Dunkel

Mozzik - Te dua

MOZZIK
Abonnieren
Aufrufe 15 427 764
50% 1 1

Mozzik - Te dua
Stream ► mozzik.lnk.to/Te_dua

Spotify ► spoti.fi/3yKajQQ
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren ► zyrk.us/mozzikabo

Produced by: Elgit Doda
Lyrics by: Mozzik
Mix&Master by: Marenglen Boja
Video by: Fati.tv

Am

 

21 Sep 2022

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 5 248
MOZZIK
"Te dua" Lyrics (DEUTSCH):
Dea
Pom dridhet trupi duke degjuar ket kenge thjesht amazing me beri tqaj vertet kjo keng e meriton te behet virale nga te gjithe dashuria e prindrit per femijen 🥺💘
Rezarta Agalliu
Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️
Naridos
0% drog
Fab&Flo Metushi
Kjo kenge eshte leksion per te gjithe ata qe duan te behen prinder…qe ta din sa dhemb femija . Duajeni dhe mbrojeni familjen me cdo kusht…
Angela
Teksti Shqip
Rori Rora
E pamundur mos nxjerresh lot nga kjo keng.. 😢😢 Respekte per ata meshkujt qe mbrojn familjen, dhe falin dashuri pa kushte 🙌
Arlinda Naçi Lame
Nuk e ndjek Mozzik, por me k'të këngë nuk mund të rrija pa komentuar, pasi vërtetë është këngë që ka shumë ndjenja brenda. Refreni më duket sikur ulëret nga dhimbja që nuk është afër me vajzën 💔
Vincenso Xhafa
Vincenso Xhafa Vor 14 Tage
“Të duash do të thotë të bësh gjëra të vogla me dashuri të madhe.”- Nënë Tereza.
Ervis Tera
Ai që është prind e ndjen shum këtë këngë 🙏🙏zot i dhëntë shëndet gjith fëmijëve tanë 🙏🙏🙏
Kamila Kurti
Kjo eshte keng per te gjith rinine , ta mendojn 100 here para se te bejn nje femij , se behet leht por meriton prindrit bashk , jo tet dhembi shpirti ta lesh vet ! Fjal me ndjenj sepse per femijen dhemb me shume se te ta heqin zemren nga vendi .
Nersida Qoku
E dëgjova deri në fund Nuk munda mos mërzitem 😭😭😭😭😭 nuk di si me e komentu, mbrojeni familjen sepse eshtë shum e shtrejnt
Sindi Thana
M’u kput shpirti…Fjale qe rrjedhin prej shpirti🥺🥺Lidhja qe ka babi me ciken se ka askush.T’bekoft Zoti!
Izzy May IS ready
Kjo është super këngë, e treguar më fjalët e shpirtit, sa shumë dhimbje, vuajtjet, emocione, është shumë e vështirë jeta, respekt Mozzik gjithë të mirat
eroi bior
Fjale te dala prej shpirtit… shum prekese… Vajza eshte me fat qe ka nje baba si ty Mozik, zoti ju bekofte dhe ju bashkofte me vajzen sa me shpesh.
elma eli
Sinqerisht E pamundur me i majtë lotet😢 s'ka asgje ne bot se femija e familja e bashkuar...falenderoj zotin qe jam e lumtur me familjen time...
Besjana Belshi
Si fëmijë me prindër të ndarë që jam e ndjej këtë këngë deri në palcë dhe uroj që çdo fëmijë të rritet me prindër.Kurre mos ushqeni urrejtje për njeri tjetrin tek vajza por të keni komunikim normal për hir të saj
༺ღ𝓝𝓲𝓷𝓪ღ༻
E vetmja keng qe mka ber te nxjeri
Besim Ismajlm4n1l
Per mendimin tim kjo këngë duhet degjuar nga shumë njerz në Botë🌏 Sepse është pothuajë i njëjta Drame me fëmijtë.Dhe janë ata që vuajnë më së shumti 😥😥.Mozzik Bravooo Shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥇
Dea Staka
Yeah, pllumbi jem i vogël (Po)
Nächster
Flori Mumajesi - Pa jete
4:50
Aufrufe 9 300 000
Harrom
4:33
Aufrufe 61 000
its a boat... | Raft
38:14
Aufrufe 818 844
Dafina Zeqiri -  Dhimbje Dhimbje
2:57
its a boat... | Raft
38:14
Aufrufe 818 844