Dunkel

Meda - Ish dashnia (Gezuar 2021)

ArkivaShqip
Abonnieren
Aufrufe 2 171 216
96% 20 923 789

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by: Emracom
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestracioni: Nexhat Mujovi - Wirusi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3CvMXMI98hzRDRisS6vkBK
iTunes: music.apple.com/us/album/ish-dashnia-single/1542474471?ls=1&app=itunes

Unterhaltung

Am

 

28 Nov 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
X0na Avdyli
X0na Avdyli Vor Tag
Maj miri meda
Edison Edonis
Edison Edonis Vor 2 Tage
Kalle kalle O med 🤩🤩🤩🤩
Edison Edonis
Edison Edonis Vor 2 Tage
Kalle kalle O med 🤩🤩🤩🤩
Cuci Cuci
Cuci Cuci Vor 2 Tage
Dua te kerko ndim po pate mundesi me ndimu qe te paguaj nje kredi prej 3mijon lek un skam mundesi mi ba pagesat ka nje vit qe si kam pagu se jam pa pun tani kam dhe lind dhe skam te ardhna as me hanger buk. Jo ma me ba pagesat kredia me esht shtu nga 1miljon e 500 tani ka arrit 3miljo po mi kerkoin te bej pagasat kam ra ne hall skam ku me i mart ju betohem ju lutem me ndimoni pa pate mundesi si kur te gjith nga pak do me ndimoni shum ta heq a te kredi ju lutem 🙏🙏me ndimoni ta mbyll kredin ju betohem ne zot qe nuk po ju genje kam me fakte me ju tregu .me leni nje numer kontakti qe dhe ju tregoj fakte nese mund te me ndimon me shkruani ketu qe te ju jap numrin e logarsi se krediti
Xhevahire Fazliu
Xhevahire Fazliu Vor 2 Tage
3eeeeweeee73u
Vicky Dedusaj
Vicky Dedusaj Vor 3 Tage
Hajde Med kalle
noeli mehaj
noeli mehaj Vor 6 Tage
Q re y&
Brian Schraner
Brian Schraner Vor 7 Tage
Guhu hs in
Loni 12
Loni 12 Vor 8 Tage
Bravo meda e kalle
AHMET GASHI
AHMET GASHI Vor 8 Tage
C👏👏👏😅⛅⛅
Gesi Ramadanii
Gesi Ramadanii Vor 8 Tage
Por fekt👌👍
Egzona Salihu
Egzona Salihu Vor 9 Tage
Hahahha
Dzavid Duraki
Dzavid Duraki Vor 9 Tage
Zoti trujt sot e 100 qind vjet ishallah kendofsh gjithmone edhe rrnofsh sa Malet
Idriz molla Idriz
BRAVA KESHTU VAZHDO
Edonit Avdiu
Edonit Avdiu Vor 9 Tage
😍😍😍
milaim sinani
milaim sinani Vor 10 Tage
Bravo Meda te kendofte zemra shume bukur
Fatmire Osmani
Fatmire Osmani Vor 11 Tage
Bravo medo 👍👍
Artin Gashi
Artin Gashi Vor 11 Tage
Meda kënktari më i mirë
Tayna Dorentina
Tayna Dorentina Vor 12 Tage
Qikjo pjes ma e bukur nisha ne jena nisha
Ertina Maloku
Ertina Maloku Vor 13 Tage
Med keng shum e mir te uroj sukses
Djellona Maloku
Djellona Maloku Vor 14 Tage
Te lumt Meda ❤👏👏👏👍👍
Argjent Gashi
Argjent Gashi Vor 16 Tage
kalle kalle med
Bukurie Krasniqi
Bukurie Krasniqi Vor 16 Tage
Te kendoft zemra se kenga shume e mire veq vazhdo keshtu😘❤
Edlir Bajrami
Edlir Bajrami Vor 16 Tage
Kari pidhi jashaaaaa
Albin Pllana
Albin Pllana Vor 16 Tage
💙❤💏💏💋👄💛💛💚💚
Remzi Asani
Remzi Asani Vor 17 Tage
Meda
Ditlind Arifi
Ditlind Arifi Vor 17 Tage
Suksese brravo e ke kalll te lumt 10000000000000000000000000000000000000000000
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari Vor 18 Tage
👏👍
Nexhmije Pagarusha
Nexhmije Pagarusha Vor 19 Tage
Vini re vini re Meda esht ba krejt Boj te Zez veq syt I duken gjat carantines rsht kan ba bardh tash boj e zez 😝😝😝😝
Fadil Hyseni
Fadil Hyseni Vor 12 Tage
Shyqyr dolen prej karantines se nuk u njofshin kam kujtue qe eshte Dani 😂
sedo sedo
sedo sedo Vor 16 Tage
Po zeshkan esht de flok te zeza ka pas
Dani Asani
Dani Asani Vor 21 Tag
bosbos bos
Dani Asani
Dani Asani Vor 21 Tag
braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavo
Elias Ismajli
Elias Ismajli Vor 21 Tag
Lvv
BETTHYCE N.
BETTHYCE N. Vor 21 Tag
minunat Îmi place Meda cântecele
Arjeta arjeta
Arjeta arjeta Vor 22 Tage
E shkume harrume 😃😃😃😃
lendri alushaj
lendri alushaj Vor 22 Tage
m949tefkm.k
Gentrit Sinani
Gentrit Sinani Vor 23 Tage
Hello
Ardisa Krasniqi
Ardisa Krasniqi Vor 23 Tage
😉🤴🤴💃💃💃
Amelja Morina
Amelja Morina Vor 23 Tage
Egcv. Cc
Genta Temaj
Genta Temaj Vor 23 Tage
shume bukur
Genci Genci
Genci Genci Vor 24 Tage
U
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi Vor 24 Tage
⭐🌏Meda 1111111❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤1111111🤲🤲🤲🤲
Misrete Sopa
Misrete Sopa Vor 24 Tage
Bravo Meda 🤴
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Vor 24 Tage
S'ka fjal për Meden.. i pa arritshëm😊
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Vor 24 Tage
Meda❤️⭐⭐⭐⭐⭐
Zana Cila
Zana Cila Vor 24 Tage
Bravoooo
Drite Krasniqi
Drite Krasniqi Vor 25 Tage
Bravooo Meda 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu Vor 25 Tage
💋💋💋💋
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu Vor 25 Tage
Se na kaqe 💌💞💞
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu Vor 25 Tage
Te lumt goja oj lexhed
Gjevahire Bozhdaraj
🔥🔥🔥👏👍
Dijar Shahini
Dijar Shahini Vor 26 Tage
Exxxzźë0Z
Ardit Kabashi
Ardit Kabashi Vor 26 Tage
LIKE KUSH E NIGJON AKOMA
Dana Dana
Dana Dana Vor 27 Tage
Ohhh med bre na knaqe me kong dashnis. 🥰
Megi Shehu
Megi Shehu Vor 28 Tage
Fantastike té knoft zemra
Jehona Braha
Jehona Braha Vor 28 Tage
💃💃💃💃
lozo usa
lozo usa Vor 28 Tage
kurr mos u bofshi dy-sha ...ish dashnija te shko tek pishat tja pastro truri. ajri paster ti reflekton jetes🎶🎶🎶aji qe mka bo me vujt leta sheh qka ka humb ...
Online Offline
Online Offline Vor 28 Tage
Klipi pa lidhje fare ..nuk e di pse ke humb origjinalitetin o Medë.RIKTHEHU
Qendrim Istrefi
Qendrim Istrefi Vor 29 Tage
A jon Couple.rn
Besfort berisha Besfort berisha
Ee the best time for me is to get a call back from the one you sent me the one that is
Lori Lleshi
Lori Lleshi Vor 21 Tag
Ar00è0002
Bmw Motorsport
Bmw Motorsport Vor Monat
Verу good music I love Albania music 🇧🇬☝️
Xheva Batijari
Xheva Batijari Vor Monat
Meda bukuroshi ma i miri ne bot je super yll meda
Lulja Ime
Lulja Ime Vor Monat
Te lumt goja Med....te knofte shpirti per jete..te rujt Zoti ty dhe familjen tate dhe gjith shqiptaret
Albi Jon
Albi Jon Vor Monat
Qfar nish hiq mir spoknan krjet le me Gesang se hiq spo nihet zani nir qaj se thot se ti din me knu ska lidhje me mu zik as me keng mazamakeq Kur qar zani
Zabeli Flamur
Zabeli Flamur Vor Monat
Te lumt Herz
Franceska Sieber
Na lujte me kto kong dashni je🤗❤
AmarSalihiii04 Salihi
Rjsufis
drritan balla
drritan balla Vor Monat
të këndoft zemra legjend
Zilbije Ziberi
Zilbije Ziberi Vor Monat
😘😘😘😘😘
Antonete Quni
Antonete Quni Vor Monat
Mengjesi meda nermale je .nr.1 ne maj mir ne kete bote une tranona per kenge tua te bukur zoti te gzofte ty me famije tende te merkullushem si ti po na gzone me keto kenge te bukura te don ty Med te don krejt bota, te pershendes nga Italy. Quni Antonete...veramente sei troppo bravo👍👍👍👌👌👌👌👌🙏🙏🙏🙏🙏
Fortnite Fortnite
Kalle Kalle 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Enver Sejdiu
Enver Sejdiu Vor 2 Tage
Afrim
Afrimlubovci Afrimlubovci
Qka na aa na ka.maminwhebwhqiq nq qmq qka ck qja nq kq qkq ah va a a
Afrimlubovci Afrimlubovci
Poqnqkq wh rnaj av aj am.aj nq a qk q
Minire Haxholli
Minire Haxholli Vor Monat
👌👌
Afrimlubovci Afrimlubovci
Kq ajw rje s qj hahhhahah
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afq ajw
Afrimlubovci Afrimlubovci
Po a iuwt qba
Afrimlubovci Afrimlubovci
Kw wjw ahd jw tbsugf h wjw a
Afrimlubovci Afrimlubovci
Qo qjs w
Afrimlubovci Afrimlubovci
Kw wja qkw kw qjd dh rkq qmqjq ana na a
Afrimlubovci Afrimlubovci
Poqjq wqbq
Ajne Jahaj
Ajne Jahaj Vor Monat
👏👏👏
Sofe gashi Sofe gashi
Riuehejdw vsuzuzoxssngcud9emfv
Vlore Krasniqi
Vlore Krasniqi Vor Monat
Bravo meda te uroj sukse gjith jeten ska me dugagjin ja kemi anen
Elona Berjani
Elona Berjani Vor Monat
Lngvn0sahh
altina kurtaj
altina kurtaj Vor Monat
bravo😉😉😉
Gzim Mehmeti
Gzim Mehmeti Vor Monat
Ti edhe je nr 1
Nora Berisha
Nora Berisha Vor Monat
Qofsh gjithmon 1 e meriton te jesh gjithmon e gjithkun numer 1 te lumt
Toni Hoti
Toni Hoti Vor Monat
Je 1 Med
Faruk Musliu
Faruk Musliu Vor Monat
Suksese
Shkelqim Muca
Shkelqim Muca Vor Monat
Njish je meda
aola wili
aola wili Vor Monat
Ska me ty MED💪🔥🔥🔥🔥
Fatmir Haliti
Fatmir Haliti Vor 26 Tage
a0aqqqqqq
Merita.Krasniqi Merita
luje krejt👏
miko foin
miko foin Vor Monat
Bravo meda je number ni gjithmon me muzik te mira te lumt zemra 👏👏
Lola Beourgeois
Lola Beourgeois Vor Monat
qka jan kallishat
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor Monat
🔥🔥❤
Marjana Ndreka
Marjana Ndreka Vor Monat
S ka dit qe nuk e nigjoj kagen tane te kesh shendet dhe jet ti dhe familja jote jeni familje e mrekudhushme te keni jeten ⭐💙⭐💙⭐💙
Amra Memedi
Amra Memedi Vor Monat
90
Amra Memedi
Amra Memedi Vor Monat
910000
Ambeta Skenderi
Ambeta Skenderi Vor Monat
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
misolou fout
misolou fout Vor Monat
Dihet kush ka punu gjat karantines per ket sezon dimror respekt je nr 1😘💋
Nächstes Video
Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)
03:38
Meda - E du (Official Video 4K)
03:14
Cataleya
02:33
Aufrufe 48 000
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Aufrufe 9 200 000
Kindertattos in ASOZIAL
9:47