim Kaba
Gezim Kaba Vor Monat
Eshte shume per te qeshur
Suela Hyka
Suela Hyka Vor Monat
Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0
olsi kocli
olsi kocli Vor Monat
Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion
Dani khtte
Dani khtte Vor Monat
ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta
Armend Zikolli
Armend Zikolli Vor Monat
Qfar publiku pldh
Alen Goretic
Alen Goretic Vor Monat
👏👏👏👏👏👏👏👏
DBICY
DBICY Vor Monat
i paska vu dhomt albano
Ardian Gjata
Ardian Gjata Vor Monat
Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama
chico malo
chico malo Vor Monat
Per te qeshur apo per te qar
Xh1 016
Xh1 016 Vor Monat
Fitore PS 💜🌷
Bad Boy
Bad Boy Vor Monat
BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Alda Zejno
Alda Zejno Vor Monat
😂 😂 😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Vor Monat
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
shpresa Odei Dahen Kamil konja
Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣
Mishtaku Eterinda
Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nächster
the longest jump in minecraft
0:43
INCREDIBLE Artists #Shorts
0:30
COUPLES WORKOUT CHALLENGE
0:55
Aufrufe 3 303 408
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
Aufrufe 782 818