Dunkel

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

Mevli Official
Abonnieren
Aufrufe 3 139 041
97% 43 000 1 000

Muzika: Petro Xhori \u0026 Sabiani
Teksti: Juli \u0026 Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi

Am

 

27 Feb 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Arbi Yze
Arbi Yze Vor 2 Tage
Brav🎉🎉🎉🎉🎉
Ismahil Cobaj
Ismahil Cobaj Vor 3 Tage
jdjd
Defrime Uku
Defrime Uku Vor 6 Tage
Sh bukur kenga 🍓♥♥♥
Shkoder Shkod
Shkoder Shkod Vor 8 Tage
Me pelqen kejo këngë
Songyl12 Songyl12
Te lumt goja❤❤❤💕💕💕
Florinda Papa
Florinda Papa Vor 10 Tage
👏👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟
Nikos Nikolinos
Nikos Nikolinos Vor 10 Tage
😸😸😸😸😸😸😻😻
Leandra Malshi
Leandra Malshi Vor 11 Tage
Klipin plsss💣
Anna Veli
Anna Veli Vor 15 Tage
Uuu qyqja😅
albina SMOQI ina
albina SMOQI ina Vor 18 Tage
0😀
Shyqyri Hakrama
Shyqyri Hakrama Vor 22 Tage
bravo Juli e Mevli jeni te mrekullushem te dy.
FENIX_YT
FENIX_YT Vor 22 Tage
Je njesh o Jul
Abjola Bjoel
Abjola Bjoel Vor 22 Tage
Duam klipin🤔😍
Trendelina Isufaj
Trendelina Isufaj Vor 24 Tage
Ju kan zili kenketaret e vjeter ini me te miret kshtu vazhdoni
Anita
Anita Vor 24 Tage
🤣🤣🤣🤣
Barjam Shkembi
Barjam Shkembi Vor 26 Tage
Jeni bomb
Barjam Shkembi
Barjam Shkembi Vor 26 Tage
Barjm je super
Barjam Shkembi
Barjam Shkembi Vor 26 Tage
Nam
Barjam Shkembi
Barjam Shkembi Vor 26 Tage
Je bos
Anisa Balla
Anisa Balla Vor 27 Tage
anisa🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Suna Shini
Suna Shini Vor 11 Tage
Pershendetje! A mund te pyes per cfare I ben keto mesazhe? E Kam fjalen edhe per te tjera me me shume fjale .
Melisa♡
Melisa♡ Vor 24 Tage
😖😖😧😧😧😧
Artan Artan
Artan Artan Vor Monat
1
Emogen Naqe
Emogen Naqe Vor Monat
Mevlan per ledjanen e ke ber kengen
Rigers Pirra
Rigers Pirra Vor Monat
O juli je super kengetar me gjithe mevlanin
Natasha Zako
Natasha Zako Vor Monat
SHume bukur
Lila Tartari
Lila Tartari Vor Monat
Super Juli Mevlan 😛
Xhuli Topalli
Xhuli Topalli Vor Monat
Super kenge 👏❤
Adelina Rushiti
Adelina Rushiti Vor Monat
Gf NB v hi
Erkanda Zotaj
Erkanda Zotaj Vor Monat
Superrrrr
Leandra Malshi
Leandra Malshi Vor Monat
(❍ᴥ❍ʋ)𝕁𝕌 𝕃𝕌𝕋𝔼𝕄 𝔹𝔼ℕ𝕀 𝕂𝕃𝕀ℙ𝕀ℕ𝕀ℕ
Fjordi Canaliaj
Fjordi Canaliaj Vor Monat
🎆🎆🎆🎇🎆😘😘😘
xhemal dervishi
xhemal dervishi Vor Monat
hahahah
Cela Hanife
Cela Hanife Vor Monat
Juli je super i pare bravo
marinela Baxhallari
Peshk duam peshk I fresket
Linda Xhetani
Linda Xhetani Vor Monat
Hahahahahah
Linda Xhetani
Linda Xhetani Vor Monat
Melv edhe juli si floke gocash
Sofia Halili
Sofia Halili Vor Monat
Edhe ti juli
Sofia Halili
Sofia Halili Vor Monat
Je super o mevlan
Sajmir Qera
Sajmir Qera Vor Monat
o mevlan mos ju thuaj se e kan ne mendje vet x5n se ma keq behen
Tironci karderr
Tironci karderr Vor Monat
👑
Albioni Bossi
Albioni Bossi Vor Monat
Ju 2 ja paske qr stilit 😂😂😂
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi Vor Monat
Respekt👍🗣🔥🔥🔥
BE ALOK kukli
BE ALOK kukli Vor Monat
Icing uh itifiifi
Elida Kola
Elida Kola Vor Monat
Nxirrni videoklipin
1k Subscribers before august 😳
01:15 😂😂😂lotttt
MGJ 02
MGJ 02 Vor Monat
Toooo breere juli
Behare Rexhepi
Behare Rexhepi Vor Monat
Mua me hyri ne zemer 👍😘
Orgesa Maloku
Orgesa Maloku Vor Monat
🍯🍯🍯🍯🍯
Ani Korreshi
Ani Korreshi Vor Monat
Super diss edhe i paster 😅🇦🇱
xGHOSTYY_
xGHOSTYY_ Vor Monat
Fire😂
Leandra Malshi
Leandra Malshi Vor Monat
Ju lutem bejeni edhe klipin
Arian Azemi
Arian Azemi Vor Monat
Matt mirtt gjigandattt
Anhel Bylyshi
Anhel Bylyshi Vor Monat
Fdmfdmdtdfktd
Erik Boli
Erik Boli Vor Monat
edhe un ta mshtes julo
D. D.
D. D. Vor Monat
Shume kenge offenduese per vajzat e sotme. Dhe habitem se kjo kenge po belqehet nga vajzat.🤔🤔. Paskan ndryshuar VLERSIMI PER VETEN TE VAJZAT SHQIPTARE. JU PELQEN TE OFFENDOHEN.🤔🤔🤔 VERTETE E CUDITSHME.
Dokiii
Dokiii Vor Monat
kjo esht kur artist lind nuk bohesh dot juli nese vazhdon keshtu do jesh reperi me i mir ne kombin shqiptar
Demi rajasthan Marsela
💜💜💜
Fredi Karriqi
Fredi Karriqi Vor Monat
Vb
elis lushnjani
elis lushnjani Vor Monat
Hahahahahah ju rujt zoti vllezer.
Adnit Mehmetaj
Adnit Mehmetaj Vor Monat
🥵🥵🥵👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼
Leonida Kaja
Leonida Kaja Vor Monat
🌟🌟
Blerta Tabaku
Blerta Tabaku Vor Monat
Mevli you are nice singer come to my home please
Kristi Caka
Kristi Caka Vor Monat
bravo mevli jy shof perpythen😇😇😇💝💝
Ana Krosa
Ana Krosa Vor Monat
Jeni te dy gjiganta🌺🌺❤❤
Mikela Beti
Mikela Beti Vor Monat
💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜yll jeni lum ato kush ju ka
Shkoder Shkod
Shkoder Shkod Vor Monat
😀😀😀
zana musliu
zana musliu Vor 2 Monate
Hahahahahahahah...LEGJENDAREEEEEE!!!!!
Renildo Kapllanaj
Renildo Kapllanaj Vor 2 Monate
Jeni gjigand
Football_Lover⚽⚽
Na e bo 1kg karkaleca dhe 2kg peshq😂😂😂😂😂😂😂
GAMER HYPER
GAMER HYPER Vor 2 Monate
O juli nxirr dhe nji kenge tjeter me mevlin😊😊
Arsim Spahiu
Arsim Spahiu Vor 2 Monate
Dy kingaaaa
Pullum Lecini
Pullum Lecini Vor 2 Monate
Bravo 💎💎💎☝️💎💎💎
Katina Kuçi
Katina Kuçi Vor 2 Monate
Sa kam qesh 🤣🤣🤣
Lenti Sadiku
Lenti Sadiku Vor 2 Monate
T
Ola Φαντιολα
Duam klipin per kte super keng
ειρηνη ντεμιρη
Bravo zjarr mevlanshabaa dhe juli 😉❤
Ersia Loli
Ersia Loli Vor 2 Monate
😅
Tirana Albania
Tirana Albania Vor 2 Monate
Hahaahaha
Sano Zelo
Sano Zelo Vor 2 Monate
Eshte shume e bukur
Evgjeni Pjetri
Evgjeni Pjetri Vor 2 Monate
Super yje bravo 🌟🌟🙏🙏
Eris Cani
Eris Cani Vor 2 Monate
😙😇🥰🥰🥰😇😇😇🥰
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Vor 2 Monate
👆
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Vor 2 Monate
👌
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Vor 2 Monate
😎
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Vor 2 Monate
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Vor 2 Monate
🤘
Silvana Cinoku
Silvana Cinoku Vor 2 Monate
♥️♥️🌹🌹🌹😘😘😘
Vjosa Elezi
Vjosa Elezi Vor 2 Monate
Ju lumte te dy Mevlan DHE JULI
Ida Oli
Ida Oli Vor 2 Monate
🎶🎶🎶⚘⚘🔥🔥💥💥👍
Luis Rizaj
Luis Rizaj Vor 2 Monate
X5 poshtë pallatit😂😂
Gobbo Fiero
Gobbo Fiero Vor 2 Monate
jo mos e pyet ti babin FORD FIESTA posht pallatit
Arsja Arsja
Arsja Arsja Vor 2 Monate
UNE
Arsja Arsja
Arsja Arsja Vor 2 Monate
DUA ME NAJE KENGE TIETRENE ME JULIN DHE MEVLANINE
Lolita Luu
Lolita Luu Vor 2 Monate
Qa kang vk pz si keni te drejt me ba muzik o zot
Alfred Pupa
Alfred Pupa Vor 2 Monate
Ha haaaaaa
Klevi Lici
Klevi Lici Vor 2 Monate
Hajajahahahahahahahaha sa i modh ky melvi mka mek fare
aida kushta
aida kushta Vor 2 Monate
cfare ben lediana
Gjakovarja
Gjakovarja Vor 2 Monate
Super Keng Mevli,ke zë te veqant⭐⭐fare Hajde Juli👍👏👏
Keno Rusi
Keno Rusi Vor 2 Monate
Super
Elvindualda Arapi
Elvindualda Arapi Vor 2 Monate
Super kenge me pelqen shume
🍓 Berry x nini 🍓
🥺🥺😖😖💞💞
🍓 Berry x nini 🍓
Juli : vajza juaj zonja vjehrre....... Vjehrra:ca thua o biro
Djino Mbeuko
Djino Mbeuko Vor 2 Monate
Si ato kenget e Artan xhies njeher e nje kohe 🤣
Nächster
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Aufrufe 6 000 000
Vishnu
2:56
Aufrufe 817
INCREDIBLE Artists #Shorts
0:30