Dunkel

Shyhrete Behluli & Engjellusha - Oj hallat e mia | Gëzuar 2023

Shyhrete Behluli
Abonnieren
Aufrufe 853 509
50% 1 1

🎵 @BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha
🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads!
🎧 de-vid.com/show-UCSXL...

Text - Nexhmije Muhaxheri
Muzika : Shyhrete Behluli
Orkestrimi : Rrahman Kryeziu
Falenderim i veçantë shkon për 'Restaurant Villa Lux' Mitrovicë

Follow Shyhrete Behluli on :
Facebook ► facebook.com/ShyhreteBehl...
Instagram ► instagram.com/shyhrete_be...

Follow Engjellusha on :
Instagram ► instagram.com/engjellusha...
TikTok ► www.tiktok.com/@engjiiisalihu

Follow Baresha on :
Facebook ► www.smarturl.it/BareshaFB​
Instagram ► www.smarturl.it/BareshaIG​
TikTok ► www.tiktok.com/@bareshamusic
Website ► bareshanetwork.com/

Playlist :
🎶 Spotify Playlist : smarturl.it/spotifybaresha
🎶 DE-vid Playlist : smarturl.it/HiteteReja

Baresha Network - All rights Reserved

Am

 

21 Nov 2022

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 262
Sophia Miller
Sophia Miller Vor 9 Stunden
Shum keng e mir per Halla goja ju lumt... Une Kisha nje hall per hasret dhe ajo vdiq shum me mungon. Lum Ata qe kan Halla duni dhe respektoni se Kur nuk ikini ju bjen nmen 😢😢🤲🤲🤲
Kurzgeschichten
Kurzgeschichten Vor 7 Stunden
Für diejenigen, die Kurzgeschichten lieben, haben wir tolle Geschichten mit viel Moral ❤
Come Fast To Get Into My Body
E prisja nje kenge per hallat. I kam 2 halla nuk i ndroj me asgje ne bote. I kam zemer e shpirt
D.L. Gj
D.L. Gj Vor 14 Stunden
Ojjj Mbretreshë e muzikes , se shpirtin po na flladit me kto kang .Taman per hallat tmija se kan bo shum per neve, zoti i bekoft hallat e mira 🙏🏼❤️
Agona Ko 🌸
Agona Ko 🌸 Vor 7 Stunden
I përshendes 4 Hallat e mia 🫂 me kët këngë t,mrekullushme🤗💕💕 .. shyqyr qe i kem hallat e i rujt Zoti kudo që jan🥰
Lindi Dauti
Lindi Dauti Vor 12 Stunden
Zoti ju rujt kenge shum e mir per hallat ikam tri edhe shum i dua kur po vin kenaqem me hallat zoti ju dhasht t Ymer kerejta ve hallkave ku do qe jan❤️💎💎❤️❤️💎💎🤲
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini Vor 9 Stunden
E kam pas nje hall qe kam dasht sa shum ♥️ sod kur ju tregoj fmive per te lotët nuk ndalen 😢😢
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi Vor 14 Stunden
Qashtu bre, kendoni edhe keng per Halla❤️❤️
Nerxhivane Esati
Nerxhivane Esati Vor 12 Stunden
Halla tezja nje soj jan. Halla e ka vendin e vet, Tezja vendin e vet varet krejt prej nanes si e dukon femin e vet se nenat ju flasin femive me shum per Teze ja pse i dojn tezet ma shum. e baba ska kohe mi ska kohe me ju fol femive per motra eshte realitet dhe shum e vertet. Po ka ardh kohe tjeter tasht si te duam i don si te kujdesen per ty ti kujdesesh per ta 😢😢
Gjilasfije Saliji
Gjilasfije Saliji Vor 14 Stunden
Ju lumt goja per ket keng te halllave respekt 👌👌👍👍
Hatije Jakupi
Hatije Jakupi Vor 14 Stunden
Ju lumte goja per kete kenge te qelluar, ju kisha lut edhe ndonje qeter per hallat
Merita Okse
Merita Okse Vor 9 Stunden
Aah ta befte Allahu jeten 100. Na gezove edhe ne Hallave. Allahu te bekifte me gjithe familje
dsg Fgcx
dsg Fgcx Vor 4 Stunden
Bravo! Me pelqen shume kjo kenge!
Ganimete Citaku
Ganimete Citaku Vor 7 Stunden
Ooo Lumja une per Hallen teme e kim nja hastret e kom frymzim te jetes e kom si Nanen e dyt Nanen e Hallen smuj i ndaj edhe vet jom Hall e lumja une per Nipat e mbesen time si na lumturojn Jeten Zoti naj Rujt tan Jeten. 🤲
Dj Nikolla
Dj Nikolla Vor 12 Stunden
Ju kendofte zemra,text dhe interpretim i bukur !!
Behare Balaj
Behare Balaj Vor 12 Stunden
Faliminderit per ket kang shum, zemra ju knaqt. Knofshi gjithmon❤❤❤
BleArd
BleArd Vor 14 Stunden
Nje halle hasret pata edhe ajo vdiq😪😪😪por edhe ver jam hall hasreti po spi Don kush hallat sot veq tezet😔😔😔realitet i hidhur.
Dita Karahoda
Dita Karahoda Vor 12 Stunden
bukuroshet dhe mbretreshat e kenges behluli kalleni ju kendofte zemra gjithemone
AvA Pod
AvA Pod Vor 14 Stunden
Ehh moj zonja Shyhrete po shume me mungojn hallat 😢iken ne moshe te re zoti ne lula te xhenetit i past dergu te dyjat kan qen te mrekullushem 🙏🏻😢
Petrika Parizi
Petrika Parizi Vor 9 Stunden
Ju lumte goja Suksese Artiste Respekte
Nächster
its a boat... | Raft
38:14
Aufrufe 818 844
its a boat... | Raft
38:14
Aufrufe 818 844