Dunkel

Motrat Mustafa - Malli i nanes

Motrat Mustafa
Abonnieren
Aufrufe 982 842
95% 10 211 447

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Unterhaltung

Am

 

30 Apr 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 567
Valbona Musolli
Valbona Musolli Vor 10 Stunden
Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni Vor 11 Stunden
😍❤👌
Zilbeari Linda
Zilbeari Linda Vor 12 Stunden
Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪
nicola nik
nicola nik Vor 22 Stunden
Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲
arben huqi
arben huqi Vor Tag
Rrespekt
niduoe stre
niduoe stre Vor Tag
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
Maria Dzezairi
Maria Dzezairi Vor 2 Tage
😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲
Emily An
Emily An Vor 2 Tage
O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️
anna p
anna p Vor 3 Tage
Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪
Fredi_Company"Official"
Super ju lumte goja
niduoe stre
niduoe stre Vor Tag
shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
opzz xsin
opzz xsin Vor 3 Tage
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti Vor 4 Tage
Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢
Emily An
Emily An Vor 2 Tage
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
Shqipëria Tirana
Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet
Esmire Buduri
Esmire Buduri Vor 2 Tage
Skkyyk
iljan ili
iljan ili Vor 5 Tage
Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare
opzz xsin
opzz xsin Vor 3 Tage
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj Vor 5 Tage
Jfufm
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata Vor 5 Tage
A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri Vor 6 Tage
😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲
Ask to seduce Miss
😭😭😭😭😭😭😭😭
mahir emurli
mahir emurli Vor 6 Tage
😂😂😂
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor 4 Tage
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa Vor 6 Tage
Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj Vor 7 Tage
Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩
Charming nowhere to hide
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ask to seduce Miss
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
Donika Bibaj
Donika Bibaj Vor 7 Tage
Zemra ju kendoft
Rabishe Dragjoshi
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Aferdita Lika
Aferdita Lika Vor 7 Tage
Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
Charming nowhere to hide
Adem Ramadanit pra nje Ilahi
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 7 Tage
Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥
Sh Pc
Sh Pc Vor 8 Tage
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 6 Tage
ne Lule xhenetit 🙏🙏
tina nesa
tina nesa Vor 8 Tage
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini Vor 8 Tage
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
geni ineg
geni ineg Vor 8 Tage
Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 7 Tage
👌🏻
soinu foig
soinu foig Vor 8 Tage
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Vor 8 Tage
😭😭😭😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko Vor 8 Tage
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Brother Cletus
Brother Cletus Vor 9 Tage
Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi Vor 7 Tage
ja es ist albanisch
soinu foig
soinu foig Vor 8 Tage
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Arifaj Arben
Arifaj Arben Vor 9 Tage
Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻
Azi jusufi
Azi jusufi Vor 9 Tage
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko Vor 8 Tage
😥😥
Hirmize Qazimi Veljiji
Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲
erjon nelaj
erjon nelaj Vor 9 Tage
Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli
Merita Shala
Merita Shala Vor 9 Tage
💗💗
Bihi Neli
Bihi Neli Vor 9 Tage
Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 10 Tage
Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji Vor 10 Tage
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
mitro vica
mitro vica Vor 11 Tage
Warum ist das in den deutschen trends 😂❤
Marek Baszyński
Marek Baszyński Vor 11 Tage
👌🏻
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 10 Tage
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
minij hooi
minij hooi Vor 11 Tage
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 9 Tage
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
bellaz bellaz
bellaz bellaz Vor 11 Tage
Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭
senni bgon
senni bgon Vor 11 Tage
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
minij hooi
minij hooi Vor 11 Tage
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias Vor 11 Tage
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati Vor 12 Tage
Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Vor 12 Tage
😥😥
cqvio doli
cqvio doli Vor 12 Tage
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
senni bgon
senni bgon Vor 11 Tage
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha Vor 12 Tage
Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija Vor 12 Tage
😪😪😪🤤
Thee Girll
Thee Girll Vor 12 Tage
Oh mama jem! 😣
yuitr loing
yuitr loing Vor 12 Tage
Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲
cqvio doli
cqvio doli Vor 12 Tage
Ah Nan,Nan
Elfet Namni
Elfet Namni Vor 12 Tage
A tka lodh pleqnia
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi Vor 12 Tage
Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢
abc
abc Vor 12 Tage
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
butti fdft
butti fdft Vor 12 Tage
🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭
yuitr loing
yuitr loing Vor 12 Tage
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.
Bla Bla
Bla Bla Vor 12 Tage
Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢
Ali Gashi
Ali Gashi Vor 13 Tage
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Vor 13 Tage
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj Vor 13 Tage
ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥
butti fdft
butti fdft Vor 12 Tage
Nana zemren ta kall
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8 Vor 13 Tage
😘😇😘😘😘
Qefsere Alili
Qefsere Alili Vor 13 Tage
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Pendije Useini
Pendije Useini Vor 13 Tage
Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲
nijuo joing
nijuo joing Vor 13 Tage
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Nexhi Shini
Nexhi Shini Vor 13 Tage
Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni
lyricsmusik
lyricsmusik Vor 13 Tage
Ah Nan,Nan
Anisa Gashi
Anisa Gashi Vor 13 Tage
😍😍
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj Vor 13 Tage
Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲
nijuo joing
nijuo joing Vor 13 Tage
Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰
Baki Berisa
Baki Berisa Vor 13 Tage
Barvo Kosova❤❤❤
Mentor Arifi
Mentor Arifi Vor 13 Tage
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.
Fiona Dinaj
Fiona Dinaj Vor 13 Tage
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
dolimi jotoo
dolimi jotoo Vor 13 Tage
O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci Vor 13 Tage
Ju knoft zemra
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci Vor 13 Tage
Nana zemren ta kall
Ela AS
Ela AS Vor 13 Tage
Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur
شنو حالك
شنو حالك Vor 13 Tage
مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي
dolimi jotoo
dolimi jotoo Vor 13 Tage
Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Milazim Bajraj
Milazim Bajraj Vor 13 Tage
))
Mira Qenani
Mira Qenani Vor 13 Tage
😥😥♥️
Indrit Frroku
Indrit Frroku Vor 13 Tage
O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷
hen ko
hen ko Vor Tag
Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra
toijg avnnr
toijg avnnr Vor 13 Tage
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Gona Gona
Gona Gona Vor 14 Tage
❤❤😥
Zelfie Fetahaj
Zelfie Fetahaj Vor 14 Tage
Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲
sanije gerguri
sanije gerguri Vor 14 Tage
me mungon shum nana❤ ime😥
Mamma Tivogliobene
Mamma Tivogliobene Vor 14 Tage
toijg avnnr
toijg avnnr Vor 13 Tage
Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲
iphone Sony
iphone Sony Vor 14 Tage
O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻
adn bra
adn bra Vor 14 Tage
Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan
Shengjyle Beqiri
Shengjyle Beqiri Vor 14 Tage
Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤
Marianne Graf
Marianne Graf Vor 14 Tage
Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi Vor 14 Tage
Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye
besime
besime Vor 14 Tage
Ju lumt 👏👏jeni💫💫
Lotet Emi
Lotet Emi Vor 14 Tage
Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Love peace
Love peace Vor 14 Tage
.ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir
lina lina
lina lina Vor 14 Tage
jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏
Liljana Abdullahi
Liljana Abdullahi Vor 14 Tage
Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami
Mahije Morina
Mahije Morina Vor 14 Tage
Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni
Azbie Jusufi
Azbie Jusufi Vor 15 Tage
Ni geng e dhimsur 😰😰
Albert Hyseni
Albert Hyseni Vor 15 Tage
😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧
bardhec Uka
bardhec Uka Vor 15 Tage
O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.
tefo s
tefo s Vor 15 Tage
Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲
Nächster
100 Days - [Minecraft Creative]
30:01
Benim Adım Melek 65. Bölüm
2:2:42