Dunkel

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

MOZZIK
Abonnieren
Aufrufe 8 889 497
94% 83 743 5 152

Mozzik - Madonna jetzt überall online ► umg.lnk.to/_Madonna
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
Lyrics: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon
Video: Enter Media
#Mozzik #Madonna

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 80
Mariken Kaziu
Mariken Kaziu Vor 5 Stunden
I ka bo dom karantina
Criss
Criss Vor 5 Stunden
Super hit po vetme te pjesa ku pi raki dhe katastrof ja ke fut kot i qr:(
Beqir Rrustemi
Beqir Rrustemi Vor 5 Stunden
shum e fort bravoooo sukseseeee2🥰🥰🥰🥰
Servis Celulareli
Servis Celulareli Vor 5 Stunden
super
Erion Nazari
Erion Nazari Vor 5 Stunden
Sa kenge te bukur ke bere o plak
It’s Endri
It’s Endri Vor 5 Stunden
Kujt i hahet nje Piii...Raki 😂 Me nji Like komentit na e tregoni 😂
Wiena wien
Wiena wien Vor 6 Stunden
❤️💋👌🤣
Ema Cobo
Ema Cobo Vor 6 Stunden
🤩🤩🤩🤩🤩
Daniel Toto
Daniel Toto Vor 6 Stunden
Ooo ta hangsha pillin, e ti ma hangsh mu karinnnnnn thot “Sadi”😝
Richie Michie
Richie Michie Vor 6 Stunden
2 Euro Musik
TikTak Al
TikTak Al Vor 6 Stunden
oo ma hoksh ti kaaaa’rina ka marr funde!!!
sabi musaj
sabi musaj Vor 6 Stunden
A spot. Vjen. Marra sa. Vjet. I ki o laper PA moral. Me. Boe ksi. Kange tye duhe gjykata speciale met Marr edhe jo ushtrin gjyna per Kan Kan luftue ushtart e vertet te uqk ma. Va. Fancullo pezzente non sei altro
Afize Skurani
Afize Skurani Vor 6 Stunden
Mozik bukur plako🤪🥰❤️
Esmir Bajrami
Esmir Bajrami Vor 7 Stunden
Keng ma palidhje skam ndegju najher tekst palidhje klip palidhje ato laviret qe bajn sikur ato lopt me zingjir pff e shkatruat boten
Komö Die
Komö Die Vor 7 Stunden
Wer ist mit der Meinung dass das Lied wieder in den Trands kommt
Maria Airam
Maria Airam Vor 7 Stunden
E ke myt Dy kenge super keep going 👌🏻👌🏻🙏🏻
Elda Hida
Elda Hida Vor 7 Stunden
Bravooo mozzik
Admira Hala
Admira Hala Vor 7 Stunden
Ej ka met te trathtu kida o mozzi✌✌✌✌
Bujar Ibraimi
Bujar Ibraimi Vor 7 Stunden
kari mu ka rit
Bujar Ibraimi
Bujar Ibraimi Vor 7 Stunden
😎😎😎😎☠😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Bujar Ibraimi
Bujar Ibraimi Vor 7 Stunden
a ta anksha femren ajo ma a katin
Audi Audi
Audi Audi Vor 7 Stunden
O idjot 🖕😡😤
leonora Zeneli
leonora Zeneli Vor 7 Stunden
8.8 million🔥🔥🔥🔥
Pablo Pablo
Pablo Pablo Vor 7 Stunden
Ky taman ta han k
Lejla Bjondja
Lejla Bjondja Vor 7 Stunden
Awwww🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️❤❤❤❤❤❤
Riona Krasniqi
Riona Krasniqi Vor 7 Stunden
Bravo bre mozzik 💋💋
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri Vor 8 Stunden
O ropt ne pith me qith kto .kenge
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri Vor 8 Stunden
O ropt ne pith me qith kto .kenge
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri Vor 8 Stunden
🖕🖕🖕🖕
A. Duro
A. Duro Vor 8 Stunden
Super song! P.SThese girls...🥵🥵🥵
Redi Korce
Redi Korce Vor 8 Stunden
Bravo
METIz
METIz Vor 8 Stunden
Miramar e paska bo klipin 😂 Like nese lun Pubg ❤️😘
Sabri Ferizi
Sabri Ferizi Vor 8 Stunden
Zoti te denoft ishalla allallah me pi raki
Afrim Ruda
Afrim Ruda Vor 8 Stunden
Turp si ka mundesi qe nje kenge e tille ka kaq shume shikime dhe komente. Thjesht degjenerim
Afreen Yata
Afreen Yata Vor 8 Stunden
Mozzik ja ma i miri mos e vrit mendjen qa thon tjetër
Kujtimpame pameIslami
Kujtimpame pameIslami Vor 8 Stunden
E vetmja muzikn ne nuk mmujsh me ngu ne publik
Ich bin Unbekannt
Ich bin Unbekannt Vor 8 Stunden
Kann sich noch einer an Madonna beim ESC erinnern??😂😂
Riki Rikii
Riki Rikii Vor 8 Stunden
Allahile ka sa pi bleni #Klikimet ?...(views'at) :)
Alice Nike
Alice Nike Vor 9 Stunden
Edhe pse nuk jam tifoze per tekste te tilla , kenga eshte super ....I kemi inatin , ti flasim hakun ...jeta reale eshte qe cdo kush fshihet pas ka... katastrofes , dhe pas pi... raki .Pse te bejme si te virgjer pas nje teksti kenge 😒😒😒 kshu qe kte kengen do e degjoj me endje
Free Fire
Free Fire Vor 9 Stunden
Loredana left the chat*😂😂😂
La Jolie
La Jolie Vor 9 Stunden
Top wirklich wie immer
La Jolie
La Jolie Vor 9 Stunden
👌👌👌
La Jolie
La Jolie Vor 9 Stunden
👍👍👍👍
La Jolie
La Jolie Vor 9 Stunden
👍👍👍👍👍
Shefkie Segashi
Shefkie Segashi Vor 9 Stunden
Konga e mir po te kishe qit me lorin kongen se shkoni bashk
Tony boss
Tony boss Vor 9 Stunden
Katastrof! 🤐🤭🔥🔥🔥
Leonit Murati
Leonit Murati Vor 10 Stunden
Shum hit 🔥🔥🔥🔥
super tv
super tv Vor 10 Stunden
Rrespekt from us🇺🇸❤️🇦🇱
Joanna _
Joanna _ Vor 7 Stunden
Enea karaj Hahahahaha si kuptojet që është shqiptar 😂😂
Enea karaj
Enea karaj Vor 9 Stunden
Shkruhet RESPECT ne anglisht 😂😂😂😂😂
Eduart Gashi
Eduart Gashi Vor 10 Stunden
NA HONGSH K...N TI NEVE KREJT E LANGAREC MORE QFAR KONGE NCNCN
Ardii Aj
Ardii Aj Vor 10 Stunden
Kang ma palidhje skam ndegju asnjeher marre duhet met ardhen prej ftyres tande dhe familjes tande
leonora Zeneli
leonora Zeneli Vor 10 Stunden
8.7 million🔥🔥🔥🔥
Etnik Shala
Etnik Shala Vor 11 Stunden
Kenge shume palidhje
Pellumbi
Pellumbi Vor 11 Stunden
Ta pshursha kengen.
Patrick Jane
Patrick Jane Vor 11 Stunden
Lol best worst music thank god
Simon lötscher
Simon lötscher Vor 11 Stunden
wie kann man sich so ein Müll geben. Und der hat sogar noch Erfolg mit dem Scheiss😂
Pellumbesha Lasku
Pellumbesha Lasku Vor 11 Stunden
Kenga me e bukur ne bote
Kujtime Shabani
Kujtime Shabani Vor 11 Stunden
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Neta.123 Netta.123
Neta.123 Netta.123 Vor 12 Stunden
😍😍😍🤑lyp shum pare per ket kang
Neta.123 Netta.123
Neta.123 Netta.123 Vor 12 Stunden
Qikjo kang pom pelqen mas shumti😍😍😍😘😘😘🤩🤩🤩
Kush. I.
Kush. I. Vor 12 Stunden
Viele Albaner beleidigen dich in den Netzwerken für dieses Lied. Ja sie fordern sogar den Staat Kosovo auf dich dafür zu bestrafen🤦‍♂️Ich sage nur: junge mach weiter so, du bringst unseren Staat voran und machst ihn bekannt #meinungsfreiheit
mariglena pisha
mariglena pisha Vor 12 Stunden
Shum bukur Mozzik
Negan’s Protégé
Negan’s Protégé Vor 12 Stunden
T’dekmit n’vorr ti qifsha
Celyla Line
Celyla Line Vor 12 Stunden
Bukur mozzik.❤❤😍😂🙌👋
selimi fadil
selimi fadil Vor 12 Stunden
PALIDHJE 👎
Tomori Shpiragu
Tomori Shpiragu Vor 13 Stunden
Klikime te blera o mozzik pse shef endra me sy hapur je shqiptar o ca je duhet te rish me kemb ne tok
vlora vlora
vlora vlora Vor 13 Stunden
ik se t qiva ropt
Feim Memed
Feim Memed Vor 13 Stunden
o ma hongshit kaaaaaarinn seljak e piqk nene
Afreen Yata
Afreen Yata Vor 13 Stunden
Gëzohem shum për ty Mozzik
Franz Mitermayer
Franz Mitermayer Vor 13 Stunden
#mozzik #Madonna
mero bossi
mero bossi Vor 13 Stunden
Hiti i veres
Jeta 1234
Jeta 1234 Vor 13 Stunden
Pse mendoni flliqt o shqiptare, ai nuk i thote fjalet pse i plotesojme ne se aty na shko mendja. Kesi humori ben te portokallia cdo jave gagaci e te gjithe qeshin si lopet me te. Po mos na beni si me seder te madhe....
gena ge
gena ge Vor 14 Stunden
Dieses lied ist so schon ......
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja Vor 14 Stunden
TAsh o idhnu Merkel Se Veq Coronen Edhe Madonnen e Ka permend 🤣
JULI KULLA
JULI KULLA Vor 14 Stunden
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
urtina sejdiu
urtina sejdiu Vor 14 Stunden
Mozzik ti e braktis loredanën edhe ti bon kanga me gra palidhje
Iwan Wallimann
Iwan Wallimann Vor 17 Stunden
Nei, eifach nei...
Francesco Falco
Francesco Falco Vor 17 Stunden
Përshëndetje vëlla jeni i madh 💪👊 Ciao fratelli nga Roma 🇦🇱🇮🇹🇽🇰
Ashton Sharpe
Ashton Sharpe Vor 17 Stunden
All these German comments here’s your shqipes 🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
ladush sufa
ladush sufa Vor 17 Stunden
budalliqet i pelqejne njerezimit turpi ndergjegjia truri kane ike per lesh ! nuk kam asgje me kengen shikoj liket e mara e them kaq njerez paska qe pranokan te degjohet kjo kenge a e kan llogaritur se mund tua degjoje nena motra femija apo ku di un ! do shikoni tani dhe kengetaret e tjere duke nxjerre budalliqe si kjo ! njerezim per se mrapthi !
Tintzie HD
Tintzie HD Vor 21 Stunde
Ich dachte es wäre musik aber was kann man von Trends musik erhalten außer so nenn Dreck Wie nenn ihr das nochmal deutschrap dazu sag ich nur rapu auf alle die das hören rapu auf alle die es produzieren rapu
La Jolie
La Jolie Vor 19 Stunden
Boahhh maullll heul leise
Nächstes Video
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
Aufrufe 3 400 000
Dhurata Dora - Ferrari
03:05
Aufrufe 4 500 000
Stealth x Baseman - Adrenalina
03:36
Aim For The Moon
2:56
Aufrufe 676 085
Feel It
2:40
Aufrufe 273 868