Dunkel

Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Mevli Official
Abonnieren
Aufrufe 3 101 902
97% 30 332 687

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► instagram.com/mevlanshaba/
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit/
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► instagram.com/stine_records/
✔️ Connect with Estia FILM :
instagram.com/estia_film/
✔️ Connect with GRAZIA:
instagram.com/grazia__official/
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Unterhaltung

Am

 

12 Apr 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
Seen Seen
Seen Seen Vor 2 Stunden
Cuna tradicional shqiptar , lum gocat qe do I marin , mashAllah ju rujt zoti shqipe . Pershendetje nga Londra .
Artur Memiu
Artur Memiu Vor 11 Stunden
Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum
Violeta Ceka
Violeta Ceka Vor 13 Stunden
Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!
Denis otr Selala
Denis otr Selala Vor 17 Stunden
Kenge shme e bur
FF REDI
FF REDI Vor 21 Stunde
O jul rripi i prishur apo jo
Bardha Mavriqi
Shum keq juliii
a alb
a alb Vor Tag
Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂
Bleona.Elona Pajaziti
Mevlan ❤ Ledjana
Bleona.Elona Pajaziti
Suksese mevlan jul
Sonila
Sonila Vor Tag
Super keng
Xhoena Hoxha
Xhoena Hoxha Vor Tag
🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍
Ardiana Makaj
Mevlani rich
Tirana Ime
Tirana Ime Vor 2 Tage
O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit
Cela Hanife
Cela Hanife Vor 2 Tage
Juli je super kengetare sukse vellla
ST BRUDA
ST BRUDA Vor 2 Tage
Urime! 50K SUBSCRIBERS
Sibora Gashi
Sibora Gashi Vor 2 Tage
❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤
SILVIO HAMETI
SILVIO HAMETI Vor 2 Tage
kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇
eni toska
eni toska Vor 2 Tage
Sa like shkojne per melanin dhe julin
Kleosamuel1 Kleosamuel1
Ghhgkfjf
Brunilda Hamza
Brunilda Hamza Vor 4 Tage
Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve
Visar Kalludra
Visar Kalludra Vor 4 Tage
Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit
Vjolca Elmas
Vjolca Elmas Vor 4 Tage
Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️
Irisa Amelia
Irisa Amelia Vor 4 Tage
Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi Vor 4 Tage
O ku jeni bossat jeni shum te mir
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari Vor 4 Tage
Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂
Eron Kadriu
Eron Kadriu Vor 4 Tage
ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter
Klevis Mateo
Klevis Mateo Vor 4 Tage
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Klevis Mateo
Klevis Mateo Vor 4 Tage
Faleminderitshumeshumeyll
Klevis Mateo
Klevis Mateo Vor 4 Tage
Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi
Klevis Mateo
Klevis Mateo Vor 4 Tage
Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk
xhulia bajollari
xhulia bajollari Vor 4 Tage
💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩
lina kalo
lina kalo Vor 5 Tage
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi Vor 5 Tage
Mevli ka zë te omël 😍😎
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja Vor 6 Tage
Aaaaaaa juli sibon
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Vor 6 Tage
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi Vor 6 Tage
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj Vor 7 Tage
On fire juli
Roksana Roksana
Roksana Roksana Vor 7 Tage
Dayfske
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj Vor 7 Tage
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj Vor 7 Tage
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi Vor 7 Tage
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha Vor 7 Tage
Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine
Adis Dauti
Adis Dauti Vor 7 Tage
Ytyy56655h0
Kanina Kanina
Kanina Kanina Vor 8 Tage
Vazhdoni kështu
egi egushi
egi egushi Vor 8 Tage
😁😁😁👌 Shum te mir
Constantine The Great
2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣
Bledi Shaho
Bledi Shaho Vor 8 Tage
Nevlan Juli jeni me specialet
Donika Zana
Donika Zana Vor 8 Tage
Mevlan ledjana mevlan antonela
Lume Memini
Lume Memini Vor 8 Tage
😍😍😍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Vor 8 Tage
😎
Olsi Deejay
Olsi Deejay Vor 8 Tage
de-vid.com/video/video-JOWkHR2RkMs.html
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi Vor 9 Tage
🔥🔥🔥🔥
Hello Bro
Hello Bro Vor 9 Tage
Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .
Edi Kukeli
Edi Kukeli Vor 9 Tage
Super
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli Vor 9 Tage
Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._
Samsung Eljon
Samsung Eljon Vor 9 Tage
Start janzoa
Violeta Violeta
Violeta Violeta Vor 9 Tage
Esht keng shume e bukur
Reshat Ruci
Reshat Ruci Vor 9 Tage
Qq
Kela Alla
Kela Alla Vor 9 Tage
Shumë bukur
Vlore Vlore
Vlore Vlore Vor 9 Tage
Jeni te papar kshtu vazhdoni
HUMOR 2021
HUMOR 2021 Vor 9 Tage
Shikoni flokë e julit në minutën e 2
Eminemin Behluli12
O juli shikoi pak floket
Alba Hyskajysyyahsh
Hahhahahahhahaha
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli Vor 9 Tage
👏👏👏👏😍
Lani Malka
Lani Malka Vor 9 Tage
Bravo çuna
Mina Stasi
Mina Stasi Vor 9 Tage
Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi
Sibora Gashi
Sibora Gashi Vor 9 Tage
Bravo Mevli❤
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim Vor 10 Tage
Cuna varikarsa julit si falet
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo Vor 10 Tage
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Shuke Doci
Shuke Doci Vor 10 Tage
Super
saimiri fier
saimiri fier Vor 10 Tage
O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci Vor 10 Tage
👏👏👏👏👏
don xhon fann
don xhon fann Vor 10 Tage
Super keng
erkida mhilli
erkida mhilli Vor 10 Tage
Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani
Keli Llojku
Keli Llojku Vor 10 Tage
Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏
ST BRUDA
ST BRUDA Vor 11 Tage
#50K
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj Vor 11 Tage
Super
Ela Tatej
Ela Tatej Vor 11 Tage
,.tvvfvv
Yo Yo
Yo Yo Vor 11 Tage
Kot fare.
Johnny Johnny
Johnny Johnny Vor 11 Tage
se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben
Korc Korc
Korc Korc Vor 11 Tage
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Enea Albajrami
Enea Albajrami Vor 11 Tage
Gabime
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj Vor 11 Tage
ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj Vor 11 Tage
Ddsmfndnfm
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri Vor 11 Tage
Super
Altin Almadhi
Altin Almadhi Vor 11 Tage
Yll te dy ju lumt goja
Ardjana Mena
Ardjana Mena Vor 11 Tage
♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰
Mani Hoxha
Mani Hoxha Vor 12 Tage
Shume kenjg e bukur 😜😍😘
Altin Deda
Altin Deda Vor 12 Tage
Bukur shum my shqipe 🇦🇱
Besjan Avdo
Besjan Avdo Vor 12 Tage
Bravo juli mevli
Rinora Metaj
Rinora Metaj Vor 12 Tage
Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini Vor 12 Tage
Juli i kapet emocionet
Selca Edonis
Selca Edonis Vor 12 Tage
Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom
BONA KEVIN
BONA KEVIN Vor 12 Tage
MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj Vor 12 Tage
So zjarr eshte vertet
Imarius Cili
Imarius Cili Vor 12 Tage
Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft
Esmeralda Myslymi
Esmeralda Myslymi Vor 12 Tage
🥰🥰🥰🥰🥰
Ela Ela
Ela Ela Vor 12 Tage
Ky juli do te behet si mr. Bin😂
Nächster
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Aufrufe 5 500 000
My Dog Rents a Log Cabin
14:57
FC LATTA - Episodi 13 (NEW)
33:54
Capital T - RRUSHE
03:26
Aufrufe 1 500 000
GJESTI - ALO
02:46
Aufrufe 10 000 000
B2N & Bruna - Vajza pa martue
02:34
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm
2:9:13
Bugworkout moment #shorts
0:15
Aufrufe 10 651 483