Dunkel

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Shyhrete Behluli
Abonnieren
Aufrufe 1 915 009
95% 17 000 793

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: instagram.com/shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Am

 

7 Jun 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha Vor 9 Stunden
😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹
Arber T....
Arber T.... Vor 21 Stunde
❤️❤️❤️❤️❤️
Flamur Avdiaj
Flamur Avdiaj Vor 22 Stunden
Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor Tag
Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏
Mesa Mesa
Mesa Mesa Vor 2 Tage
Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹
Papare Free
Papare Free Vor 2 Tage
o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci Vor 2 Tage
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor Tag
Доброго дня.
Cassie
Cassie Vor 2 Tage
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Gina Meta
Gina Meta Vor 2 Tage
Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj Vor 3 Tage
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj Vor 3 Tage
Mir et
Emily An
Emily An Vor 3 Tage
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Cassie
Cassie Vor 2 Tage
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari Vor 3 Tage
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Vor 4 Tage
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy Vor 4 Tage
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri Vor 4 Tage
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An Vor 3 Tage
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire Arifi
Fatmire Arifi Vor 4 Tage
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
life is beautiful
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj Vor 6 Tage
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh Vor 4 Tage
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 6 Tage
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy Vor 4 Tage
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca Vor 6 Tage
Gjitha ash tu
Александр Кузьмин
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani Vor 6 Tage
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna Vor 6 Tage
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 6 Tage
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko Vor 6 Tage
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement Vor 7 Tage
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi Vor 7 Tage
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa Vor 7 Tage
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha Vor 7 Tage
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Januz Nishori
Januz Nishori Vor 7 Tage
ju lumt
gold.agfansat
gold.agfansat Vor 7 Tage
❤️😍
minij hooi
minij hooi Vor 7 Tage
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 7 Tage
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen Vor 7 Tage
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone Vor 7 Tage
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi Vor 8 Tage
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 7 Tage
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci Vor 8 Tage
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Genti Gjoka
Genti Gjoka Vor 8 Tage
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu Vor 8 Tage
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Vor 8 Tage
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri Vor 8 Tage
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi Vor 8 Tage
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Ajshe Gashi-Cocaj
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Valbona salihu
Valbona salihu Vor 8 Tage
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 8 Tage
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani Vor 8 Tage
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Atid Itarba
Atid Itarba Vor 9 Tage
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Drita ademaj
Drita ademaj Vor 9 Tage
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca Vor 9 Tage
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 8 Tage
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG Vor 9 Tage
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely Vor 9 Tage
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce Vor 9 Tage
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud Vor 9 Tage
de-vid.com/video/video-3mzggOVbDmc.html
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj Vor 9 Tage
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco Vor 9 Tage
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala Vor 9 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala Vor 9 Tage
Bukur shumm❤❤
eli
eli Vor 9 Tage
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
Shqipe Lami
Shqipe Lami Vor 9 Tage
Api
Silvana Kume
Silvana Kume Vor 9 Tage
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti Vor 9 Tage
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr Vor 9 Tage
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli Vor 9 Tage
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Vor 9 Tage
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj Vor 9 Tage
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari Vor 9 Tage
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade Vor 9 Tage
💞
cqvio doli
cqvio doli Vor 9 Tage
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj Vor 10 Tage
Bravo super keng ju knoft zemra
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca Vor 10 Tage
Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza Vor 10 Tage
Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤
senni bgon
senni bgon Vor 10 Tage
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor Tag
you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Duk Goraj
Duk Goraj Vor 10 Tage
JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor Tag
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Vincenzo Bajraktari
🤍🤍
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku Vor 10 Tage
Kenge mrekulli👑🌟
Rifat Zaraj
Rifat Zaraj Vor 10 Tage
Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚
senni bgon
senni bgon Vor 10 Tage
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Zekije Kabashi
Zekije Kabashi Vor 10 Tage
Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88
Hateme Shabani
Hateme Shabani Vor 10 Tage
Ju lu..mt
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Vor 10 Tage
Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kamenica Qameri
Kamenica Qameri Vor 9 Tage
shum e bukur kenga❤❤
T R
T R Vor 10 Tage
U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi
Haxhere Syla
Haxhere Syla Vor 10 Tage
Ju knoft zemra.
Faton Arifi
Faton Arifi Vor 10 Tage
♥️♥️
nijuo joing
nijuo joing Vor 10 Tage
Ju knoft zemra💕
Naije Demaj
Naije Demaj Vor 10 Tage
Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺
annag cocl
annag cocl Vor 11 Tage
Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱
Kimete Balliu
Kimete Balliu Vor 11 Tage
Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
nijuo joing
nijuo joing Vor 10 Tage
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Skender Curri
Skender Curri Vor 11 Tage
Qetesi shpirti jeni
Dean Sefa
Dean Sefa Vor 11 Tage
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Vlora
Vlora Vor 11 Tage
💖🙏🇦🇱
annag cocl
annag cocl Vor 11 Tage
zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj Vor 11 Tage
Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti Vor 11 Tage
shum ja ke qellu me ket keng urime
Jeton Selmani
Jeton Selmani Vor 11 Tage
Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻
Bukurie Ferati-Zeqiri
Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️
Selver Ramnabaja
Selver Ramnabaja Vor 9 Stunden
Rrnofshi gjith mon o bylbyla
almendu alpa
almendu alpa Vor 11 Tage
Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot
almendu alpa
almendu alpa Vor 11 Tage
Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Vor 11 Tage
According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.
Artur Hoxha
Artur Hoxha Vor 11 Tage
Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lule Zefi
Lule Zefi Vor 11 Tage
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Orgito Meco
Orgito Meco Vor 11 Tage
Super keng🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Vor 11 Tage
Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet
Nächster
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Aufrufe 3 000 000
The Life Of An Enderman...
0:38