Dunkel

Melisa - Leje ( Official Video )

UnixMusic
Abonnieren
Aufrufe 9 208 287
46% 85 000 97 000

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music \u0026 Lyrics By Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master By JoJo
Video: Imagine Films

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Fiknete Jace
Fiknete Jace Vor 3 Stunden
Bravo. Per. Kengen
Adro Adro
Adro Adro Vor 3 Stunden
Je superrrrr nat e dit e ndegjoj kete keng te duaaaaaaaaaa shumeeee melisaaa😍😍😍😘😘😘😘😘💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💣💣💣💣💣💣💣
It's Leo
It's Leo Vor 4 Stunden
Te pakten ktu ka nje puthje normale... Futesh tek kenga anes sheh prono mor bab 😂😂
Mimoza Zogaj
Mimoza Zogaj Vor 5 Stunden
Pl
Perik Prifti
Perik Prifti Vor 9 Stunden
Sa bukur
Anisa krass1234
Anisa krass1234 Vor 21 Stunde
O zoti ja rujt familjen kqyre qfar bukurie
Addison Rae
Addison Rae Vor 23 Stunden
E shikon mas kesaj ke ge te gjithe te kerkoje falje boni like nes I keni ra pishman qe keni shajt melisen une nuk boj likee ta fine se kun e kam shajt 😀😀👍
Fatbardha Disha
Hidh 1 kenge tjeter
Cilo Mucaj
Cilo Mucaj Vor Tag
Bravo!! Ke ze te bukur
Marjana Ndreka
O zoti qe te kafal ty prift mar 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Kajsjs Apdif
Kajsjs Apdif Vor Tag
Shume bukur
DHURATA👑DORA
Videoklipi i bukur dhe kenga shumë e bukur i ke përshtat shume bukur te lumt😉
Albi Murataj
Albi Murataj Vor Tag
na ke car k"""
Po kari Po
Po kari Po Vor 2 Tage
T dashur miq nese deshironi te siguroheni qe skeni koronavirus shkoni te kenga anes dhe nese ju del gjak nga veshet ateher do t thot qe jeni negativ
Cerr Verr
Cerr Verr Vor 2 Tage
O melis ke za super aty te plasin inat qart.
Zikri Selmani
Zikri Selmani Vor 2 Tage
ma mire ne bote te dua
Drande Stenaj
Drande Stenaj Vor 2 Tage
Moj Melisa je ma e mira e perputhenti je zemer ana lleshi nuk me pelqen kurse ti je me e mira
Alban Behluli
Alban Behluli Vor 2 Tage
Bravo
Zija Salliu
Zija Salliu Vor 2 Tage
Shume bukur🔴🔴🔴🤩🤩🤩🤩
Reidi Dyrmishi
Reidi Dyrmishi Vor 2 Tage
Super❤️❤️❤️❤️
Diana Huqi
Diana Huqi Vor 2 Tage
Sei stupenda io la tua canzone e sento 30 volta al giorno ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Luiza Xhelo
Luiza Xhelo Vor 2 Tage
Suoer
Kristjan Sharani
Kristjan Sharani Vor 3 Tage
Gghqhjw
Venera Zukaj
Venera Zukaj Vor 3 Tage
Te lumte ❤❤❤!Melisa
Ay gibi
Ay gibi Vor 3 Tage
Krejt mire ama me cato dor qe e perserit te njejten levizje secilen her m duket qe e ki tepru edhe ja lodh syrin njeriut per mendimin tim.. Leje leje leje edhe t njejten levizje secilen her sedi pak e tepruar
Mavie Fishti
Mavie Fishti Vor 3 Tage
Even though the government has already made a decision to make it the most powerful state since the election of a former president and a former president who has not 🌹🌹💋❤❤❤❤❤❤❤❤
Shauki Khalil
Shauki Khalil Vor 3 Tage
BEST SONG BRAVO
Habibe Lazami
Habibe Lazami Vor 3 Tage
Shume mire kenga e Melises
Arianagrande grande
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Ami Leka
Ami Leka Vor 3 Tage
Haha prit tean😅
xheni musa
xheni musa Vor 4 Tage
l
fortnite 100
fortnite 100 Vor 4 Tage
Kenga e anes(veshet left) kenga e melises (veshet came)
Jeni Damjani
Jeni Damjani Vor 4 Tage
kenga me pelqeu shume sukse❤❤
Xhorxhina Lico
Xhorxhina Lico Vor 4 Tage
Fytyra e andit Pas puthjes left the chat 😂😂
Ergi Tab
Ergi Tab Vor 4 Tage
Nese ka dicka qe me behet qejfi nga e gjitha telenovela e Olses, esht qe kta te dy jan bashk. Kam pas gjithmon sh rrespekt per andin
Fatime Mexhiti
Fatime Mexhiti Vor 4 Tage
Te lumt Melisa shumë dukur e ke kenduar
Fatime Mexhiti
Fatime Mexhiti Vor 4 Tage
👏👏👏👏👏👏👏👏
NewWorld
NewWorld Vor 4 Tage
bravo ,suksese e meriton me shume
NeLi Tv
NeLi Tv Vor 4 Tage
Hiti 2021 bravo like kush menon
alcapone
alcapone Vor 4 Tage
Kenga e ana karit...ska lidhje me kengen tente meli.
Cpb Hic
Cpb Hic Vor 4 Tage
E ke kenduar super
Nardi Cani
Nardi Cani Vor 4 Tage
😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😨😨😨😨😨😢😢😢😢😢😱👎💔
DepressedGirlButHappy
Tkerkoj Falje Melisa qe tkam thene je femer per nje kafe njesoj si sindi sepse kam ndegjubnga Elvis Naci o shum gjynah dhe mer denime me i sha personat publik sepse vetem zoti gjykon jo njerezit as Sindi qe tka than.
Eduart Nuredini
Eduart Nuredini Vor 5 Tage
Melisa faleminderit per kengen😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊
Jgt Gy
Jgt Gy Vor 5 Tage
🌺🎃🧸💐🌷🌷
Fatos Oshafi
Fatos Oshafi Vor 5 Tage
Super yll lum Andi qe te ka ty Melisa😀👍👍
Mihena Islami
Mihena Islami Vor 5 Tage
Ana nuk këndon aqë bukur sa ti
Mihena Islami
Mihena Islami Vor 5 Tage
Ti milisa këndon aqë bukur sa më magjeps shumë
Gazment Brahimllari
E ADHUROJ KETE KENGE😉😉😉😉😉😉😉🤳🤳🤳🤝🤝👏👏👍👍👍👌👌👌🖐🖐🖐🖐🖐👐👐👐👐👐💖💖💖💖💖💖❤❤❤💗💗❣💟
lira Duka
lira Duka Vor 5 Tage
Kjo eshte kenga ime e perferuar 💐🎉💞
Naile Hysa
Naile Hysa Vor 5 Tage
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Kevi Bogdani
Kevi Bogdani Vor 6 Tage
Sa e bukur kenga
Kevi Bogdani
Kevi Bogdani Vor 6 Tage
Sa e bukur
Esekel Ibi
Esekel Ibi Vor 6 Tage
Melisa kozaku live in instagram. Lan nam melisa
Justklajdi
Justklajdi Vor 6 Tage
Ore ska shanc qe kjo keng tket kap 8.7mil views 💀
linalina
linalina Vor 6 Tage
Melisaa ❤❤💎
Ermal   Gjoka
Ermal Gjoka Vor 6 Tage
Shum bukur
Albin Beqiri
Albin Beqiri Vor 6 Tage
Me pelqeu shum melisa kenga jote i love you do doja te te takoja me gjithe zemer🥰🥰♥️
Delena Vampire
Delena Vampire Vor 6 Tage
Shum kenge e bukur 😍😍😍💖
Elsa Matoshi
Elsa Matoshi Vor 6 Tage
Kjo kenge ka marre klikime vetem me pa puthjen ne fund te Andit dhe melises
Van Dam sula
Van Dam sula Vor 6 Tage
Po e bere gabimin e par tani do e korigjosh dy her gabim nuk ben. Keng e bukur veshje e bukur me kengen e par per pak te doli pallaska perjashta.
Ardiana Doda
Ardiana Doda Vor 6 Tage
Yll je ti oj melisa tram kot n qaf
Ann Ann
Ann Ann Vor 7 Tage
Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titull ajo me tha loqe
Ann Ann
Ann Ann Vor 7 Tage
Melisa vetem mikrofon me dy rrota kendon mir ti 🥚🍆🥚
shinja baja
shinja baja Vor 7 Tage
Je yll bote
Lindita Hoxhaj
Lindita Hoxhaj Vor 7 Tage
Kenge e Anes te hap barkun
Τζενη Τζενακι
Melissa nxirr dhe ndonje keng tjeter
Rinesa_Rina
Rinesa_Rina Vor 7 Tage
kush osht ktu😂
Nida Dullaj
Nida Dullaj Vor 7 Tage
kur e degjova kengen e ana lleshit mendja ime tha: Po melisa sa mir qe e paska kenduar kengen e saj❤️❤️🌸🥺🌸😂⭐️⭐️⭐️
Enca Ciao
Enca Ciao Vor 7 Tage
musiken osht e mire ti a je ner mal sa budall
haxhi vashta
haxhi vashta Vor 8 Tage
111
Sara Vathi
Sara Vathi Vor 8 Tage
Kenge me kot se kjo nuk ka
Elsa Bytyqy
Elsa Bytyqy Vor 8 Tage
Melisa eshte njesh per mua ylli i botes ajo nuk eshte e lidhur me fatjonin melisa eshte e lidhur me Andin keshtu mos e tallni melisen ju thash melisa eshte zemra ime ajo nuk e ka digjuar kengen e Anes por ajo e ka ber vet se melisa eshte njeah
Roza Xhabli
Roza Xhabli Vor 8 Tage
Ti ke kenge jo ana! Te lumte 🍒 Qenke super cift me andin tani e zbulova qe te pashe duke e puthur se mendoja se interneti genjente🍒🍒🍒👑👑👑 U trashegofshit!❤❤🌎👑👑👑🍒🌎
Suada Dekovi
Suada Dekovi Vor 8 Tage
Ana jo
Liza Doci
Liza Doci Vor 8 Tage
Bravo Melissa
Liza Doci
Liza Doci Vor 8 Tage
Melisa kendon bukur kurse ana kot fare
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj Vor 8 Tage
Pasi degjuaum kengen e anes te kerkojm publikisht djese
Ela Myrteza
Ela Myrteza Vor 8 Tage
Kur jam me nerva degjoj kengen e Melises mi con nervat 0%Melisa je njish🥰
Endrit Osmanaj
Endrit Osmanaj Vor 8 Tage
Shum mir
Bledar Rabo
Bledar Rabo Vor 8 Tage
Super 👌👌
ciao
ciao Vor 8 Tage
Bukuroshe je ❤❤
Dog Fany
Dog Fany Vor 9 Tage
Pasi degjova kengen e anes kenget e melises me duken super dhe shum te bukuraaa
Merita Koxhaj
Merita Koxhaj Vor 9 Tage
Suksese ylli 👏👏jeni nje cift shume i bukur 😍mbar ja u beft zoti 👏👏👏👏👏👏👏👏
Servis Korca
Servis Korca Vor 9 Tage
Melissa Eshte e bukur
Jgt Gy
Jgt Gy Vor 9 Tage
Bravo goce super je kengetari 🌷🌷
rks gaming
rks gaming Vor 9 Tage
Ledjana: Un du me tpas ty 😍 Mevlani: Ske shanc 🖕 Antonela: typing 💬
Elma elma
Elma elma Vor 9 Tage
😂😂😂lottt . Kjo kendon me mir
Dpidpidrd Dpi
Dpidpidrd Dpi Vor 9 Tage
Hahhhahahaahahah i madh
ZEPETO
ZEPETO Vor 9 Tage
Melisa e njeh Anton palaj
Lulzim Sinjari
Lulzim Sinjari Vor 9 Tage
E kam degjuar kete kenge 1 ore
Fredi Meta
Fredi Meta Vor 9 Tage
Te gjith e paskan degju kengen e ana lleshit un se kom degju fare Vetem kte melises😂✌
Tropoja Tropoja
Tropoja Tropoja Vor 9 Tage
SHUME BUKUR KE KENDU😍🤩😘
Isa Odaj
Isa Odaj Vor 9 Tage
Melisa kjo kenge me pelqeu shume 💕💕💕💕
Lushi Vlore
Lushi Vlore Vor 9 Tage
Melissa 100 here me e mir se ana
ermenisa feka
ermenisa feka Vor 9 Tage
Besoj se nga te gjithe "kengetaret" e perputhen, melisa po ben muziken me te mire. Dhe zerin me te bukur nga ata melisa e ka sipas meje. Edhe kur nisi ta kendonte pa muziken kete kenge te emisioni i olsi bylykut i dilte shume bukur. Pavaresisht nga menyra si u tregua ne perputhen qe sme pelqeu, ne muzike eshte e mire
Kaqanik Kaqanik
Kaqanik Kaqanik Vor 9 Tage
Fake views
LeviSimp
LeviSimp Vor 9 Tage
Po me duket kenga e Melises sikur po kendon engjelli pasi degjova kengen e Anes
Eri Mana
Eri Mana Vor 9 Tage
Super kenge Melisa
mila noka
mila noka Vor 9 Tage
uuuuu faqja e zeze 😂😂😂
Visi Locij
Visi Locij Vor 9 Tage
👍👍👍👍
Jonka Husi
Jonka Husi Vor 10 Tage
1 pop pps@SPIRO0988xZzF SE E SARSSÇPS SAD zadç sa see 7s7
Lorisa Capa
Lorisa Capa Vor 10 Tage
💛💛💛💛melisa
Klodijan belegu
Klodijan belegu Vor 10 Tage
Melisa je me e mira
Nächster
The Life Of An Enderman...
0:38
Sta Jap
2:34
Aufrufe 6 000
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Aufrufe 8 000 000
GJESTI - ALO
2:46
Aufrufe 13 000 000
the longest jump in minecraft
0:43
COUPLES WORKOUT CHALLENGE
0:55
Aufrufe 2 441 956