Dunkel

Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

n'Kosove Show
Abonnieren
Aufrufe 1 413 120
94% 13 348 783

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Musik

Am

 

20 Nov 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
Zana Kolat
Zana Kolat Vor 5 Stunden
Bravo 🌟🌟
no name
no name Vor 15 Stunden
Mirë.
Duraku Arlinda
Duraku Arlinda Vor 17 Stunden
B
Bushi Ndue
Bushi Ndue Vor 18 Stunden
Leonora Jakupi. Nje dive e kenges, nje artiste e vertete qe nuk i mungon asgje, as zeri, as bukuria, as qiltersia. Kengetarja e luftes qe aq shume e duam.
Its_me
Its_me Vor 21 Stunde
👏
Besiana Mani
Besiana Mani Vor 23 Stunden
Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉
Artan Maloku
Artan Maloku Vor Tag
Bravo shum tmir dyt duet me vend dhe muzikt shum tmira💪💪
Erjon Gashi
Erjon Gashi Vor Tag
ju lumt teper mir
Sommer Sommer
8:32 min oppaa Patjeter ni ren duhet mu dalldis😂
Lek Toma
Lek Toma Vor Tag
Bravo Bravo Fantastik te dy 👑🦅💞❤️🇦🇱
fklb 0000
fklb 0000 Vor Tag
Tu ha zemren 10p her e degjoj kte keng
Nora Mujaj
Nora Mujaj Vor Tag
Kështu kallen këngët dhe performancat nga zemra e Shqipes origjinale , pa "petulla" e kulturës Turke .( Disa pjesa instrumenteale në këtë duet janë influencuar nga muzika Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱
tonni41
tonni41 Vor 2 Tage
Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.
Marash Njebza
Marash Njebza Vor 2 Tage
👌👍🥇
soinhu foitu
soinhu foitu Vor Tag
wow! super nice?
olivia Boci
olivia Boci Vor 2 Tage
Super keng bravo jeni shummm te mire
ema ema
ema ema Vor 2 Tage
Kukuku sa keq po knojka ky djali e qiti qafen pi venit ...🤣🤣🤣🤣🥰
soinhu foitu
soinhu foitu Vor Tag
Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟
ema ema
ema ema Vor 2 Tage
Kurr sko dit moj leonor me kcy ..
Merita Smoqi
Merita Smoqi Vor 2 Tage
Me pelqen shum siete fantastici, urime 🌹🌺🌺🌹♥️ da Merita Italia
Merita Smoqi
Merita Smoqi Vor 2 Tage
Bravissima urime 🌹🌺🌻 ju lumte kenga shum e bukur urime 🌹🌺😘 siete fantastici auguri da Merita Italia
Ela Celiku
Ela Celiku Vor 2 Tage
🌺
Murat Hasani
Murat Hasani Vor 2 Tage
Suudsuxuuxux
bowen voowy
bowen voowy Vor 2 Tage
miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli
Emanuel Xheleshi
Emanuel Xheleshi Vor 2 Tage
Bravo ju lumte goja ❤❤
Bahrije Durmishi
Bahrije Durmishi Vor 2 Tage
Albina kelmendi
Egi 22 Eggs 22
Egi 22 Eggs 22 Vor 2 Tage
🔥🔥🔥👍👍👍 Respekt shum bukur e Kendume👍 sidomos Leonora Bukuroshe si tanaheret👌
NASH DALE
NASH DALE Vor 2 Tage
LEONORA KRALICE JE ME TE VERTETE SKA CHYSH ME KOMENTU MA TEPER
bowen voowy
bowen voowy Vor 2 Tage
O DRENIC O KALLENE
Ubi Servina
Ubi Servina Vor 2 Tage
leonora zerin pushk, shum e fort, kesaj ska kush ja kalon, i lumte..
Fatmir Vokrri
Fatmir Vokrri Vor 2 Tage
veshja e saj kot kot pa lidhje
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 2 Tage
Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟
Avni Elezi
Avni Elezi Vor 3 Tage
Shum bukur
Avni Elezi
Avni Elezi Vor 3 Tage
Shum bukur
Florim Shehu
Florim Shehu Vor 3 Tage
10:22 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
M B
M B Vor 3 Tage
Asim gashi woo qfar zani mega👌🏻launara din me kan bashkunon vitin e kalum me sabrin fezuallahin e ket vit me asim gashin
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 2 Tage
Hey!! Great vid!!
Gjyle Pjetri
Gjyle Pjetri Vor 3 Tage
Bravooooo
Gjyle Pjetri
Gjyle Pjetri Vor 3 Tage
Ju rujt zoti
Radije Alili
Radije Alili Vor 3 Tage
❤❤
Ana Anushka
Ana Anushka Vor 3 Tage
Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼
Jesus 2030
Jesus 2030 Vor 3 Tage
Jesus still loves you...HE is the Lord...He is the Alpha and Omega...HE is the beginning and the end...He is the first and the last...He is the King of kings.. HE is Lord of lords...repent from alkahol, pornography and prostitution, drugs and read the BIBLE and accept Jesus as your Lord and you Will have eternel live...Jesus will come back soon, very soon, maybe 2030 or 2031 according to 2 BIBLEVERSES : HOSEA 6.2 and 2 Peter 3.8 ...after two days he will revive us...1 day is like 1000 years...we think that Jesus had left this world in the year 30 or 31 and Jesus said, that he will come back as he left. We can calculate : 2 × 1000 + 30 or 31 = 2030 or 2031. Another very important message : the darkness is the last sign (Luke 21.25) before the arrival of our Lord Jesus on the clouds (Luke 21.27). After the arrival of Jésus on the clouds there will be the rapture (Luke 21.28). Are you ready for the Kingdom of Heaven? REPENT SO YOU WILL BE READY !!!gg
mimoza gjermani
mimoza gjermani Vor 3 Tage
oh zemra jukendoft dyve shum shum mir dyt Po kendoni kendofshit gjithmon se bashku👏👏. oj Leonora Si rrush oj kukell po Samir kendon e kercen Si Ballan je oj princesh. Si shyhrete behluli dhe Mahmut Ferati Leonora jakupi dhe Arsim Gashi 💕👏👏👏
Riza Behrami
Riza Behrami Vor 3 Tage
O DRENIC O KALLENE
Riza Behrami
Riza Behrami Vor 3 Tage
O prite DRENiCE prite
Shyhrete Gashi
Shyhrete Gashi Vor 3 Tage
kaher skam ni ze ma te mir ju lumt
Enver Azemi
Enver Azemi Vor 3 Tage
Kengen mate miret e vitit dy mate miret Respekt 👌👌👍👍✊✊
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji Vor 3 Tage
Ze Brillant..!!! PERFEKTO...!!!👍🇦🇱🇦🇱
Behar Bajrami
Behar Bajrami Vor 4 Tage
m.de-vid.com/video/video-AADS3Nz0NWg.html 😍😍😍😍
soinhu foitu
soinhu foitu Vor 4 Tage
Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.
Denis Rexhepi
Denis Rexhepi Vor 4 Tage
Shum bukur suksese
Besnik Sylejmani
Besnik Sylejmani Vor 4 Tage
Shumm mir Asimmm...po me kon e paske baaaa
Astrit Brahimi Hajdarmataj
hallall
Shehri Osmani
Shehri Osmani Vor 4 Tage
O zot qfar zani mahënitës ⭐👍 ju lumt. Sukseset mos ju mbarofshin kurr krenohem me ju vendasët e mij. DRENICA LEGJENDARE 🇦🇱🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu Vor 4 Tage
vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi Vor 4 Tage
Spo qohet në kam askush për ju zonjë u pëlake pasna harru që ti je dikun
Celine Diors
Celine Diors Vor 4 Tage
miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli
Arjeta Muhaj
Arjeta Muhaj Vor 4 Tage
Këngetarë yje në pamje e interpretim 👏👏!
Aurora Hoxha
Aurora Hoxha Vor 4 Tage
Shume duet i mire, po ju ka hije me bashkpunu gjithmone se po pershtateni shume..
Elsa Sylejmani
Elsa Sylejmani Vor 4 Tage
Ju lumte dueti me i mir 2021 💖
e,a.o. gashi
e,a.o. gashi Vor 5 Tage
Moti skom ndegju potpuri ma te mire! Ju lumt...
robert likaj
robert likaj Vor 5 Tage
Asim vazhdo me ket stil te muzikes, ke nje ze te mahnitshem, shum unik
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Vor 5 Tage
Oj Adelina. Spot vjen inati Drenicakja. Tka fut ner saq
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Vor 5 Tage
Yll yll yll. Bote. Lenore si. Bionc.
Elife Sherifi
Elife Sherifi Vor 5 Tage
Asim Gashi fjalen dy sun ta bon kush per ZOoo 🏆
Xhevrije Sulejmani Xheladini
Dueti ma i mire qe kam degju najher zerat ma te mire te estrades shqiptare nje big like
mikin lirou
mikin lirou Vor 5 Tage
Bravooo drenicake si❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
BADMENINO •
BADMENINO • Vor 5 Tage
vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/
Luljeta Ademi
Luljeta Ademi Vor 5 Tage
kjo nuk del kurre nga moda ,big like e keni te dyy 🥰💫👌
Valentina Rama
Valentina Rama Vor 5 Tage
😘❤️🥰😵😍🥳☺️😂🇽🇰💜🦋🍀🥺🙏🎃😱🇦🇱🙂😭🌻😀😥😽👧🏽🙀😹😻😼😡😜so ist sie
Genita Genita
Genita Genita Vor 5 Tage
Q
ꪑꫀꪶꪖ
ꪑꫀꪶꪖ Vor 5 Tage
Ju lumte zemra se na kenaqet shpirtin🥰🥰❤️
Gjejrane Berisha-Schlick
Jeni ma te miret e kosoves👏👏
Roland Prini
Roland Prini Vor 5 Tage
BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Neri C.
Neri C. Vor 5 Tage
Bravo , ju lumtë që të dyve. Duet fantastik. Veqse me pas vazhdu edhe pak paska pas me lëshu zemra Asimin afër Leonorës 😉
LA LI
LA LI Vor 5 Tage
Ju lumt jau mundsoft allahu kofshit e knofshit gjithmon
berat Halilaj
berat Halilaj Vor 5 Tage
Hajde Hajde 👏👏
nijuo joing
nijuo joing Vor 5 Tage
Kenget e vjetra jon me te bukura gjithmon ju lumt Leonora dhe Asim si gjithmon te mrekullueshum ju pershendes nga Gjermania
Benny
Benny Vor 6 Tage
Vend shume i bukur ja vlen te vizitohet >>> de-vid.com/video/video-Dh3416nxo-o.html
Eduarta Gega
Eduarta Gega Vor 6 Tage
👏👏👏🌠🌠
Bekim Hasani
Bekim Hasani Vor 6 Tage
rrespekt bravo bravo bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
nijuo joing
nijuo joing Vor 5 Tage
Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses
Vjollca Kulli
Vjollca Kulli Vor 6 Tage
Zemra ju kendoft 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱
Hello Bro
Hello Bro Vor 6 Tage
tfyfd
ArdianLimanmeraOfficial
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Lule Lule
Lule Lule Vor 6 Tage
Leonora e Arsim shum mir suksese 👏👏❤❤
klajdicanada
klajdicanada Vor 6 Tage
Super duet ! you knofte zemra gjithmone
Albin Useini
Albin Useini Vor 6 Tage
Respekt Per asim gashin super ⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰
Feride Jakupi
Feride Jakupi Vor 6 Tage
❤️❤️✨✨😘🙏
senni bgon
senni bgon Vor 6 Tage
Ma e keqja osht qi perfundon respekt osht diqka fenomenal 👍
Halime Gashi
Halime Gashi Vor 6 Tage
mos vet per kto veshje zoti narujt
Zana Januzaj
Zana Januzaj Vor 7 Tage
Komplimente per dukjen Leonora, shume në form je,me siguri ushtron se sikur Jennifer Lopezi!Asimi zerinsikur bilbil!
senni bgon
senni bgon Vor 6 Tage
Ju kendofte zemra!
Kim Kimi
Kim Kimi Vor 7 Tage
Bravo👏👏👏
Albert Koka
Albert Koka Vor 7 Tage
👏👏👏👏
Edison Koka
Edison Koka Vor 7 Tage
👌👌👌
Rosi A
Rosi A Vor 7 Tage
Cfar bukuroshje 700 vjet rnosh Leonora
Hamide Govori
Hamide Govori Vor 7 Tage
Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses
Julia norvegji
Julia norvegji Vor 7 Tage
pershendes qe te dyt shum kenge te mira bravo
Dzabir Pajaziti
Dzabir Pajaziti Vor 7 Tage
Leonara ma shummm qicekkkkk
Bashkim Gjoshi
Bashkim Gjoshi Vor 7 Tage
👍👏👏👏👏
laskin riubn
laskin riubn Vor 7 Tage
🔥Ki Djali e kalli krejt🔥
Bedrie Tabaku
Bedrie Tabaku Vor 7 Tage
Bravo shum bukur goja ju lutem
Zejnie Uka
Zejnie Uka Vor 7 Tage
Ju lumtë dyve, jeni të mrekullueshum!
laskin riubn
laskin riubn Vor 7 Tage
Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️
Lirie Probibaj
Lirie Probibaj Vor 7 Tage
#€€&
Lirie Probibaj
Lirie Probibaj Vor 7 Tage
Rygtdyyrut
Lirie Probibaj
Lirie Probibaj Vor 7 Tage
Nfjrjtjt
Ardit Alili
Ardit Alili Vor 7 Tage
Ozott sa e embel leonora 👑👑❤
Nächstes Video
Yllka Kuqi - Potpuri 2021
08:03
Aufrufe 1 700 000
Azula's R
3:43
Aufrufe 732 557
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
03:50
Stupcat - Tallava vs Artisti
29:20
Blue & Grey
4:15
Aufrufe 14 342 610