Dunkel

Seversin 17. Bölüm - Full Bölüm

Seversin
Abonnieren
Aufrufe 632 847
50% 1 1

Seversin dizisi birbirine zıt iki kutupta iki gencin (Asya ve Tolga) kesişen yolları ve bu süreçte yaşanan eğlenceli ve romantik hikayeyi izleyicilerle paylaşıyor. Asya, idealleri olan üniversite okumak isteyen ama bir yandan da AVM’de tezgahtarlık yaparak para kazanmaya çalışan bir genç kızıdır. Tolga ise kolay yoldan şöhret olmuş, tatminsiz bir aktördür.

Asya’nın ablası Nazlı oyuncu olmak istemektedir ve Asya’yı da peşinden sürükleyerek Tolga Tuna’nın dizi çekimlerini izlemeye gider. Nazlı’nın selfie isteğine Tolga’nın kaba bir yanıt vermesi Asya’yı çileden çıkarır ve genç kadın kendini beğenmiş oyuncuya haddini bildirir.

Dizisinin yayından kaldırılmasının ardından maddi açıdan uçuruma yuvarlanmanın eşiğinde olan Tolga menajeri Nesrin’nin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı elde eder. Fakat Tolga’nın yer aldığı projede başrol için hiçbir kadın oyuncu onunla çalışmak istememektedir.

Yapımcı Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken Nesrin yine imdada yetişir ve yeni bir teklifle gelir. Yeni kadın başrol oyuncusunu seçmek için herkese açık bir seçme düzenlenir. Asya'nın ablası Nazlı da oyuncu seçmelerini duyunca katılır. Nazlı her ne kadar hırslı ve potansiyeli olan bir oyuncu olsa da yaşanan tesadüflerin sonucunda Tolga ile baş rolü oynayacak kişi Asya olur.

Asya hiç beklemediği bir anda ve istemeye istemeye kendini romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların hayran olduğu Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Kanala abone olmak için 👉 bit.ly/3M8PDG0

Am

 

18 Sep 2022

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 374
Irmak
Birkaç bölümdür sararak izliyorum. O kadar konu üretememişler ki dizinin büyük bir kısmı müzikli dram sahneleri ile ilerliyor. Güzel başlayan işlerin böyle kötü son bulması üzücü oluyor. Final olması isabet olmuş.
orhan uçar
dizi bitmesin! romantik,komedi ,heyecan dahada artmalı asya artık güçlü durmalı herkeze karşı ayrıca selinin herşeyi yapıpda ceza almaması sinir bozucu
Adile Aygar
Nazli ve Selinin rolunu fazla uzattilar. Hem suclular hem de her seferinde nasil oluyorsa ekmeklerine yag suruluyor. Baydi…
Zeynep Sena
herkesin derdi varken sanki kendi canı sıkkın değilmiş gibi bütün aileyi toplamaya calisan büyük abla
Meloudyy
Film romantik komediden cikti, Drama girdi.. Cook üzücü
Alex Russo
Handana uzukuyorum ya hep o aileyi toplamakla meskul 😔
Kevser...
Artık normal bir senaryo yazın Astol un aşk sahneleri ini izlemek istiyoruz
Ada İskenderli
Nazlı Hakanı hak etmiyor! yapmayın lütfen, Nazlı ve Selin cezasını çeksin artık
Muhammed Beyhan
Bu Dizi Hiç Bitmesin Diyenler 👍 Hem Gülüyorum 🤣 Hem Ağlıyorum 😭 Allah Kurtlar Vadisi Ömür Versin Amin 🤲
Beyza
İyice saçmalamışlar. Final olmasını istemiyorum ama kötülerin kazanmasından bıktım. Nazlı gibi bir ablan varken düşmana ne gerek var🤦🏻‍♀️
Zümrüt Bat
Allah bana da sinirlenince Tolga gibi spor yapabileceğim bir ev nasip etsin.
Элза Бабаева
bu dizideki insanların gerçek yanlarını gösterdi... kavga ettiğinizde sevdiğiniz kişiye tüm kötü şeyleri söylersiniz...ama sonra pişman olursun
Cemaynur Ozbek
Nazlı ve Selin hem gereksiz hemde pislikler yaptıklarının bedelini ödesinler artık bu kadar saçmalık olmaz
Meryem
Hakan'ın tokattan sonraki masumlugu😍
Muhammed Beyhan
Burak Yörük Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏👏
Selda Olgun
Tolga eve gelmeden yüzüğü annesine nasıl verdi 🤣
yaz
handan'ı bu bölüm o kadar çok sevdim ki
Han N
Gerçek hayatta da selinler her yerde, hırsları için her kötülüğü yapıyorlar
G. B.
Nazlı hak etmiyor o rolü, çünkü şantajla ilerliyor kendi başarısiyla değil. Aslında Nazlı ve Onur beraber çift olmalılar. Asya reklam işinde Onurun yerine Başka biri olsa daha enteresan olur daha heyecanlı olur. Bazı işler düzelsin, ki bir rahat nefes alsınlar hem oyuncular hem izliyiciler. Şu selin midir nedir, onada başka birini bulun ki ona aşık olup oda mutlu olsun. Tolga yi bıraksın. Tolgada tekrar asyayı kazanma çabasına girsin, Asya yi geri kazansın ve güzel eylenceli komedi geri dönsün, sonunda mutlu olsunlar. ikiside. Yönetmen ve senariste duyrulur .
Burak
sezon finali verin güzelce gelecek yaza romantik komedi olarak başlasın harcamayın diziyi
Nächster
Tozluyaka 12. Bölüm
2:03:02
Aufrufe 3 100 000
Yalı Çapkını 1. Bölüm
1:56:25
Aufrufe 17 000 000
M3GAN - official trailer 2
2:19
Gecenin Ucunda 10. Bölüm
2:17:20
Bir Peri Masalı 1. Bölüm
1:53:25
Camdaki Kız | 59. Bölüm
1:57:46
Kasaba Doktoru 16. Bölüm
2:23:54