Dunkel
No video :(

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)

ArkivaShqip
Abonnieren
Aufrufe 3 036 272
% 0 0

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Available on:
iTunes: itunes.apple.com/us/album/moter-e-vella-feat-vjollca-haxhiu-single/1436045801
Deezer: www.deezer.com/en/album/73359852
Spotify: open.spotify.com/album/6FmU8hqwGukk4mGT9pwNYM
Muzika & Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Wirusi
Video: BUG

Unterhaltung

Am

 

12 Sep 2018

arkivashqip moter vella medavjollca haxhiu medavjollca haxhiu moter vella

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 451
F767lorimp Rexhepaj
Shum e Bukur qikja kang ma ka thü Zemren
Mergime Mazreku
Mergime Mazreku Vor 22 Tage
!😥 Bravo meda Bravo vjollca shum mir bravooooo
merita fejza
merita fejza Vor 26 Tage
😢😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👏
alketa kalaj
alketa kalaj Vor 27 Tage
Lhxcjjjhjj n a. P gj zjinsaA mlkbk
Ramaj Lule
Ramaj Lule Vor Monat
Zemra u knofte se kenga taman per ne si jem ne gurbete ska si nena vllaje e motra ne bote nuke i zevenson kushe ju pershendes
Zhaku Zhaku
Zhaku Zhaku Vor Monat
Eehh ska si vllaj
Vera Lleshaj
Vera Lleshaj Vor Monat
super keng
VladStar 123
VladStar 123 Vor Monat
Kjo keng te ban me ca, eshte shume e dhimshme. 😭😭😭
Mirije Rustemi
Mirije Rustemi Vor Monat
Bjeri botës 🌍 ane mban ☺ kur nuk do të gjesh si dashuriaaa e motrës për vllannn💗👫 🖒like kush mendon si un👏❤
V E
V E Vor 2 Monate
😢😢 shum këngë e dhimbshme... i love my brothers❤️❤️❤️
xhuliana smaqi
xhuliana smaqi Vor 2 Monate
Moter e vlla ska ma mir se mu kon bashk
Peluche Peluche
Peluche Peluche Vor 2 Monate
Medaaaaàaaaaaa ma i forti
Roza Markou
Roza Markou Vor 2 Monate
O zot asht e vertet sa her qe e nigjoj ket keng qaj me lot se i ne emigrim e me mungojn shum🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
gisti lasku
gisti lasku Vor 3 Monate
Nice
Ergys Cekici
Ergys Cekici Vor 3 Monate
Super kenge⭐⭐⭐⭐
xhulia matosha
xhulia matosha Vor 3 Monate
Shum e bukur kjo kenge,ju kendofte zemra gjithmone...eshte kenaqesi dhe lumturi e pafund te kesh moter e vellezer... dashuria e motrave per vellezer dhe e vellezerve per moter ska mbarim...po ky emigrimi po i ndan motra e vellezer e me nene e babe.....por me zemer gjithmone te bashkuar....
Mike Ismaili
Mike Ismaili Vor 4 Monate
Shum e mir dhe shum e dhimbshme 😢😢😢😢
Ledi Bytyqi
Ledi Bytyqi Vor 4 Monate
Shume e mire moter e vlla
Shkelzen Lushaj
Shkelzen Lushaj Vor 4 Monate
❤❤
Perparim Jashari
Perparim Jashari Vor 4 Monate
bravi meda vjolca gjidhmon prekje jetes sss
pranvera jollaj
pranvera jollaj Vor 4 Monate
koga shum e mir 👍👍👍👍
Besar Avdylaga Official
Shum e mir
Lulzana Selimi
Lulzana Selimi Vor 4 Monate
👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍
Adis Kasumi
Adis Kasumi Vor 4 Monate
shum e bukur bravo med dhe vjlloca ju dua shum edhe ata qe te kan shkruar komente ju dua 💖💖💖💖 ju kam
Erand Zyrapi
Erand Zyrapi Vor 4 Monate
Super
Severxhan Cilafi
Severxhan Cilafi Vor 4 Monate
Ju lumte goja dy bilbila
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca Vor 4 Monate
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Elita Meta
Elita Meta Vor 4 Monate
😢😢😢
Mevlude Kurtishi
Mevlude Kurtishi Vor 4 Monate
Hajde moter hajde o vllaaa 😥😥 pasuri ma tmadhe nuk ka npreher tnones bashk meu ba...ah gurbet qe na myte krejt .gjithmon mall per vendlindje..😥😥
Hamza Osmani
Hamza Osmani Vor 4 Monate
Majr
Adinoel Irihaj
Adinoel Irihaj Vor 4 Monate
Keng shum e qelluar ska si nana motra e vllau na ka nda i ziu gurbet prap bashk mu ba nana nuk eshte ma ne prehnin e nanes jo ma
Vjollce Marinaj
Vjollce Marinaj Vor 5 Monate
E keni qajt ket keng prz..mu mbushen syt me lot kam 3 vjet pa takur familjen time, sukses Meda bashk me Vjollcen
Zyra Vila
Zyra Vila Vor 5 Monate
Kurre skumni kenge mate mire Zoti ju shperblwft
Reda Stoun
Reda Stoun Vor 5 Monate
big love from morocco
Jeton Hasanmetaj
Jeton Hasanmetaj Vor 5 Monate
Je Nr.1 Meda te lumt😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😢😢😢😢😢👍👍👍👍👍💘💘💘💘💘💘💘
UKT UKT
UKT UKT Vor 5 Monate
Bravo meda 😙😙😙😙😙😭😭😭😭😭
Sami Bytyqi
Sami Bytyqi Vor 5 Monate
Shume e bukur
Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti Vor 5 Monate
Shum këngë e mirë, por e dhimbshme këtë e ndjen veq kush është në kurbet,më kujton ditët kur u nis vëllai në kurbet, por edhe unë përshëndetje 👍💙❤💖
studio luli
studio luli Vor 5 Monate
Shumë mir😓😓
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca Vor 5 Monate
A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne éndrra takohem.me.ata si live 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢nuk ka si familja ngado qe te shkoshe😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔
Zsolt Poór
Zsolt Poór Vor 5 Monate
:(
Diana ndoci
Diana ndoci Vor 5 Monate
Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt
Nazi Lita
Nazi Lita Vor 5 Monate
Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska
Nazi Lita
Nazi Lita Vor 5 Monate
Je I madh
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri Vor 5 Monate
Me mir te kesh vella se sa para
Adelina keci
Adelina keci Vor 5 Monate
meda miri ti
Adelina keci
Adelina keci Vor 5 Monate
moter
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja Vor 5 Monate
❤❤❤❤💖💕💔
Besigesta Besigesta
Besigesta Besigesta Vor 5 Monate
Ju kendoft zemra jeni super kengetar.
lanti lantii
lanti lantii Vor 5 Monate
Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,🇦🇱🤩😍
Albin Çoçaj
Albin Çoçaj Vor 5 Monate
ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt
Anit Ismaili
Anit Ismaili Vor 5 Monate
Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj Vor 5 Monate
😅😅😅😅
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi Vor 5 Monate
💎💎💎💎💎🙏🏻🙏🏻🙏🏻
klaudia klaudia
klaudia klaudia Vor 5 Monate
😢😢😢😢😢😢😢😢
Gina Shala
Gina Shala Vor 5 Monate
Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye
Valon Bujari
Valon Bujari Vor 5 Monate
Vallahi me qet kang na keni myt krejt..
Valon Haliti
Valon Haliti Vor 5 Monate
Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo
007maksi
007maksi Vor 5 Monate
E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.
Valbona Sylejmani
Valbona Sylejmani Vor 5 Monate
😢😢😓😓😓
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj Vor 5 Monate
👍
Azerkeş Babba
Azerkeş Babba Vor 5 Monate
where can i get this instrumental song?
Liljana Beqja
Liljana Beqja Vor 5 Monate
Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur 😭😭
Sevdie Sevdie
Sevdie Sevdie Vor 5 Monate
Shum kêng e bukur
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi Vor 5 Monate
Ma te mirit
JETA Dashuria
JETA Dashuria Vor 5 Monate
Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten😊.Me nje fjal ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese
Kevin Mendes
Kevin Mendes Vor 5 Monate
#killshot by EMINEM
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21 Vor 5 Monate
Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo Vor 5 Monate
Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)
Duttytoni Emerllahu
Duttytoni Emerllahu Vor 5 Monate
♡♥☆★
Hane Hoti
Hane Hoti Vor 5 Monate
Bravo zemra ju knofte o zot😍😍
Merem Krasnik
Merem Krasnik Vor 5 Monate
Bravo medaaaa😢😢😢😢
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri Vor 5 Monate
😢😢😢😢😢 o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kenge☹️☹️
Sevim Tusha
Sevim Tusha Vor 5 Monate
,j💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🌊🌊 🌊🔆🔆🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 (´∀`*)( ̄︶ ̄)>(o^▽^o)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀`*)(´∀`*)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀(⌒▽⌒)☆`*)💟
meli Shala
meli Shala Vor 5 Monate
bravo
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj Vor 5 Monate
Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...😢😢😢... hajde moter hajde oh vlla😢😢😢
Veton Gashi
Veton Gashi Vor 5 Monate
Shummmmmm e vertet vallah
Rijad Riki
Rijad Riki Vor 5 Monate
❤️❤️👍👍
Ronilakacorri Aleandro
Në prehrin e nënës e kemi thënë një rime aty i kem andrrat dhe krejt historinë. Shumë e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nëpër bot qoft mallku u përmalluam me u pa me sy 😢
Gezim sufa
Gezim sufa Vor 5 Monate
Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp
Sevdije_ e_ gjk
Sevdije_ e_ gjk Vor 5 Monate
Wunderschön song °°°☆M👍V 😢
Ozani Alea2
Ozani Alea2 Vor 5 Monate
Qysh e vogël unë kur isha, E kom pas një mashkull t'dytë Kur u rrzojsha,e qajsha fortë Vllau jem mi fshike sytë.... Lumturinë e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjëra të bukra krijojshim bashk, Vetëm nanës mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanës lotë n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomë se atje ma mirë, Çka kishe ba tish kanë n,Kosovë E Nanë rrugve me tu sillë... Ty ngurbet vlla të qoj dashnia Të urojmë lumturi si kurr Tpafshim plotë me mbesa e nipa Nanën Baben mi gzu shumë. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirë mi pa me sy Du mbesë e nip me i ulë nprehën Mju tregu qysh u rritëm unë me ty... 😍😍😍
Aferdita Morina
Aferdita Morina Vor 5 Monate
suksese se qka te qitni ju asht hit 🔥🔥💙💙
Olivia Jaroch
Olivia Jaroch Vor 5 Monate
Why does this language sound Turkish to me?
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz Vor 5 Monate
Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
gaming tv
gaming tv Vor 5 Monate
Mir bre Medë po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira
SNAP
SNAP Vor 5 Monate
Deutsche Trends Top xD
Salja Karanezi
Salja Karanezi Vor 5 Monate
Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .😱😱😱👏👏👏🔟🔟🔟📝📝📝
skender gasgi
skender gasgi Vor 5 Monate
Ju lumt keng eqellume shum
sirena e detit
sirena e detit Vor 5 Monate
Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres
Jashar Emanuela Zenunaj
bravi 👌💕💕💕motra🇦🇱 dhe vella 🇮🇪😍😍
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj Vor 5 Monate
Zemra te kendoft
Berat Memedi
Berat Memedi Vor 5 Monate
Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni
Berat Memedi
Berat Memedi Vor 5 Monate
👏👏👏👏👌👌👌👍👍👍
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi Vor 5 Monate
Shumm e bukur kjo kange 🤗👍
Ergita Haka
Ergita Haka Vor 5 Monate
Ska si vlla e moter, kurbet i mallkuar na ndave per se gjalli 😥😥
Imer Kosova
Imer Kosova Vor 5 Monate
Shum shum mir valla moter dhe vlla 😢😢👍
Merita Zeqaj
Merita Zeqaj Vor 5 Monate
💗💗💗💗💗💗💗😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓
Suzana Hoxhaj
Suzana Hoxhaj Vor 5 Monate
😢😢😢😢😢
tina tina
tina tina Vor 5 Monate
Ju lumt goja Hajde moter hajde o vella pasuri me te madhe ska ne preher te nenes bashk me u pa
gerti Pnishi
gerti Pnishi Vor 5 Monate
Bravo keng e bukur
Nächstes Video
My Car Caught On Fire!
15:34
Aufrufe 933 209