Dunkel

Lumi B x Yll Limani - Pate

Lumi B
Abonnieren
Aufrufe 7 247 490
96% 70 281 2 194

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Lumi B x Yll Limani - Pate
Music & Produced by: Fatjon Miftari
Lyrics: Lumi B, Yll Limani
Mix: Niklas Neumann
Master: Lex Barkey
Video: Imagine Films
#lumib #ylllimani #onima #pate

Unterhaltung

Am

 

14 Aug 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
Ckemi mir Mir ti mir
Ckemi mir Mir ti mir Vor 7 Stunden
Po emrat e balerinave pse si keni ber publike mo 😯
dua
dua Vor Tag
Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë de-vid.com/video/video-wYCEEZiPgi4.html
Gabriel Gabriel007 G
Super Lumi B
Artan Domi
Artan Domi Vor 7 Tage
Lumo u perplase me murin
Mid Side Records
Mid Side Records Vor 10 Tage
Follow me for new music please. Spotify perdoret dhe ne shqiperi tashme 🙏✌✌ open.spotify.com/user/yncu6la8hbznrvjbdaydmx5u2?si=z_kFxM8LSvaIVVgl66zn4A
Frizzψ
Frizzψ Vor 10 Tage
FAKE YEEZYS LMAOOOOOO
Albania Aoe
Albania Aoe Vor 11 Tage
Khu pot dhim breeee
Music Albania
Music Albania Vor 11 Tage
I love where Ylli says "bebe bebe"
Krenar Gashi
Krenar Gashi Vor 11 Tage
Mu
L.N
L.N Vor 14 Tage
Qr si ja paska marr fjal per fjal lyric's DMX-Gonna make me lose my mind
Sherete Memishi
Sherete Memishi Vor 16 Tage
Elle une jam shiptar
PIXEL Production
PIXEL Production Vor 18 Tage
Ku jan shqipet Adrenalin. KOSOV&SHQIPNI beni SUBSCRIPE kanalit tim. Zoti ju rujt tgjithve
xheneta lumi
xheneta lumi Vor 18 Tage
O magajt💑💑😘😘lumi shum shum bukur
Aida Hoxha
Aida Hoxha Vor 19 Tage
Lbjio000990
Blenirta Kurti
Blenirta Kurti Vor 20 Tage
Si shpirt je o yll ❤❤❤❤
lenc skura
lenc skura Vor 20 Tage
Pate pate hahahaa
lenc skura
lenc skura Vor 20 Tage
Po kari po
Citi Official
Citi Official Vor 21 Tag
Nonen e pederav jav qifsha
xheneta lumi
xheneta lumi Vor 21 Tag
Lumi shum. Bukur😙😙😙😔😙😙😙😙😙
Erina Erina
Erina Erina Vor 22 Tage
suaosfyd
Flori Hoxha
Flori Hoxha Vor 22 Tage
E llomat e nones kret porrno videon
Shkendija Azemi
Shkendija Azemi Vor 26 Tage
M
Fatbardh Shpuza
Fatbardh Shpuza Vor 26 Tage
Like kush e shikoi videoklipin pa degjuar muziken !
Fjolla Hoti
Fjolla Hoti Vor 26 Tage
Temper fort
Yll Sefolli
Yll Sefolli Vor 26 Tage
💋👌
Arben Celaj
Arben Celaj Vor 27 Tage
Ffheugheugbtxu
iamsarah my daily life and travels
Mire ka kendur apo jo
Burim Zogaj
Burim Zogaj Vor 29 Tage
Like kushe e don yllin ❤⭐⭐
Dion Alenda
Dion Alenda Vor 29 Tage
Se di aka naj kun ne bot kurve se ne shiptari e tmerrshme
Gg Gg
Gg Gg Vor 29 Tage
Like nese doni me taku yllin limanin🦋⭐️ Dhe lumin😇🥂
Ibrahim Krasniqi
Heh
Brunilda Baço
Brunilda Baço Vor Monat
Super Ylli Limani... 👌👌😍😍😍🤗🤗🤗❤❤
saramantjela shkalla
💜
Besnik Burrniku
Besnik Burrniku Vor Monat
Mir
Nita Veseli
Nita Veseli Vor Monat
Ju lutem ato qe mendojn qe keto vajza nuk duhet te ishin aty mutin le te ma han sepse shum Mir e ka Ber kengen ylli neregull
luela hysenllari
yll je ma i miri
Adela Dela
Adela Dela Vor Monat
O dashni yll limani , I ❤ you
Edon445
Edon445 Vor Monat
taking from DMX
mikea hiooi
mikea hiooi Vor Monat
Si gjithmooooon: Mahnites ☺️
sokin jon
sokin jon Vor Monat
Like kujt i pelqen kjo keng??
Erina Erina
Erina Erina Vor 22 Tage
dushakjshxkzuehducboejsdkfhzusmzjnxlanusidhs
Edip Kaferi
Edip Kaferi Vor Monat
Like kush e do Yllin dhe koment kush do Butrintin.
Borana Latifi
Borana Latifi Vor Monat
0ugnjc9dti bgjnjkbougugvbdug
alida flus
alida flus Vor Monat
Vallahi Bravo. Mükemmel ses. Helal olsun sana
mikea hiooi
mikea hiooi Vor Monat
💪💪👍
Alea Terrnava
Alea Terrnava Vor Monat
O të lumtt o yll se zanin ma te mir e kii bravooooooo ylli limani😍😍😳
Alea Terrnava
Alea Terrnava Vor Monat
@sokin jon po ti ski nevoj me than kutgjo se nuk te pengon ty sen per komentet e vajzaave 😉😛
sokin jon
sokin jon Vor Monat
Krejt ne rregull perveq ktynve qikav👎
bilinas mini
bilinas mini Vor Monat
Like kujt i pelqen kjo keng??
hi bye
hi bye Vor Monat
e pate pate e pate ni patate
Menti Ndini
Menti Ndini Vor Monat
Te tëra kenget qe bene jane shume te bukura❤❤❤
alida flus
alida flus Vor Monat
i’m in love with this😍
dcoog anml
dcoog anml Vor Monat
Like kujt i pelqen kjo keng??
bilinas mini
bilinas mini Vor Monat
Hello everyone ju ftoj në kanalin tim shpresoj tju plq videot dhe tju ndihmojnë nese deshironi bejini subscribing🤗🤗
Tarkan Celebi
Tarkan Celebi Vor Monat
Vallahi Bravo. Mükemmel ses. Helal olsun sana
Bana Koni
Bana Koni Vor Monat
Bravo. ylli
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor Monat
Esta canción me encanta 🌸 oh mi bebé, oh mi bebé 🎶👀
dcoog anml
dcoog anml Vor Monat
luv u yll limani like nese e doni😙
merlinda rrudhani
Yo
Alxhora Bushi
Alxhora Bushi Vor Monat
❤❤🥰
Victoria Martini
Best song😍😍😍😍
Lyrics Video
Lyrics Video Vor Monat
Sa sherkin ylli nja 2 killa
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor Monat
U
Milot Berisha
Milot Berisha Vor Monat
💪💪👍
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor Monat
Yll Gilani qaq keng pa lidhje sdin as qysh me lujt ja ka mshu tallava ka pak bajat je bo
Joanna
Joanna Vor Monat
Krejt ne rregull perveq ktynve qikav👎
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor Monat
U
Nafije Kryeziu
Nafije Kryeziu Vor Monat
👍👍
Joshi Kook
Joshi Kook Vor Monat
Esta canción me encanta 🌸 oh mi bebé, oh mi bebé 🎶👀
Ask to seduce Miss
i’m in love with this😍
Jetttaa Jemm
Jetttaa Jemm Vor Monat
Nice Bugja👍
Joanna
Joanna Vor Monat
👍🏻
Higjena e gojës & Këshilla
Hello everyone ju ftoj në kanalin tim shpresoj tju plq videot dhe tju ndihmojnë nese deshironi bejini subscribing🤗🤗
Monika Floster
Monika Floster Vor Monat
🔴🔴🔴 [ id26340926.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id26340926.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id26340926.sexygirlsx.ru/login ]
Jara Asani
Jara Asani Vor Monat
Ylli gjithmon perfekt muzikat ❤️👍🏻😍
Orjon Kortoci
Orjon Kortoci Vor Monat
Bravo Lumi B Edhe Ylli Limani
Ask to seduce Miss
lumi un per ty skisha pa me syyy bravoo veq sme pelqen kto qikaa tu twerk palidhjeee
The3DProjects
The3DProjects Vor Monat
Ky trashulla e dhin cdo her. Pse kishe anglisht flet kur s‘din???
Elena Prekpalaj
Elena Prekpalaj Vor Monat
luv u yll limani like nese e doni😙
Semine Latifi
Semine Latifi Vor Monat
Ududjdhyhrudhduhf💋💋💋😍👄👄😍😗😗😗😙😚
Emily An
Emily An Vor Monat
i’m in love with this😍
Aferdits Cakiqi
Aferdits Cakiqi Vor Monat
U
Liridon Hoxha
Liridon Hoxha Vor Monat
Yll Gilani qaq keng pa lidhje sdin as qysh me lujt ja ka mshu tallava ka pak bajat je bo
Cassie
Cassie Vor Monat
lumi un per ty skisha pa me syyy bravoo veq sme pelqen kto qikaa tu twerk palidhjeee
Eteri Vorobyova
Eteri Vorobyova Vor Monat
🔴🔴🔴 [ id43772176.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id43772176.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id43772176.sexygirlsx.ru/login ]
Semine Latifi
Semine Latifi Vor Monat
💋💋💋💋💋💋
Bledar Picari
Bledar Picari Vor Monat
O elia
lyricy lyricy-video
O te vdes per ☁️ sa imir je bre yll ❤
lyricy lyricy-video
@Emily An 💙😂
Emily An
Emily An Vor Monat
1:15🤣🗡
Semine Latifi
Semine Latifi Vor Monat
😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😚😙😗😀😍😘🍓
Giulios Marku
Giulios Marku Vor Monat
Dillë Kern
Dillë Kern Vor Monat
👍🏻
Cassie
Cassie Vor Monat
Kkll
Dasilva Sanaj
Dasilva Sanaj Vor Monat
💎💎😘😘
Stela Beu
Stela Beu Vor Monat
Oh me baby ...... super kenge 💥💥❤❤❤
Charming nowhere to hide
lumi un per ty skisha pa me syyy bravoo veq sme pelqen kto qikaa tu twerk palidhjeee
Bass Boosted 2.0
Such a great song.😍 Love from Bangladesh 🇧🇩
bowen voowy
bowen voowy Vor Monat
nje keng me Kiden nje me Taynen do jen super hite eeeee yllyllyllyll
Arben Celaj
Arben Celaj Vor Monat
ORJANA
Borana Latifi
Borana Latifi Vor Monat
Kenge ime e pruar
Charming nowhere to hide
qe àq
niduoe stre
niduoe stre Vor Monat
Super keng 😘😘😘😘
Semine Latifi
Semine Latifi Vor Monat
Sa.e.bukur.kenga
Semine Latifi
Semine Latifi Vor Monat
😗😗😍😘😚😙
Aksel Skoti
Aksel Skoti Vor Monat
😍
Aksel Skoti
Aksel Skoti Vor Monat
ylli limani king
Omar King
Omar King Vor Monat
1:15🤣🗡
niduoe stre
niduoe stre Vor Monat
Thuajani partnerit këto 5 shprehje dhe forconi dashurinë tuaj 👇 de-vid.com/video/video-xdbbRqU7WMs.html
Granit 10
Granit 10 Vor Monat
Kush jon kto dhipat?
bowen voowy
bowen voowy Vor Monat
pi
wow hi
wow hi Vor Monat
😮
Alba Alea
Alba Alea Vor Monat
Kkll
soinu foig
soinu foig Vor Monat
Lumi b bravoooo einfach genial!! Yll topppp stimme wie immer!!! Big like 👍🏼👍🏼👍🏼👏🏼
10Metih10
10Metih10 Vor Monat
Lumi un për ty s'pasna pa me sy Lumi un për ty s'pasna pa me sy Mjeri un për mu se hala hala po t'du gjith Hitt
5555 Subscribers Without Any Videos Challenge
Literally 1 % people who are reading....May you parents live happily healthily for more then 💯 years😇❤️💙❤️🙏😇
Antonina Slown
Antonina Slown Vor Monat
🔴🔴🔴 [ id72788379.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id72788379.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id72788379.sexygirlsx.ru/login ]
Leyla Pikolan
Leyla Pikolan Vor Monat
🔴🔴🔴 [ id71507660.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id71507660.sexygirlsx.ru/login ] 🔴🔴🔴 [ id71507660.sexygirlsx.ru/login ]
Nailya Gurieva
Nailya Gurieva Vor Monat
🔴🔴🔴 [ 13031831.sexygirlsx.ru ] 🔴🔴🔴 [ 13031831.sexygirlsx.ru ] 🔴🔴🔴 [ 13031831.sexygirlsx.ru ]
Fiona Kraysler
Fiona Kraysler Vor Monat
🔴🔴🔴 [ 94850967.sexygirlsx.ru ] 🔴🔴🔴 [ 94850967.sexygirlsx.ru ] 🔴🔴🔴 [ 94850967.sexygirlsx.ru ]
sindi YouTube
sindi YouTube Vor Monat
Si quhen ato kercimtaret?
soinu foig
soinu foig Vor Monat
Ne 10 sekondat e kenges me tranoj 😍🔥🔥🔥
Arber Rama
Arber Rama Vor Monat
laje verren thujji asaj 1:17
Ornela Xhahysa
Ornela Xhahysa Vor Monat
🖤🤍💗💓💞💕💟💝💔💖💘💝❤🧡💛💚💔💜
Jonit Bytyqi
Jonit Bytyqi Vor Monat
qe àq
Remi Madhi
Remi Madhi Vor Monat
Veç për lumin e dëgjoj këtë këng se ky raku ësht si piçk!!!!!!!!!!
genta beq
genta beq Vor Monat
pi
Nara idrizi
Nara idrizi Vor Monat
😍😍😍
Nächstes Video
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
Aufrufe 3 800 000
Malli
02:30
Aufrufe 441 000
Young Zerka x Fifi - PaGajle
03:15
19.  VEQNJO (MOZZART ALBUM)
04:00
Aufrufe 11 000 000
asdfmovie13
2:41
Aufrufe 3 976 858
Masumlar Apartmanı 7. Bölüm
2:19:49
Wer kommt mit + Wohnung..!?
10:14
Hercai 45. Bölüm Fragmanı
0:57