Dunkel

Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

ArkivaShqip
Abonnieren
Aufrufe 927 072
95% 8 821 450

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

Unterhaltung

Am

 

20 Nov 2020

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 100
Ori Ori
Ori Ori Vor 29 Minuten
Hhhhjjjkkjjuuujuukjj
jola ola
jola ola Vor 11 Stunden
Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱
sami sami
sami sami Vor 12 Stunden
Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿
Monika
Monika Vor 13 Stunden
Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤
Jumni Jumni
Jumni Jumni Vor 17 Stunden
Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor 17 Stunden
,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor 17 Stunden
Üeäeäè0ööe,ld,lls
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor 17 Stunden
SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘
Ela Celiku
Ela Celiku Vor 18 Stunden
🌺
opzz xsin
opzz xsin Vor 18 Stunden
3 legjendat👏🎶🎆🧨
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Tag
🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Tosi Albania
Tosi Albania Vor Tag
Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh
Baba ali
Baba ali Vor Tag
me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff
Ledison Sadria
Mmm9mmmmmmmmmmm
opzz xsin
opzz xsin Vor 18 Stunden
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
Vjosa Krasniqi
Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Tag
🔥🔥🔥
Like aMoon
Like aMoon Vor 2 Tage
Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍
Leonora
Leonora Vor 2 Tage
Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje
hen ko
hen ko Vor 2 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Halit Berisha
Halit Berisha Vor 2 Tage
Super kolazh 👍👍
RiN S
RiN S Vor 2 Tage
Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌
Dafina Gashi
Dafina Gashi Vor 2 Tage
❤❤❤❤👌👌👌💔
Skenda 1234
Skenda 1234 Vor 2 Tage
@hen ko jan me qiri
Yllka Selami
Yllka Selami Vor 3 Tage
Wooow Woow wooow Remix
Kamela Pashku
Kamela Pashku Vor 3 Tage
Super keng 👏👏
Leta Berisha
Leta Berisha Vor 3 Tage
🌹🥰
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 3 Tage
FELBER ZOJA
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 3 Tage
O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚
Trim Ninaj
Trim Ninaj Vor 3 Tage
Uty
Izzy S
Izzy S Vor 3 Tage
potpuri e shkelqyer
pajtesa lakna
pajtesa lakna Vor 3 Tage
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
drttyu liqm
drttyu liqm Vor 4 Tage
🔥🔥🔥
Greta Myrteza
Greta Myrteza Vor 4 Tage
Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua
Visar Kalludra
Visar Kalludra Vor 4 Tage
Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend
Shpresa Ballolli
Shpresa Ballolli Vor 4 Tage
🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐
drttyu liqm
drttyu liqm Vor 4 Tage
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
Krasniqi Berat
Krasniqi Berat Vor 4 Tage
👏👏👏
Flora Tahiri
Flora Tahiri Vor 4 Tage
Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍
ArdianLimanmeraOfficial
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Yasemin Kurtaran
Yasemin Kurtaran Vor 4 Tage
Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi Vor 4 Tage
🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏
Marco Marbach
Marco Marbach Vor 4 Tage
7p9ü8p
Nora Dem
Nora Dem Vor 4 Tage
❤❤❤👌
Kosova Ferizaji
Kosova Ferizaji Vor 5 Tage
Bravo te treve
nijuo joing
nijuo joing Vor 5 Tage
🔥🔥🔥
Girl Girl
Girl Girl Vor 5 Tage
Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰
Behare Hoti
Behare Hoti Vor 5 Tage
Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu
A Belushi
A Belushi Vor 5 Tage
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
nijuo joing
nijuo joing Vor 5 Tage
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
Bruna
Bruna Vor 5 Tage
wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏
Flora Zyberaj
Flora Zyberaj Vor 5 Tage
Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.
Dita wien
Dita wien Vor 5 Tage
Super bravo🥂👌👌👌
Zoja Rrahishta
Zoja Rrahishta Vor 5 Tage
Artista me plot goj
Lulijeta Ibrahimi
Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 5 Tage
❤️❤️
Xhane Xhane
Xhane Xhane Vor 5 Tage
Me te miret. 👍👍👌👌
Sabrije Biqmeti
Sabrije Biqmeti Vor 5 Tage
Shum mire supper👍
Sumeja Blakqori
Sumeja Blakqori Vor 5 Tage
QFAR KËNGE SA E MIR
misolou fout
misolou fout Vor 5 Tage
🔥🔥🔥
Dorian Velija
Dorian Velija Vor 6 Tage
❤❤❤
Argjentina Kadrijafkfmgnf
1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 6 Tage
👏👏👏👏
misolou fout
misolou fout Vor 5 Tage
qiell dhe pyete atë))
Ramzi David
Ramzi David Vor 6 Tage
Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱
Melazim Vishi
Melazim Vishi Vor 6 Tage
Gjigant'a. 👌👌👌👌
Alenna usa
Alenna usa Vor 6 Tage
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 6 Tage
Was ist das für eine Döner scheisse
Fidan Pllavci
Fidan Pllavci Vor 6 Tage
Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik
shyqeri_sinani
shyqeri_sinani Vor 6 Tage
🇽🇰🇦🇱
cqvio doli
cqvio doli Vor 6 Tage
❤️❤️
Smirnov TV
Smirnov TV Vor 6 Tage
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Салават Салаватов
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Durim Toca
Durim Toca Vor 6 Tage
👏super 🥂
Azra Melek
Azra Melek Vor 6 Tage
Hajde jashaaaaaa
Zima Nzr
Zima Nzr Vor 7 Tage
Besnik hallal koft zanin
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor 7 Tage
💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Ozmon Ukaj
Ozmon Ukaj Vor 7 Tage
Öoi
Semie Frangu
Semie Frangu Vor 7 Tage
👌
Ma Vi
Ma Vi Vor 7 Tage
Was ist das für eine Döner scheisse
Roland Prini
Roland Prini Vor 7 Tage
BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
A A
A A Vor 7 Tage
Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘
Hello OO
Hello OO Vor 7 Tage
Mas miri dej tash bash kponim
Dede Bezhi
Dede Bezhi Vor 7 Tage
Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹
jana jana-jana
jana jana-jana Vor 3 Tage
Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄
Nefise Zeneli
Nefise Zeneli Vor 7 Tage
Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃
AlbanionStallion
AlbanionStallion Vor 7 Tage
Deutsche Trends kicken wieder 👌
Marjana Gjergji
Marjana Gjergji Vor 7 Tage
👏
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 7 Tage
Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 4 Tage
@Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin
Tina
Tina Vor 4 Tage
@Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 4 Tage
@Tina das ist bulgarisch/rumänisch
Tina
Tina Vor 4 Tage
Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.
Kqiku Besim
Kqiku Besim Vor 7 Tage
Meda loqk osht 💚
jimy jimy
jimy jimy Vor 7 Tage
cheesy cheezy cheezy nuk shihet
Dacic Sk.
Dacic Sk. Vor 7 Tage
i Shum Bukur
Tim Krause
Tim Krause Vor 7 Tage
The song has now 248.000 views
Ambeta Skenderi
Ambeta Skenderi Vor 8 Tage
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
lejla arifi
lejla arifi Vor 8 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
albulena lena
albulena lena Vor 8 Tage
Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥
Micail Bogdanovic
💪
Aurora Ranci
Aurora Ranci Vor 8 Tage
Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️
Animentis
Animentis Vor 8 Tage
Danke merkel
Xhylizare Dobrunaj
👍👍👍👍👍
klinton bekaj
klinton bekaj Vor 8 Tage
×××):👑👑👑🏆🏆🏆
Rita Dua
Rita Dua Vor 8 Tage
Mate miret dhe,
King bessi
King bessi Vor 8 Tage
Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT
Luljeta Jacobsz
Luljeta Jacobsz Vor 8 Tage
sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all
Deti Cila
Deti Cila Vor 8 Tage
Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret
Arian Bossi
Arian Bossi Vor 8 Tage
Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik
Sebehat Ramadani
Sebehat Ramadani Vor 8 Tage
Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja Vor 8 Tage
🌟🌟🌟👌
adnan sylaj
adnan sylaj Vor 8 Tage
Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Albisan Belaj
Albisan Belaj Vor 8 Tage
Meda je si karramel❤️❤️❤️
AlbiLondon
AlbiLondon Vor 9 Tage
Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu
Danissa Sochor
Danissa Sochor Vor 9 Tage
3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021
Nächstes Video
FILM : KAI
6:55
Aufrufe 3 133 569
Tommy hilft Verliebten
5:16
Benim Adım Melek 41. Bölüm
2:14:50